bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
0
topic
[LSPD] Tiek meklēts vaditājs.
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 14:15

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:

1.1 ) Vārds:

1.2 ) Dzimums:


1.3 ) Vecums:

1.4 ) Telefona Nummurs:

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): 

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC):

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC):

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses:


Pieteikumu lūdzu nosūtīt topic'a zemāk.

 

 

klaxzy
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 1d 14h 52m
Redzēts 2019. gada 25. augustā, 16:15
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 14:25
4
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Bale

1.1 ) Vārds:Stefany

1.2 ) Dzimums:Sieviete


1.3 ) Vecums:27

1.4 ) Telefona Nummurs:329418

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:27 gadus,dzīvoju te no dzimšanas.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:Zinu,ka LSPD steidzami nepieciešams priekšnieks,kur katru nevēlos laist,centīšos uzraudzīt LSPD,redzēs kā būs.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Jā.

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):jā.

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Domāju,pieteikties lai nepielaiž kādu toxic nesakarīgu cilvēku,vairāk ļaušu izpausties LSSD un citu vienību veidošanā.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC):jap.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC):Jap.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): https://cdn.discordapp.com/atta…46121255/6.png https://cdn.discordapp.com/atta…06309121/9.png

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses:Nav.

 

Pēdējo reizi rediģēja klaxzy, 2019. gada 25. augustā, 14:25.

 

kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 19:35
0
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija. 


1) Uzvārds: Brawly.

1.1 ) Vārds: Tryrone.

1.2 ) Dzimums: Vīrietis.


1.3 ) Vecums: 30.

1.4 ) Telefona Nummurs: 878716

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Visu savu mūžu.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Esmu strādājis Los Santos Policijas Departamentā, pieredze man ir ļoti liela. Redzot pašreizējo situāciju, kas notiek Los Santos Policijas Departamentā mani motivēja nekavējoties ieņemt Los Santos Policijas Departamenta priekšnieka krēslu, jo tā ir ļoti bēdīga. Vēlos to izmainīt, pilsētā strādā neprasmīgi policisti, kuri nu dien neatbilst savam amatam. Akadēmijas un iestāšanos Policijā vajag grūtāku, sarežģītāku, lai , kurš katrs neprasmīgais, kuram vienkārši noveicās nestrādātu tur! Attiecībā uz Los Santos Policijas Departamentu man ir daudz plānu. Es uz Los Santos Policijas Departamentu nenāku dēļ atalgojumu, materiāls mani galīgi neinteresē. Nāku tikai, lai celtu Los Santos līmeni! Tas man visu mūžu ir bijis svarīgs, jo šajā štatā mani uzaudzināja, piedzemdēja māte. Ieceļot mani par priekšnieku, jūs to nenožēlosiet, jo man ir pieredze, es zinu ko es daru un uz ko es eju. Zinu uz ko parakstos un kas priekšā gaidāms. Redzu Los Santos pēc vairākiem gadiem savā iztēlē, Los Santos būs drošākais štats visā San Andreas, tas ir garantēts. Par lielu Los Santos!


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jā.

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā.

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC):  Esmu vadījis LSPD, bet tas bija citā serverī, neminēšu vārdu, ja interesē tad DM. Vēlos pieteikties, lai to izmainītu, jo pašreizējais stāvoklis ir traģisks. Palielam tur gandrīz viss jāmain, bet varat nebaidīties, neko tādu arī nemainīšu. Ja tas būs, kas lielāks, tad ar augstāk stāvošo saziņu! 

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Jā, kodus ar no galvas zinu.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): https://failiem.lv/u/4spj8wpz">https://failiem.lv/u/4spj8wpz

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses: -

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 01:10
0
post

-BUMP-

 

 

Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 02:19
1
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds: Delorenzy.

1.1 ) Vārds: Morty.

1.2 ) Dzimums: Vīrietis.


1.3 ) Vecums: 38 Gadi.

