bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
6
topic
Pieteikums par GameMaster RastA
RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 17:35

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Sergejs

Iepriekšējie nickname:RastA

Tavs vecums:30+

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:LSAK Vadītājs.

Pieredze kā Gamemaster:Pieredze ir Bagātīga.

Pieredze Roleplay jomā:Pieredze RolePlay ir aptuveni 7 gadi no DGA un EXS laikiem.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):ir daži bet ir nepatiess.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://files.fm/u/nfpuaztt" target="_blank">https://files.fm/u/nfpuaztt

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiciens Visiem Esmu RastA nāku no Dobeles Piedzimu Dobeles un Apkārtnes Slimnīcā dzīvoju kopš dzimšanas pie Omes ar laiku pārvācos pie mammas.Mācījos sākumā Auces Vidusskolā no 1-4 klasei,vēlāk pārvācos atpakaļ uz Dobeli kur tālāk turpināju mācīties no 5-7 klasei. Slimību dēļ nācās pārvākties uz Juglas Sanatorijas Skolu.Juglas Sanatoriju skolā nomācījos pārējos skolas gadus.Slimību dēļ ļoti bieži slimnīcās gulēju dēļ ārstu kļūdām dzemdību laikā.Šobrīd ciemojos pie mammas Laukos septembrī došos atpakaļ uz Dobeli tur palikšu dzīvot.Mani aizrauj Makšķerēšana kaut esmu noslinkojies un makšķerēt jau nedodos kādu laiku.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?Vēlos nodot savas RolePlay zināšanas jaunajiem spēlētājiem.Vēlos samazināt Serverī NRP līmeni.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Vēlos Apmācīt un ieskaidrot Jaunajiem Spēlētājiem RolePlay terminus,vēlos apmācīt un iegalvot tiem ka ar RolePlay zināšanām  spēle ir jautrāka labāka kvalitatīvāka.Vēlos pierādīt ka bez RP zināšanām spēle nav tik efektīva un nav tik jautra.Vēlos nepieļaut ka spēlētāji veido RP Avoid un NRP.Vienu vārd sakot vēlos izdarīt visu lai MTA.KICK.LV samazinās NRP līmenis. Vēlos lai Kick  atšķiras no citiem blakus Projektiem ar RolePlay zināšanu un Izaugsmi.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Saprotu.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*Sapratu

Pēdējo reizi rediģēja RastA, 2019. gada 16. augustā, 17:35.

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 17:41
2
post

Tātad Kāda jēga kautko pušķot kapēc obligāti viss ir jādaiļo ar kautkādu sīkāku informāciju?Tika uzrakstīts tik cik personīgi vēlos uzrakstīt.Nesaskatu jēgu neko vairāk rakstīt.
Vai tad vērtē tevi pēc tā ko uzraksti par sevi jeb pēc tā kā tu spēlē?Aizkrāsots ir tas kas neattiecas uz doto personāžu.Tie kas mani nezin beidzat dirst par mani!Gramatika man ir pieņemama paši neesat gramatiski pareizi tapēc beidziet izlikties par pareizajiem.RP 100% zinu labāk nekā puse no jums visiem esmu jau Adminējis kamēr karājāties lielāka daļa tēvam kulē.Visu Cieņu un atvainojos ja kāda sirsniņa tika aizskarta :)Serverī esmu Viens no Aktīvākajiem kur varētu apmācīt spēlētājus labāk nekā daži labi GM jeb AD kas uz doto brīdi ir serverī.takā ja kas jums nepatīk nav manas problēmas.
 Maniem Nerviem ir viss kārtībā besī tikai ja dirš bezjēgā kautko.Tas ir vissiem.

Pēdējo reizi rediģēja RastA, 2019. gada 18. augustā, 17:19.

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

babushka
Lietotājs
Who dis?
43 atbildes forumā
Online: 2d 1h 37m
Redzēts 2022. gada 26. jūlijā, 02:53
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 17:09
1
post

Ko tu dari ar savu Dzivi Ja 30+ gados vel spele Spelites

MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 17:15
1
post

Cik esmu tevi redzējis ingame teikšu PRET..nervi neturēs..

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts Vakar, 10:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 17:18
0
post

Par, ir apzinīgs cilvēks! Lai veicas.

 


Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 18:29
1
post

xd, ne paldies pret 

olol123
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 31m 56s
Redzēts 2019. gada 18. augustā, 19:24
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 18:41
2
post

xd 

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 00:30
1
post

pret. nē paldies, ir zināmi gadijumi ar tevi, bet kapēc aizskrāsoji ciet visu pārejo history?

- If you don't like me then i'm sorry -

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 21:45
1
post

Sveiks,Rasta!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, balstoties uz tavu /history, kur manāmi ir  OOC Insulti, kas liecina, ka tu nemāki saturēties un izgāz savas dusmas pret lietotājiem, ja arī te ir 30+ gadi, kāpēc tu raksti 7ās klases līmenī?.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0