bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD]: Tiek meklēts priekšnieka vietnieks.
Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 14. septembrī, 19:53

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


[1 sadaļa] Personīgā informācija. -(IC sadaļa)

[1.1]- Vārds: 

 

[1.2]- Uzvārds:

 

[1.3]- Personas kods:

 

[1.4]- Tālruņa numurs:

 

[1.5]- Dzimšanas datums:

 

[1.6]- Dzimšanas vieta:

 

[1.7]- Tagadējā dzīvesvieta:

 


[2 sadaļa] OOC informācija.

[2.1]- Vai tu spēsi lietot un komunicēt iekš discord?:

 

[2.2]- Cik stundas dienā spēsi būt aktīvs?:

 

[2.3]- Kādēļ piesakies par Los Santos Policijas priekšnieka vadītāju?:

 

[2.4]- Vai tu kādreiz esi eRPojis iekš LSPD? (citi serveri arī skaitās):

 

[2.5]- Vai tu pārzini San Andreas karti un Los Santos teritoriju?:

 

[2.6]- Cik tev ir gadi?: 

 


Pieteikumu lūdzu nosūtīt topic'a zemāk.

Pēdējo reizi rediģēja Cosmoss, 2019. gada 14. septembrī, 20:50.
Gvido
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 18h 53m 43s
Redzēts 2019. gada 23. septembrī, 11:30
Pievienots, 2019. gada 15. septembrī, 00:37
0
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


[1 sadaļa] Personīgā informācija. -(IC sadaļa)

[1.1]- Vārds:  Mason

 

[1.2]- Uzvārds: Romon

 

[1.3]- Personas kods: 03/06/1984

 

[1.4]- Tālruņa numurs: 741919

 

[1.5]- Dzimšanas datums: 03/06/1984

 

[1.6]- Dzimšanas vieta: United States Of America, State California, City of Los Santos, All Saints General Hospital.

 

[1.7]- Tagadējā dzīvesvieta: United States Of America, State California, City of Los Santos, Mason street #9

[1.8]- Kādēļ vēlaties kļūt par Policijas Departamenta priekšnieka vietnieku?: Es vēlos, ne tikai mainīt darbošanās strūktūru, citu virsnieku acīs to pasliktināt, bet nē - tieši otrādi. Es vēlos to uzlabot. Cik reizes gadā, dispičeri saņem SHOTS FIRED ziņojumus? Vairāk nekā tūkstotis. Manos uzskatos šis skaitlis ir slikts rādītājs - mums ir jāveic palielināta un paplašināta patruļa ielās, bīstamos rajonos. Rajonos, kuros tiek saņemti vairāki izsaukumi par aizdomīgu aktivitāti, tur palielinam patrol officer skaitu. Vietās, kur ir slikta satiksme - mēs to labojam. Viennozīmīgi ko vēlos uzsākt, ir ar manu iespējams topošo kolēģi, jeb priekšnieku atjaunot departamenta tehniku. Uzlabot supervisory staff darbošanos, jo virsniekiem ir nepieciešama uzraudzība. Noteikti, ar priekšnieku sākšu meklēt jaunu darba komandu, priekš augstākās un vadošās komandas. Mēs esam Policijas Departaments, mūsu pienākums ir sniegt atbalstu, drošību un taisnīgumu pilsētas iedzīvotājiem, tas ir iemesls, kādēļ vēlos šeit strādāt, lai es šo visu varētu sniegt un mēs visi, mēs visi un vēlreiz - mēs visi, varētu apkarot noziedzību, kura jau pilsētā ir vairāku gadu garumā. Mēs, esam pilsētas aizstāvji, tad lai tas arī tā paliek ! 

 


[2 sadaļa] OOC informācija.

[2.1]- Vai tu spēsi lietot un komunicēt iekš discord?: Tikai lietot kā sarakstes līdzekli, jo darbam LSPD, teamspeek 3 der labāk.

 

[2.2]- Cik stundas dienā spēsi būt aktīvs?: Skolas laikā - maz, man ir treniņi un drīz sāksies privātstundas, brīvdienās - visa diena. 

