bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
Karchiks par Gamemaster.
Karchiks
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 3d 2h 20m
Redzēts 2023. gada 14. oktobrī, 20:03
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:17

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Karchiks

Iepriekšējie nickname:-

Tavs vecums:12 (Gadi, nav problema)

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Warren Park Compton - Friendly neighbourhood Crips; Olivia Smith - Los Santos Policijas Departments

Pieredze kā Gamemaster:Pagaidam nav bijusti tada iespeja, par tadu but. Iespejams Kick bus pirmais serveris, kura busu pieredzejis maksimalu Gamemaster pieredzi.

Pieredze Roleplay jomā:Speleju vismaz kadus 5 gadus. Sakuma speleju nesen atverusos serveri Sampa. Sampa nospeleju 3 gadus, tad pieversos MTA un tas loti iepatikas, tas mehanikas, darba iespejas, Roleplay limenis un vel daudz kas cits.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Ja

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):https://imgur.com/a/iCaDH0j">https://imgur.com/a/iCaDH0j (Ceru kad /history nav problema, jo esmu sapratis visas kludas, kuras esmu pielavis un saku meginat palikt mierigaks ''OOC Insult'')

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiks! Mani sauc Karlis un man ir 12 gadi. Roleplay speleju jau vairak ka 5 gadus. Dzivoju Tukuma un esmu mazs seksers.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:Nav neviena cita normala MTA Roleplay servera, kura ir normals Staff, daudz speletaji un sakarigi eRpotaji.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Ja Karchiks klus par Gamemaster, vins bus loti priecigs :) . Apsveru pildit Gamemastera pienakumus, neizmantot tos sava, vai cita laba. Domaju, kad esmu piemerots Gamemasters, jo speleju katru dienu, iznemot tikai tad kad esmu izbraucis, celojuma, esmu atsaucigs, pildisu pienakumus, ka nakas. Ka ari mineju, pats nekad neesmu pieredzejis Gamemaster, vai admin pieredzi. Veletos to loti pieredzet saja roleplay serveri, jo seit ir daudz cilveku, kuri roleplayo, ir godigi, un dazreiz mak pasmieties.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Ja

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:20
0
post

Tavs vecums:12 (Gadi, nav problema)

Jūsu vecumā bērni vel spēlējās smilšu kastē un izbauda dzīvi, jo līdz skolai vel palicis nedaudz. Nebūs džekiņ.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:32
0
post

Tavs vecus ir 12 domā ka tu spēsi darboties kā GM? domāju ka ne plus vel tev tas history tāds piepildīts.

PRET

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Artix
Bijušais administrators
111 atbildes forumā
Online: 39d 19h 35m
Redzēts 17. aprīlī, 13:01
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:37
0
post

Gadi tomēr ir problēma, PRET.

Čivrix
Lojālais lietotājs
Ceška TDeška
122 atbildes forumā
Online: 6d 8h 45m
Redzēts 2023. gada 23. jūlijā, 15:50
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:40
0
post

Ej uz smilšu kasti, PRET.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:41
0
post

xd, ne paldies ata

Tankists
Lietotājs
MAKAVELI
193 atbildes forumā
Online: 14d 1h 3m
Redzēts 22. martā, 15:09
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:50
0
post

Pret liels 12 gadi lol !

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 22:15
0
post

Sveiks, Karchiks!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, tevi iegāza tavs vecums, tavs /history, tu minēji ka tu domā, ka tā nav problēma, bet diemžēl, tie ir paši galvenie kritēriji, pēc kuriem es vērtēju.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0