bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
LSPD Dominick Wolf
Dante
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 2d 2h 37m
Redzēts 2021. gada 29. jūnijā, 01:15
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 17:01

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds: Wolf

1.1 ) Vārds: Dominick

1.2 ) Dzimums: Vīrietis.


1.3 ) Vecums: 22Gadi.

1.4 ) Telefona Nummurs: -414159

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: nesen esmu atbraucis no Kalifornijas uz Los Santosu

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Labdien Tātad esmu pirms nedēļas ieradies Los Santos un pamanījis ka vajag palīdzību šai pilsētai ,tāpēc es kā cilvēks ar pieredzīti vēlētos palīdzet jums .Šajā pilsēta ir ļoti smukas ēkas un viss ir ļoti tīrs un sakopts es jau no pašas bērnības vēlējos ierasties Los Santos un palīdzēt jo manuprāt šo pilsētu mums vajag atbalstīt katram. Ar cieņu DOMINICK


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jā

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā.

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Esmu citā serveri strādājis par priekšnieku ,vietnieku un leitnantu pārzinu daudzko pa pd ,bet tagat būšu aizmirsi kautko jo nēsmu visu vasaru spēlējis mta.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Jā.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): Atvainjiet, uz doto brīdi tas nav pieejams. var manu rp pārbaudīt.

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses: @Dominick

Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 08. septembrī, 11:10
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis D.Wolf kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 7 dienām.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieks: Morty Delorenzy.

Pēdējo reizi rediģēja Cosmoss, 2019. gada 08. septembrī, 11:10.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 191 skatījumi )
Knight, Cosmoss, Tominsh, asdasdasd, MadYoga, Ofkors, swolex, Ricins, Dante, Ghostz, SmokeY, TheKeneddy