bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
2
topic
(GameMasters)Jack Wilson
0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 18:25

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Gunārs

Iepriekšējie nickname: N/V

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Vienīgais personāz man ir *Jack Wilson* frakcījās īsti vel nēesu meiģinājis tači visam pienāk savs laiks.

Pieredze kā Gamemaster:  Tātad esmu bijis *GameMaster* 4 populāros komūnos,3 komūnos man pašam piedāvāja nākt,jo esmu stingra un atbildīga persona, daži zin manu veco ucp ,daži nē.

Pieredze Roleplay jomā: Spēlēju RolePlay serverus jau 7 gadus,sāku tā nopietni attēlot lomuspēli kad aizrāvos ar **gang** izveidēm,ši lieta mani paķēra, un erpojot iekš dažādām bandām, guvu nenormāli lielus panākumus savās **RolePlay** prasmēs.Kad pašam bija diezgan liela pieredze sāku mācīt draugiem kā labāk, daži zin par kuriem runāju.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē,cenšos ievērot visus termiņus kā nākas.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Neesmu sodīts nevienu reizi.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Tātad nāku no diezgan mazas pilsētas **Valka**,man ir 17 gadu,nodarbojos ar volējbolu,un aizraujos ar parkour,man ļoti patīk ceļot apkārt šai bumbai un apskatīt skaistas vietas ,kā ari patīk rāpot pa kalniem, un vel kas mani aizrauj tas ir **Scootering** reti kuru tas aizrauj.Tas ir tāds neliels kā saka storijs par mani.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaistīja kļūt par GameMaster tas kad saprotu kad ir nepieciešami staff memberi un kā jau saprotams pec aukstāk norādītās informācijas kad man uz šo amatu ir pieredze, bet jagodīgi mani piesaista Īpašnieks,man ir atmiņas ar tevi (pozitīvas)ja esi vien tā pati persona ar kuru čomojos agrāk.Mani nenormali piesaistijā vispār iegriesties serverī servera mappings,iam in love ar šo mappingu un vēlos spēlēt šajā serverī augstākā amatā par spēlētāju.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Sveiks,tātad jūs jau aukstāk varat izlasīt kapēc man bija motivācījā nākt un erpot tieši šajā komūnā.Esmu pamanījis serverī aktīvu personu kurš ir admins kuram gandrīz jāraujas uz pusēm lai paņemtu visus reportus,pats šodien nosūtīju ziņojumu report sadaļā,dēļ pārējiem reportiem sanāca gaidīt gandrīz vai pusstundu tādēļ iz domāju ka varētu buūt noderīgs šajā komūnā ar savu pieredzi un pavadīto laiku šajā spēlē,ja tikšu kā GamMaster palīdzēšu cilvēkiem kuriem ir grūtāk ar lomuspēles attēlošanu uz maksimālo adevi,darīšu ko spēšu lai serverī uzlabotos RolePlay situacijas un nebūtu personas kuras domā ka drīkst neattēlot lomuspēlinpret visdiem izturēšos vienādi nebūs tā kad draugiem pa blatam pārējiem pa stingro,visiem būs vienāds sods neatkarīgi kas viņš ir iekš spēles,cerams ka tieši es jums iepatikšos kā GameMasters.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 25m
Redzēts Vakar, 20:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 19:21
0
post

Piedod soreiz pret, baigi neredzu serveri un foruma aktivitati. Nakamreiz gnaju.


0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 19:30
0
post

mta.kick.lv spēlēju kopš pirms sākumiem,tas ir fakts taču tās ir tavas domas viss ok :) Serveri esmu sacis palikt aktīvs un kā esmu serveri'tā ari'esmu forumā,no servera biju pazudis jo dmoja.

Pēdējo reizi rediģēja , 2019. gada 07. septembrī, 19:39.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 20:04
0
post

ti kto takoj ? davaj dosvidanje

Pirmo x dzirdu , redzu .. 

PRET

 

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 20:12
1
post

hehehe PRET flex teica dasvidāņija :D

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 20:19
0
post

Tas labi ka dzirdi pirmo reizi,jo neaatklāju irl name parak daudz piekasisies ar saviem komentāriemkā fake so yaa(love u)zinkaā man jau itkā vienalga bet nu jā ja sadzird savādāku niku iespējas nav nē? tikai draugiem tā vip vieta ja?(izklausas pec bērnu gājiena piedodat veči taču neizliekaties sakarīgi)

Pēdējo reizi rediģēja , 2019. gada 07. septembrī, 20:22.
Ofkors
Skatās sākumlapu
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts tikko
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 20:45
0
post

• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]

Online: 5h 5m 34s

Anti, pirmo reizi redzu, kas liecina, ka aktivitātes nav, teikumi neloģiski, pieteikums švaks.

Veiksmi.

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 20:52
0
post

Ofkors parcik nezinu kapec man nav vecā ucp vairs un bija jasak no jauna tad domaju ka priekš kuras dienas tas ir normāli un ja nēesi ievērojis es šodien sēžu forumā kopš ierados serverī online.Es nezinu kas tev tur nesakarīgs,Man patīk ši nolaidība viens aiziet uz pret pārējie kā suns sunim līdz,bet okay es vnk tgd saprotu ka pienācējiem netiek dotas iespējas lai pierādītu sevi un savas prasmes.

 

 

Mīļum, nekrāj postus, redzu, ka tev ir slikti ar kritikas uztveršanu, kas arī nav pienācīgi, izsakies par gudru un pats pinķerējies tajos vārdos.. // Ofkors

Thank u bet nekrāju postus,kautkā vienalga par postiem vnk tā skaudība nē ? kā ir pasties citos komūnos neviens nau skaudīgs vienmēr tie skaudīgākie būs tie kuri ir dabūjuši gm vai arī vel tiecas uz to un čakarē citiem. ((ofker vai kā tās žurkas tur dēvē,ja tu tiešām nepazīsti mani tad iepazīsimies ((man īstais vārds ir Intars jeb Intarox and nav man 17 drīz jau 19 :) varbūt tgd iepazināmies?

Pēdējo reizi rediģēja , 2019. gada 07. septembrī, 21:04.
TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 21:20
0
post

Pret nepiesaista motivacijas vestule

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 21:51
0
post

pret, pirmo reizi redzu

- If you don't like me then i'm sorry -

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 23:11
0
post

Statusņik no kurienes esi izlīdis?

Pietekums 0 Pats 0 

PRET. 

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 08. septembrī, 08:59
0
post

Omg,jobani rot -Kārtējais statusņiks,pieteikums arī uzrakstīts uz pliku velti un ātri.

 

 

2x izteici savu viedokli, sodīts! // IceKing

Pēdējo reizi rediģēja IceKing, 2019. gada 08. septembrī, 16:05.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 08. septembrī, 11:32
0
post

Kārtejais statudņiks? Parādi kur man vel ir pieteikums tu pistā ābele ej uzmet cilpu sev ap kaklu

 

 

 

lietotāju aizskaršana, sodīts // Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 08. septembrī, 11:45.
Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 08. septembrī, 11:41
0
post

6 atbildes forumā

Piedod mazais, nebūs!

PRET

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 08. septembrī, 16:14
0
post

Pret, neproti uztvert kritiku.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 11. septembrī, 16:19
0
post

Sveiks, Jack WIlson!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, jo serverī ir pavadītas tikai 15 stundas, tātad esi jauniņais, uzlabo savu aktivitāti un mēģini velreiz.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0