bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
LSPD Thomas Williams
DeezyLv
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 21h 48m 50s
Redzēts 2020. gada 22. aprīlī, 16:53
Pievienots, 2019. gada 24. augustā, 13:57

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

(( | Pirms piesakies obligāti izlasīt šo - [Spied šeit] | ))

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds:Williams

1.1 ) Vārds:Thomas

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) In-game Stundas (OOC):26 stundas.


1.4 ) Vecums (OOC):16


1.4a ) Vecums (IC):32


1.5 ) Telefona Nummurs (IC):389444

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC):Nav.


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC):Nē


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC):Biju agrāk LSGD gan arī stradaju par mehāniķi un speleju citos roleplay serveros rp pieredze ir.

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC):https://prnt.sc/owwmu5

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC):Ir

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:1 mēnesi ((occ meneši))

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē):Nē

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?:

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?:1 reizi kad mani nolaupija.

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Protams.

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Jā

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?: Ir
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: Nē

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8))

Los santos bērnudārzs ''Riekstiņi''

Los santos 26. vidusskola ''Liepas''.

Los santos augsskola.

8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V):Mani būtu japieņem, jo es uz šo amatu piesakos paša gribas pēc, jo šī ir viena no manām miļākajām profesijām. Atceros ka mans tēvs strādāja par policistu, bet kādu dienu ka es vēl mācijos vidusskolā man atnāca telefona ziņojums ka mans tēvs ir devies aizsaulē, protams to nebija viegli dzirdēt, es vēlējos noķert to noziedzinieku, bet es nebiju vēl policists tapēc es nolēmu sāk strādāt par policistu. Bet pirms stam es iegādājos māju un kā arī ļoti skaistu melnas krāsas automašīnu.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC): Biju policists LSRP serveri ļoti laba pieredze ir.


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC):Nē bet iemacišos.

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC):


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC):Jā


Kandidāta solījums.
Es Thomas Williams
Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji:

---------------------------------------------------------------------------------

Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")Nē


Policista Vārds:

Pašreizējs Amats:

Rekomendācijas Citējums:


---------------------------------------------------------------------------------

Cita informācija jautājumi kuri tiks izskatīti/atbildēti.

Kur būs kodi priekš patruļam?
Vai būs obligāti jaliek atskaites?





---------------------------------------------------------------------------------

Redman
Lietotājs
103 atbildes forumā
Online: 4d 20h 53m
Redzēts 2023. gada 16. janvārī, 02:50
Pievienots, 2019. gada 26. augustā, 04:26
0
post

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Cien. T.Williams, jūsu CV nav pārāk uzrunājošs, bet es indivudāla lēmuma smēlies lēmu Jums dot iespēju pierādīt sevi apmācībās un pārbaudē. Rekrutēšanas divīzija sazināsies ar Jums pavisam drīz! 

 

Ar cieņu:
Los Santos Policijas Departamenta uzņemšanas nodaļa.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 215 skatījumi )
Ryan Gosling, Christopher Thomson, ppemka, Ofkors, DeezyLv, hennesy96, Redman, SmokeY, Ricins, Sestais, Fushion Lv, Ofka,