 

[2.3]- Kādēļ piesakies par Los Santos Policijas priekšnieka vadītāju?: Es vēlos radikāli mainīt tās IC darbošanās struktūru. Ieviest jaunus darba protokolus, kuriem visi PO, SGT un augstākie sekos, lai IC viss būtu kārtībā. Noteikti palielināšu es, kaut kā - virsnieku skaitu, lai vairāk vienības būtu aizņemtas un uz visām situācijām būtu kam atsaukties. Lai virsniekiem, kuriem ir SHOTS FIRED, OFFICER DOWN, CODE - 0, CODE - RED - vienmēr ir backup, vienmēr pa rāciju būs kāds kas atsauksies. Nu, tas jau bišķ stūlbi izsklausās, bet kopumā piesakos, jo vēlos mainīt darbošanās struktūru. IC ieviest jaunas pārmaiņas, tehnika, vienības un daudz kas cits. 

 

[2.4]- Vai tu kādreiz esi eRPojis iekš LSPD? (citi serveri arī skaitās): Jā, vairākkārtēji. Es esmu to vadījis, bet apnika - tagad atkal esmu pieslēdzies pie LEO roleplay.

 

 

[2.5]- Vai tu pārzini San Andreas karti un Los Santos teritoriju?: Jā.

 

[2.6]- Cik tev ir gadi?:  Ziniet, dāmām tas ir nepieklājīgi jautāt :D Lab lab, es puika un man  14

 

TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 15. septembrī, 09:25
1
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


[1 sadaļa] Personīgā informācija. -(IC sadaļa)

[1.1]- Vārds: James

 

[1.2]- Uzvārds:Perez

 

[1.3]- Personas kods:01.30.1995

 

[1.4]- Tālruņa numurs:889104

 

[1.5]- Dzimšanas datums:01.30.1995

 

[1.6]- Dzimšanas vieta:Los Santos Slimnīca

 

[1.7]- Tagadējā dzīvesvieta:Grove St#5

 


[2 sadaļa] OOC informācija.

[2.1]- Vai tu spēsi lietot un komunicēt iekš discord?:Jā, katru dienu lietoju 

 

[2.2]- Cik stundas dienā spēsi būt aktīvs?:27/7(pēc skolas) 

 

[2.3]- Kādēļ piesakies par Los Santos Policijas priekšnieka vadītāju?:Tātād es strādāju tagad LSPD un redzu ka Priekšnieks netiek galā ar visu un viņām vajag palīdzību, tāpēc es piesakos, lai varētu viņām palīdzēt sakartot un pārstāvet LSPD. jo priekšnieks ir tikai viens un viņām ir gruti visiem izsekot, es jau ilgi strādāju LSPD un domāju kā varēšu palīdzēt Priekšniekām!

 

[2.4]- Vai tu kādreiz esi eRPojis iekš LSPD? (citi serveri arī skaitās):jā, Tagad erpoju LSPD jau vairāk kā 2.ned erpoju, un man poadodas!

 

[2.5]- Vai tu pārzini San Andreas karti un Los Santos teritoriju?:jā, es katru dienu ar privāto auto braukāju riņķī pa San Andreas ceļiem!

 

[2.6]- Cik tev ir gadi?: 17

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 18:16
0
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


[1 sadaļa] Personīgā informācija. -(IC sadaļa)

[1.1]- Vārds: Reynold

 

[1.2]- Uzvārds:Lawrence

 

[1.3]- Personas kods:143222-574356

 

[1.4]- Tālruņa numurs:330106

 

[1.5]- Dzimšanas datums:1994.11.17

 

[1.6]- Dzimšanas vieta:Las Venturas Dzemdību nams

 

[1.7]- Tagadējā dzīvesvieta:Idlewood Hotel Nr 5

 


[2 sadaļa] OOC informācija.

[2.1]- Vai tu spēsi lietot un komunicēt iekš discord?:Jā

 

[2.2]- Cik stundas dienā spēsi būt aktīvs?: 24/7 brīvdienās. pārsvarā 5-6h

 

[2.3]- Kādēļ piesakies par Los Santos Policijas priekšnieka vadītāju?:Piepalīdzēt Pašam priekšniekam, un pieskatīt darbiniekus, kā kas strādā...

 

[2.4]- Vai tu kādreiz esi eRPojis iekš LSPD? (citi serveri arī skaitās):Jā, pat citos serveros esu bijis vadītājs 

 

[2.5]- Vai tu pārzini San Andreas karti un Los Santos teritoriju?:Jā

 

[2.6]- Cik tev ir gadi?: 14

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0