bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSZD] Matty Gerreton
Kazocinsh
Lietotājs++
Kazocinsh
250 atbildes forumā
Online: 7d 20h 22m
Redzēts 2022. gada 17. novembrī, 21:37
Pievienots, 2019. gada 13. augustā, 19:06

Pieteikšanās anketa:

Vārds uzvārds: Matty Gerreton

Vecums: 38

Deklerētā dzīvessvieta: Los Santos dzīvokļi

faktiskā dzīvessvieta: Los Santos dzīvokļi

Talruņa numurs: 541523

__________________

Jūsu izvēlētais amats?: Pasākumu rīkotājs

Jūsu pieredze izvēlētajā amatā: Mana pieredze ir tada kad es sakotneji stradaju par gramatvezu un sekretaru birojos, bet tad nostradajot daudzus gadus gramatvezu un sekretaru birojos, es nolemu ko mainit un aizgaju uz LSV par veselibas ministru. Esot veselibas ministrs kadus 5 gadus, es biju novadijis loti daudzas LSGD apmacibas un visadus pasakumus sakara ar LSGD, bet tad man radas mazas nesaprasanas ar LSV un es aizgaju. Aizejot es sapratu kad es nevelos mainit savu iesakto, jo man patiesam patika pasakumu rikosana un uzzinot to kad LSZD ir brivas pasakumu rikotaja vanaces, tadejadi ari esmu te nonacis un rakstu so CV.

vai būsiet spējīgs uzņemties nepieciešamos pienākumus savā amatā?: Protams, ka busu, ja jau speju uznemties nepieciesamos LSV veselibas ministra pienakumus, kur ari bija pasakumu rikosana, bet sakara ar veselibu un LSGD.

Motivācijas vēstule: Tatad es busu loti pateicigs ja tiksu uznemts par LSZD pasakumu rikotaju, un man nebus spists mainit savu iesakto un darbu kas mani apmierina un daru to, jo tas man padodas un patik, ne tikai naudas del. Man padodas komunicet ar citiem cilvekiem, un esmu loti kreativa personiba tiesi pasakumu rikosana ka ari citas tamlidzigas vietas. Es nebaidos no publikas un varu brivi runat daudzu cilveku prieksa bez problemam.

Vai būsiet spējīgs komunicēt ar darbiniekiem?: Protams, es jau mineju to, kad es nebaudos no publikas un man padodas sadarboties un sakarigi, ka ari saprotosi komunicet ar citiem cilvekiem.

Vai iepriekš esi strādājis ziņu dienestā?: Neesmu.

Vai tev ir autovadītaja apliecība? Ja

Vai tev ir pilota apliecība? Ne

Vai tev ir kāda cita apliecība izņemot pilota un vaditaja: Motocikla

____________________

((OOC Informācija))

Gadi: 13

Vārds: Nevelos noradit

Vai būsi spējīgs izmantot discoord lietotni komunikācijai?: Jupp, katru dienu izmantoju Discord.

((SS))-No /history: Tiks pievienots.

((SS)-No /stats,jeb F10: Tiks pievienots

__________________

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 44m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2019. gada 13. augustā, 20:00
0
post


Cienījamais M. Gerreton, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši izsaukt Jūs uz darba pārrunām.

Sazināsimies ar Jums pa norādīto tālruni.

Ar cieņu:

Los Santos Ziņu Dienesta uzņemšanas nodaļa.

fujax

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 7 ( 148 skatījumi )
yanchux, Ofkors, Kazocinsh, Valchhaaa, SmokeY, Čivrix, Venom