bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
[LSGD] Tiek meklēts jauns vaditājs.
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 18:22

 

Pieteikuma anketa.

Los Santos Glābšanas Dienests


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:

1.1 ) Vārds:

1.2 ) Dzimums:


1.3 ) Vecums:

1.4 ) Telefona Nummurs:

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):

2.3 ) Vecums(OOC):

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): 

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne medicīniskajā jomā? (OOC):

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSGD darbinieka, vai arī administrācijas puses:


Pieteikumu lūdzu nosūtīt topic'a zemāk.

 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 18:36
2
post

Pieteikuma anketa.

Los Santos Glābšanas Dienests


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Quarz

1.1 ) Vārds:Mickey

1.2 ) Dzimums:vīrietis


1.3 ) Vecums:25

1.4 ) Telefona Nummurs:705239

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:5gadus

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:gribu tikt pa priekšnieku jo saprotu noteikumus un es centīšos darīt vissu lai Lsgd atdzīvotos un arī darbiniekus dabūšu ,esmu strādājis ,darbs ies bez grūtībām,:)


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):jā

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):pagaidām nē

2.3 ) Vecums(OOC):15

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): es vēlos pieteikties amatā jo vēlos uzcelt uz augšu ,savādāk pagaidām viņš ir izmiris,citā projektā biju Lsgd priekšnieks ,diezgan labi izdevās bet ne pārāk labi ,šoreiz gribu pārbaudīt savas spējas un mēģināt to izdarīt šajā projektā,ceru ka sanāks labāk nekā iepriekšējā projektā kur biju priekšnieks.

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne medicīniskajā jomā? (OOC):jā

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):nevaru atrast īzstos logfailus

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSGD darbinieka, vai arī administrācijas puses:nav


Pieteikumu lūdzu nosūtīt topic'a zemāk.

cau

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 18:39
3
post

                                                                                                              

Pieteikuma anketa.

Los Santos Glābšanas Dienests

I. Daļa) IC Informācija.

1) Uzvārds: Moore

1.1 ) Vārds: Luke

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) Vecums: 29

1.4 ) Telefona Nummurs: 771455

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: 29 gadi. Dzimis esmu šeit.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: LSGD meklē jaunu priekšnieku un tas ir vajadzīgs, lai Los Santos tiek apsargāts, kā arī lai nav cilvēku  juceklis ar sāpēm un traumu. Lai kalpotu Visis Los Santos iedzīvotāji. Domāju Priekšnieks ir steidzams, lai var kominicēt ar pārējiem, kas strādā LSGD. Droši esmu tajā iesaistīts un vēlos šo izmeļģināt.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Protams.

2.2) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā.

2.3 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC):  Vēlos pieteikties jo meklē priekšnieku un esmu pārzinis šo. amats ir domāts prekš īsta veča cienīta domāju. Es domāju esmu tas. Mani viss šis pārliecina, kā arī man ir liela pieredze par šo visu. Un esmu par šo ļoti ieintresējies. Parasti patīk apjieties ar šādām lietām un jau no bērnības.

2.4 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Protams.

2.5 ) Vai Tu pārzini Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): https://failiem.lv/u/hz335qah">https://failiem.lv/u/hz335qah" target="_blank">https://failiem.lv/u/hz335qah

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSGD darbinieka, vai arī administrācijas puses: Nav


babushka
Lietotājs
Who dis?
43 atbildes forumā
Online: 2d 1h 37m
Redzēts 2022. gada 26. jūlijā, 02:53
Pievienots, 2019. gada 26. augustā, 14:37
1
post

Pieteikuma anketa.

Los Santos Glābšanas Dienests


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Calman

1.1 ) Vārds:Elijah

1.2 ) Dzimums:Virietis


1.3 ) Vecums:22

1.4 ) Telefona Nummurs:716725

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:Visu Savu Dzivi Iznemot pedejos 2 gadus

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: sveiki mani sauc Elijah Calman. Esmu dzimis šiet pat Los Santos'ā. Esmu 22 gadu vecs zēns. Kā, jau pieminēju biju virsnieks, San Fiero pilsētā. Kautgan biju iesācējs, strādāju labi un godīgi. Esmu palīdzējis daudz cilvēkiem un šiet Los Santos'ā gribu darīt tieši to pašu,jo esmu pamanījis ka pilsētā notiek visādi Notikumi kas ir jānovērš, jo šī ir skaista pilsēta.  ir daudz cilvēki kam Vajag Palidzibu Ka Ari Jaunu Darbu. Velos Palidzet visiem!


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Protams

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Ja

2.3 ) Vecums(OOC):15

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Esmu Bijis Medikis 2 Reizes Ieks GD. Velos To Atkal Darit Jo man patik erpot Ka es palidzu cilvekiem!

