bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Markeis Grimes
Gvido
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 18h 53m 43s
Redzēts 2019. gada 23. septembrī, 11:30
Pievienots, 2019. gada 20. augustā, 16:31

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

(( | Pirms piesakies obligāti izlasīt šo - [Spied šeit] | ))

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds: Grimes

1.1 ) Vārds: Markeis

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) In-game Stundas (OOC): 


1.4 ) Vecums (OOC): 14


1.4a ) Vecums (IC):30


1.5 ) Telefona Nummurs (IC): 313802

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Diemžēl, tik sen neesmu spēlējis kad esmu jau aizmirsis.


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC):  No ALT char piesakos uz GD, jo tur nepeiciešams atbalsts. 


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC): Pieredze šajā serverī ir. Agrāk vadīju LSV un šo pašu LSPD, pirms parādījās neaktīvais FIB un jaunais Šerifu Departaments. Pieredze kopumā ir liela, vairāki gadi, ja tas Jūs interesē. 

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC): ( Nav laika uz jaunā kompja instalēt editeru VAI čakarēties ar imgur.com un F12, ja vajadzēs ļoti stipri, iedošu PMa, bet profils jauns ) .

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): Nav, bet saprotiet, šis is mans jaunais dators un vecajam profilam ( MTA:RP serverī )  es aizmirsu paroli un visu pārējo. 10 stundas es sakrāšu diez gan ātri, tas neko nemaina.

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Visus savus 30 gadus, esmu gan Štata iedzīvotājs, gan pilsētas. Ir arī ASV pilsonība.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): Nav.

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?:

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?:  Nebūt nē!

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Paruski maz druski.. bet ja nopietni, tad Jā, bez problēmām.

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Izmantošu voice changer, jo mana bals ir ĻOTI, ĻOTI pretīga, un jā, es būšu spējīgs bet tikai teamspeek, jo discord izmet daudz lieku paziņojumu, ir nekvalitatīvs mēsls kuram nav WHISPER vai KEYBIND iespēja kā TeamSpeek.

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?:  Tieši tā !
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: Nebūt nē !

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):

1993 - 1997: Los Santos Apgabala Bērnu uzraudzīšanas iestāde
1997 - 2001: Los Santos Pamatskola ( Skolas numurs: 31 ) 
2001 - 2009 : Los Santos Vidusskola ( Skolas numurs: 31 ) 




8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V):

Sākšu ar to, kad vēlētos kļūts par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku, lai spētu uzsturēt kārtību pilsētas ielās. Pilnībā saprotu, kad šis ir augstas bīstamības darbs un tajā lietā neko neizmainīsi, tomēr es, Markeis Grimes, vēlos iestāties departamentā un aizsargāt pilsētu. Cīnīties par mieru, cīnīties pret noziedzību. Tieši tādēļ, Jums būtu mani jauzņem departamentā, jo es esmu komunikabla persona kura cenšas savaldīt agresivitāti pilsētas ielās.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC):  Vēlos atcerēties labos brīžus kad vadīju PD un kad no ALT chara patrulēju ( lai nav PG un CS mazliet ). Pieredze man ir liela, es praktiski nekad neesmu bijis illegal, jo man patīk legal type roleplay.


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Es Kalifornijas štata likumus pārzinu labāk nekā Latvijas :D 

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC): Nu, rpoju šeit pirms mēnešiem 3 - 4, vadīju PD, rpoju. Braukājos, nu nekā seviška - pieredze ir, tik pastāstīt par to neko nevaru, tā ir jāredz. Es vienīgais varu pateikt to, kad zinu kā darbojas SHOTS FIRED situācijās, CHASOs, kā strādā saziņas kodi u.t.t. 


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC): Kā savus piecus pirkstus.


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji: GrimesM

---------------------------------------------------------------------------------

Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")


Policista Vārds:

Pašreizējs Amats:

Rekomendācijas Citējums:


---------------------------------------------------------------------------------

Cita informācija jautājumi kuri tiks izskatīti/atbildēti.

Cik ilgu laiku aizņem Akadēmijas iziešana?:
Vai man būs jāiziet medicīniskā apskate par savu naudu, vai to apmaksā Los Santos Policijas Departaments?:




---------------------------------------------------------------------------------

Pēdējo reizi rediģēja Gvido, 2019. gada 20. augustā, 21:32.
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 20. augustā, 21:55
0
post

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts, M.Grimes kungs, ar prieku paziņoju, ka jūsu iesūtītais CV tiek apstiprināts, respektīvi tiekat pārcelts uz nākamo kārtu - interviju. 

Ar jums, tūvāko 4 dienu laikā, sazināsies uzņemšanas nodaļās pārstāvji.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, uzņemšanas nodaļa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 225 skatījumi )
Ofkors, Rove, ppemka, Gvido, swolex, Rupucis, klaxzy, Fushion Lv, Kiwix, Growsmile, tirpeklis, Pluto, Angelis, Scrubs