1.4 ) Telefona Nummurs: -

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Pāres gadus, apmēram 6.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Labdien. Uzreiz gribētos minēt to kad man ir diezgan pat liela pieredze šaj darbā. Jeb tāda ka pirms vēl pus gada strādāju New Yorkas policijas Departamentā kā Policijas šefa vietnieks. Strādājot šaj amatā,ieguvu daduz zināšanu un pieredzes. Es domāju ka tieši es esmu paredzēts šīm darbam. Man piemīt labas fiziskās un morālās izturības spējas. Esmu komunikābils un stabīls cilvēks. Protams kā jau visiem gadās tādi momenti ja nokaitina ļoti stipri tad izturēt vairs nevaru un kādu reizīti varu izdarīt ko nevēlamu. Būšot kā LSPD priekšnieks taisos uzlabot darbinieku darbu un nodrošināt Los - Santos pilsētas iedzīvotāju drošību ielās. Taisos novākt no ielām katru no dīleriem, tādu mūsu laikos baidos gan ir daudz. Vēlos lai pilsētas ir tīras un mierīgas. Aizejot no New York pilsētas centrālā iecirkņa, vadītāja aizvietotāja amata. Es atbraucu ar jauniem mērķiem un jaunim iespaidiem uz pilsētu Los Santos.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jā, ja vajag Krievu arī ;)

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā.

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Citā serverī strādāju kā LSPD priekšnieka vietnieks. Vēlos padarīt pilsētas ielas tīras. Palīdzot darbiniekiem un iedzīvotājiem. Vēlos pacelties uz augšu, izmēģināt sevi kamā augstākā.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Jā.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): Atvainjiet, uz doto brīdi tas nav pieejams. 

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses: @SkyLine

raymanLv
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 2d 11h 9m
Redzēts 2023. gada 15. janvārī, 10:22
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 11:24
1
post

1) Uzvārds:

1.1 ) Vārds: Ralph

1.2 ) Dzimums: White


1.3 ) Vecums: 39

1.4 ) Telefona Nummurs: 737964

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: 7 gadus

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Es velos kanditēt uz LSPD vadītāja amatu jo cik sapratu vajadzīgs vadītājs. Es LSPD strādaju jau 5 gadus, tagad esu Virsnieks. Esu ļoti draudzīgs un neatlaidīgs labi sastrādājos ar pārējiem policistiem. Es ja būtu vadītājs censtos pēc iespējas vairāk uzlabot LSPD un Los Santosu lai uz ielām vairs netirgotu neko nelegālu un neparkaptu noteikumus piemērām ātruma parkāpējus un agresīvos braucejus. Pirms 8 gadiem biju strādājis Polomino Creek PD tur nostrādāju 4 gadus un biju šerifs.Man dažreiz nokaitina ka kads izdara ko ļoti stulbu ka PD piemēram ietriecas stabā pakaļdzišanā , es centišos to uzlabot lai tā nenotiek un uzlabot PD braukšanas prasmes.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Ja
 
2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Ja

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC):  Isti nav bet stradaju jau vairāk par menesi PD, un atri macos tapec domaju tiksu gala.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Ja

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC): Lielako dalu,

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):  http://prntscr.com/oy1148   http://prntscr.com/oy11gc   http://prntscr.com/oy11n9

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses: Mike Calman (Virsnieks II) , Tony Thompson (Virsnieks II).

Pēdējo reizi rediģēja raymanLv, 2019. gada 27. augustā, 11:25.
swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 12:40
1
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds: Morris

1.1 ) Vārds: Patrick

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) Vecums: 23

1.4 ) Telefona Nummurs: 796310

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Visus savus 23 gadus.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Es, Patrick Morris vēlos kandidēt uz LSPD priekšnieku, jo darba pieredze ir bijusi vairākus gadus, un manuprāt domāju, ka būšu piemērots šim amatam, un vēlos parādīt sevi no labās puses, pārvaldīt policijas departamentu, veidot akadēmijas, lai jaunie kolēģi var iemācīties daudz vairāk nekā viņi zin jau tagad.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): +

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): +

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Nu, strādāju LSPD jau diezgan pasen, biju nostrādājis kādu nedēļu iespējams vairāk, tagad atnācu atpakaļ uz PD, cenšos kandidēt uz lielāku amatu.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): +

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC): Los Santos pārzinu diezgan perfekti.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): 

You switched your multipurpose handgun to Tazer Mode.

★ sekas? ((Patrick Morris))

 ★ electo shoka trieciens pa galvu ((Thomas Miller))

★ Patrick Morris ieliecas ceļos, pēc kā pastiepj kreiso roku uz jostas pusi, satver rokudzelžus..