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne medicīniskajā jomā? (OOC):Ir 

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):https://imgur.com/a/sbQ3b49

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSGD darbinieka, vai arī administrācijas puses:Nav

 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. augustā, 23:36
1
post

Pieteikuma anketa.

Los Santos Glābšanas Dienests


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Calman

1.1 ) Vārds:Travis

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) Vecums:18

1.4 ) Telefona Nummurs:PM (485670)

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:10 Gadus

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:Sveiki,mani sauc Travis man ir 18 gadi es esmu strādājis par ugunsdzēsēju un priekšnieka vietnieku.Man ļoti patika strādāt bet vienu dienu GD mainījās komanda.Esmu dzimis 2LV Slimnīcā kad man palika 8 gadi vecāki izlēma pārcelties no LV uz Los Santosupēc kā es uzsāku savu Ugunsdzēsēja darbu.Pēc kāda laiciņa ķluvu par priekšnieka vietnieku..


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Protams.

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Esmu

2.3 ) Vecums(OOC):16

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Jo,man ir paliela pieredze GD Vietnieka amatā mediķos un ugunsdzēsējos.Domāju ka ja biju Vietnieks vajadzēs daudz vairāk pie tā pielikt darbu.

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne medicīniskajā jomā? (OOC):Ir 

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): https://imgur.com/a/vsr6rqd

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSGD darbinieka, vai arī administrācijas puses:Nav 

 

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2019. gada 27. augustā, 07:03.

Bambusa Lācītis 

Gvido
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 18h 53m 43s
Redzēts 2019. gada 23. septembrī, 11:30
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 01:42
1
post

Pieteikuma anketa.

Los Santos Glābšanas Dienests


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds: Bullthant

1.1 ) Vārds: Gvido

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) Vecums: 30

1.4 ) Telefona Nummurs: 531489

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:Visus 30 gadus.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Es Gvido Bullthant, izvirzu savu kandidatūru uz Los Santos pilsētas, Glābšanas Dienesta vadītāja amatu. Vēlos izvirzīt kandidatūru, jo Glābšanas Dienesta nodaļām kā FD un EMS ir nepieciešami jauni uzlabojumi. Jauni transportlīdzekļi, jauni darba protokoli un jauna aparatūra. Papildus, ieviesiešu jaunus birojus, kā '' Uzņemšana & Apmācībā '', '' Iekšējā izmeklēšana '. Vēlos kļūt par priekšnieku, lai Los Santos Pilsētas iedzīvotājiem būtu drošība sirdīs, kad viņiem kāds palīdzēs. Būs kāds kas atbrauks, palīdzēs nelaimē, būs kāds - kas atlidos, ja apmaldīsies. Būs kāds, kas atbrauks un nodzēsīs. Vēlos pilnveidot Glābšanas Dienestu un ieviest jaunas pakāpes, kuras nav ieviestas šobrīd. Ieviesīšu pakāpes, kuras atbilst Kalifornijas štata likumiem un kuri atbilst EMS un FIRE DEPARTAMENT standartiem. Es Gvido Bullthant vēlos kļūt par Glābšanas Dienesta priekšnieku un izvirzu kandidatūru, ceru, uz Jūsu apstiprināšanu !


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jā.

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Tikai teamspeek, kur likšu runāt visiem! DISCORD MĒSLS !!

2.3 ) Vecums(OOC): 14

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC):  Esmu vairākkārtēji vadījis Glābšanas Dienestu ''spēlētgrūti.lv'' serverī, pāris gadus atpakaļ. Esmu bijis arī owlgaming vairākkārtēji ugunsdzēsējs un paramediķis, tādēļ mana pieredze ir pietiekami liela. 

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne medicīniskajā jomā? (OOC): Jā, ir bijusi. Vairakkartēji.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): Neuzskatu, kad šis punkts ir obligāts. Savu roleplay es varu pierādīt in-game, vai vienkārši - pēc apstiprināšanas ikdienā, +, tagad ir bez 20 minūtēm 2 naktī :D 

2.7 ) Rekomendācija no LSV Vaditāju puses, LSGD darbinieka, vai arī administrācijas puses:Nav ne no viena !

Pēdējo reizi rediģēja Gvido, 2019. gada 27. augustā, 14:53.
babushka
Lietotājs
Who dis?
43 atbildes forumā
Online: 2d 1h 37m
Redzēts 2022. gada 26. jūlijā, 02:53
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 01:53
1
post

Discord Labaks pec Izskata

 

 

Lieks posts // IceKing

Pēdējo reizi rediģēja IceKing, 2019. gada 27. augustā, 11:12.
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 18:29
0
post

@Wo1in

@Gvido

Jūs tiekat pārcelti uz turpmāku interviju.

Sīkāk Info būs nosūtīts jums PM.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0