bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Jim Quarz
Jimmy
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 13h 48m 32s
Redzēts 2020. gada 03. janvārī, 10:57
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 14:48

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Jim Quarz

Telefona Numurs: 365843

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos Park Street 5

Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Park Street 5

Dzimums: Vīrietis

Gadi: 32

Vai ir auto vadītāja apliecība?: jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: nē

Personas Izglītība:(II) Los Santos Pamatskola

                                Las Venturas ģimnāzija ar finanšu novirzienu

                                 Los Santos Universitāte Finanšu un Ekonoikas katedra

                                Las Venturas Augstskola Biznesa vadības katedra

                               

Izvēlētā vakance: 

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: jā

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: Jā

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā, esmu strādājis Las Venturas domē, kurā vadījis Finanšu departamentu.

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Finanšu ministrs ir atbildīgais par valsts budžtu, katra gada beigās tiek plānots budžts tā, lai arī paliktu kāda lieka naudas summa citiem tēriņiem. Finanšu ministrija ir iestāde ,kas izstrādā nodokļu sistēmu un nolemj ,vai ir iespēja valstī pazemināt ,vai tieši pretēji pacelt nodokļus. Man kļūstot par ministru centīšos sakārtot nodokļu sistēmu, pievērsīšos zemes nodokļa izveidei. Mēs centīsimies sodīt uzņēmumus, kas vēlēsies apiet nodokļus un centīsies krāpties ar tiem. Man kā finanšu ministram jārūpējas par valsts budžetu, lai tas tiktu sadalīts pareizi, kā arī jālemj vai domei ir papildus līdzekļi kādiem neparedzētiem tēriņiem. Kā finanšu ministram, man būs jāsatiekas ar jaunajiem uzņēmējiem, kas vēlēsies lai dome sniedz finansējumu.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Vēlos uzlabot visu iedzīvotāju dzīves apstākļus un cīnīties ar noziedziniekiem ,un nodokļu nemaksātājiem.

Personas Motivācija:

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Es esmu gudrs, man ir laba izglītība un pieredze finansista amatā, es ļoti labi spēju darboties komandā, manuprāt, domē tas ir svarīgākais. Esmu saprotošs un atvērts, pie manis varēs vērsties iedzīvotāji ar sūdzībām un ieteikumiem. Vienmēr darbus novedu līdz galam, strādāju ar mīlestību pret darbu. Spēju atdalīt darbu no personīgās dzīves, esmu prasīgs darbā pret padotajiem, bet par labi padarītu darbu tos vienmēr uzslavēju. Es esmu atvērts un vienmēr spēju atbildēt par savu rīcību un darbiem, ja kaut ko neesmu pareizi izdarījis vienmēr to izlaboju. Ceru, ka ar pārējiem ministriem spēsim sastrādāties un izveidot lielisku darba komandu!

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motivē jauni cilvēki, jaunas zināšanas, kā arī censties palīdzēt valstij uzlabot finansiālo stāvokli.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:Jo,manuprāt, es esmu labs kandidāts šim amatam ,un man ir pieredze finansista amatā kā jau minēju un arī visas nepieciešamās īpašības.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Protams, uzklausīšu ko saka priekšnieks un kolēģi.

((OOC Informācija))

Vārds: Mārtiņš

Vecums: 17

UCP: Markolo

CIk bieži būsi aktīvs:? Vairāk uz vakarpusi

Bilde no /stats un /history: https://failiem.lv/u/umz8vh9x">https://failiem.lv/u/umz8vh9x          https://failiem.lv/u/dkwv8xa9">https://failiem.lv/u/dkwv8xa9

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 14:49
0
post


 

Cien. J.Quarz , izlasot jūsu iesutīt pieteikumu , esmu nolēmis jūs izsaukt uz parrunām . 

Sazināšos ar jūms tuvāko 24 stundu laikā pa jūms noradīto tālruni.

 

Ar cieņu Los Santos Pilsētas Mērs Damian Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 7 ( 203 skatījumi )
Mezinskis13, Jimmy, 𝙀𝙨𝙠𝙖, yanchux, Angelis, TheKeneddy, Kristherz