★ pēc ka ar labās rokas palīdzību aizliek abas Thomas rokas aiz muguras ((Patrick Morris))

★ Patrick Morris ar rokudzelžu palīdzību saslēgtu Thomas, celtu viņu augšā, vestu uz automašīnu.

[Angliski] Stephany Bale saka: Labs darbs virsniek!

[Angliski] Patrick Morris saka: Dodamies.

★ Patrick Morris pastiepj labo roku uz durvju pusi, atver vaļā durvis, ieliek Thomas iekšā auto, aizcērt..

★ durvis. ((Patrick Morris))

★ Patrick Morris pastiepj labo roku uz durvju pusi, atver tās vaļā, izvelk Thomas ārā, ved uz iecirkni.

[Angliski] Patrick Morris saka: Pret sienu.

[Angliski] Patrick Morris saka: Pārmeklēšu.

 ★ Patrick Morris pieejot pie galda, paņemtu gumijas cimdus, uzvilktu tos uz rokām..

★ pēc kā sāktu pārmeklēt Thomas no galvas līdz kājām, meklējot ko nelegālu ((Patrick Morris))

 ★ Vai atrastu/ ((Patrick Morris))

 ★ atrod 5g weed ((Thomas Miller))

★ Patrick Morris savāktu 5g marihuānas, pēc kā noliktu tos uz galda..

★ Patrick Morris pieejot pie kameras, atslēgtu vaļā Thomas rokudzelžus, pēc kā parunātu ar John..

 ★ kurš Thomas ieliktu cietumā.. ((Patrick Morris))

 Patrick Morris ieslodzīja Thomas Miller.

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses: -

- If you don't like me then i'm sorry -

MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 01. septembrī, 13:48
0
post

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Anderson

1.1 ) Vārds:Andrea

1.2 ) Dzimums:Sieviete


1.3 ) Vecums:25

1.4 ) Telefona Nummurs:622887

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:5 gadus

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:Tātad , vērojot notiekošu , kad mūsu pilsētā ir pārāk daudzi likumu pārkāpēju kuri netiek sodīti , vēlos pieteikties un ieviest kārtību Los Santos ielās , lai beidzot bardaks no ielām tiktu savākts un savaldīts !!


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Jā , gan angliski , gan dāniski.

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Discord.

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Jo šobrīd (wolfēns) nav galīgi aktīvs , pieredze ir liela , kā LSPD vadītājs biju 3gadus serverī vienā. ( beidzot jāsakārto bardaks.)

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC):Protams.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC):Brīvi 98%

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): 

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses:Ar BunnyHop apspriedām šo , ieteica man lai rakstu augšā.

Pēdējo reizi rediģēja MadYoga, 2019. gada 02. septembrī, 11:28.
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. septembrī, 17:28
0
post

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Policijas Departaments.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Antonio

1.1 ) Vārds:Reynold

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) Vecums:24

1.4 ) Telefona Nummurs:330106

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:5-7 gadus

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Tātad, Es Reynolds Vēlos kandidēt uz LSPD Priekšniecību, vadīt LSPD kā arī pieņemt jaunus darbiniekus, pats arī vēlos parādīt to ka esmu no labās puses, un kad nenožēlosiet mani pieņemot, būdams es iekš LSPD apsolos nepazemot savus Kandidātus, bet gan aizstāvēt, jeb slavēt!


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Protams.

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Kā kuru reizi, varu arī klausīties 

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Wolffens nav vairāk aktīvs, un cik zinu vaig jaunu vadītāju, tapēc vēlos sakartot visu kartīgi, lai Los Santosā būtu jauni PD darbinieki, Pieredze ir vidēja ,un esmu arī bijis citos serveros Pd vadītājs.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC):Iespējams.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC):70%-60%

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):PAgaidām nav, ja tas ir ļoti savarīgi varu uzstaisīt un ielikt te , vai parādīt spējas iekš IG 

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSPD darbinieka, vai arī administrācijas puses: N/A

 

 

 

 

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 04. septembrī, 17:31
0
post

 

@XmacePI

@Cosmoss

Tiek pārcelts uz nākamo kārtu.

Sīkāk info nosūtīts PM.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0