bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Bocmanis - Īstu vīru spēks
Bocmanis
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 14h 15m 46s
Redzēts 2021. gada 28. oktobrī, 13:52
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 15:22

Sveiki, cienījamie Kick.lv lietotāji, izdomāju uzrakstīt paraugu sasveicināšanai, ja nu gadienā kāds nezna, ko rakstīt.

Tavs vārds, uzvārds (Uzvārds nav obligāts): Ilvis Grīniņš (Gan jau kāds pazīst)

Vecums: 17

Pieredze RolePlay jomā: Ļoti liela, ap 6 vai 7 gadiem. Ļoti patīk šis GameMode. Ir iespēja darīt to, par ko Tu esi sapņojis, vai iztēlojies.

Intereses/hobiji: Esmu sācis nodarboties ar skeitošanu, jau lēnām mācos trikus u.t.t.  Ļoti patīk remontēt mašīnas, palīdzu audžutētim garāžā, pats tagad nopirku mašīnu un taisu.

Interesants notikums, saistībā ar RP (Nav obligāts): Visa mana dzīve ir interesanta :D

Sociālo tīklu nickname (Nav obligāts): ig - ilvisg; snap - ilvis2002     Feel free to add me

Velmes, ko vēlies piepildīt, atrodoties šajā komūnā: Nū kā jau visos, iegūt jaunus draugus, ietusēt ar kādu iespējams, ja tā tuvāk atrodies man

Novēlējums serverim/spēlētajiem: Nu novēlu vēl vairāk spēlētājus serverim, nebullijot citus, jābūt draugiem.

Kāda piebilde/komentārs, kas neatbilst iepriekšējiem nosacījumiem: Nu nebūs nebūs, ja kas jautājams, droši raksti.

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 15:24
0
post

Čau drauks, prieks ka uzklausīji mani un atnāci arī te

                                                                                                                       Čau tas es

 

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 24. augustā, 01:38
0
post

yo

- If you don't like me then i'm sorry -

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 275 skatījumi )
Bocmanis, bLank, Tropkillaz, Tominsh, ForesT, yanchux,    , ......, FL3X, Angelis, klaxzy, swolex, IceKing, SmokeY, SkyLine, Valchhaaa, Ofkors, jjackott, Kiwix, NXTHING