bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
[ GM ] Dosim Flexim iespēju?
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 23:44

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X ]

Anketa

Tavs vārds: Jānis

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 20

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Hayden Moore - LSV , Joseph Meyer - N/A

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir diezgan pietiekoša , kā ar GM , tā arī ar ADM statusu , esmu bijis šeit iepriekšējās sezonas, sākot no  GM pakāpeniski ar laiku paagustinot savu līmeni līdz administrātoram , kad vēl servera vadība bija Danex/Mikseena rokās.

Pieredze Roleplay jomā: Ar  to saucamo Role-Play dzīvi nodarbojos, rpoju , vairāk kā 5 gadi , sajēga, kas un kā ir pietiekoša. Spēšu apmācīt/pastāstīt/palīdzēt utml darboties.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): N/A

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): N/A

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Jānis , esmu 20 gadus vecs , nesen ierados no UK uz LV , un savu brīvo laiku pavadu iekš Role-Play servera vai arī tripoju ar autiņ pa pilsētu. Mans hobijs varētu tā teikt ir sports, patīk skatīties - fanot jeb nodarboties ar  to saucamo  ''totalizātoru''. Kāmēr tas saucamais ''piķis'' ir kabatā , tikmēr var atpūsties, pavadīt savu brīvo laiku , kā vien sirds kāro. Vairāk es par sevi nevaru neko pastāstīt , jo īsti nezinu , ar ko lai Jūs iespaido.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?  Tāka uz doto momentu gamemaster pieteikšanās ir aktīva , un es tā nodomāju , kāpēc lai gan atkal neizmēģināt savas prasmes un pietiekties? Aktīvi cauru dienu/nakti darboties serverī , palīdzēt spēlētājiem , kā arī ar tiem pašiem /report ir diezgan interesanta nodarbe, tajā pašā vidū arī Rpot.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Sveicināts cienījamais lasītāj , tātad  mani sauc Jānis , tas saucamais FL3X.  Izvirzu savu kandidatūru uz to saucamo ''GM'' - GameMaster amatu , jo vēlos uzturēt serveri aktīvi , ar tiem pašiem /reportiem , apmācībām , situāciju risināšanām u.c. lietām. Esmu aktīvs spēlētājs , kurš spēlē cauru dienu/nakti , neredzot citreiz sauli aiz loga , jo tīri neko negribās darīt , kā pavadīt savu brīvo laiku iekš burvīgā servera. Kā jau  augstāk minēju , esmu šeit bijis tā saucamajā ''staff pulkā'' , kad šo visu vadīja pavisam citi cilvēki , spēju katram pierādīt , ka ne par velti tie gadi role-play dzīvē ir pavadīti ar zināšanām. Priekš katra  es esmu atsaucīgs/izpalīdzīgs , neesmu nekad atteicis, lai arī kāda būtu tā situāciju , jebkādā veidā mēģinātu palīdzēt/uzjautāt palīdzibu. Pazīstu arī  dažus cilvēkus no iepriekšējās sezonas, kas šobrīd atrodās STAFFā , aktīvi strādā/pilda savus pienākumus un pavada RP dzīvi. Dodu Jums šādu iespēju izteikt savas  domas , rekomendēt vai noraidīt manu pretī nākšanu, viss ir Jūsu rokās. Paldies, ar cieņu FL3X/Jānis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 23:45
0
post

PAR zinu kā erpo ,labi komunikacē ar cilvēkiem,nav slikto īpašību

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2019. gada 04. augustā, 23:45.

cau

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts pirms 13 stundām
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 23:49
0
post

Pieteikums diezgan solīds, gramatiku rubī, Roleplay prasmes cienījamā līmenī. Došu Rekomendāciju, nav pat nekā slikta, ko piebilst.

Veiksmi <3

fujax

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 23:55
1
post

Varbut lielākā daļa tevi atbalstis par labu atsauksmi, bet ko tu spēlmaņiem mācīsi? Kā ar sporta vāģi slipesi rajonus un pats dzivo garāža? Viennozimigi neatbalstišu, jo pieteikumā pats rakstiji, kad vairak par auto nezini.

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 00:02
0
post

Yo dīzeli, dodu rekomendaciju

​​ tiešām zinu, ka spēsi pildīt Gamemastera pienākumus, protams katram ir savas labās un sliktas īpašības. VEIKSMI TEV FLEXIN

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 00:03
0
post

@Flexinonem no stresin ju no wat, dodu masīvu PAR, gribu redzēt tevi atpakaļ statusā, kad uzsāku spēlēt šinī komūnā, tu man iemācīji un pastāstiji, kas un kā, respekts tev no manas puses būs mūžīgs. 

Veiksmi.

 

7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 50m
Redzēts 8. aprīlī, 16:42
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 00:14
0
post

Bez komentriem tu jau zini, PAR

7n4_

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 00:15
0
post

lai iet par, veiksmi flexuha

- If you don't like me then i'm sorry -

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 01:20
0
post

Ar ko lai te sāk , ar šo cilvēku cilvēku erpoju jau vairākus gadus , drizāk teikt pilnus divus gadus . Erpojām un vadijām kopā daž ne dažadās frakcijas un rekomendēju šo cilvēku ne deļ tā ka viņš ir mans draugs vai deļ tā ka viņš man piespieda , bet deļ tā ka šis cilvēks tiešām izprot to ka GameMaster vai AD amats arī ir nozimīgs kā priekš speletājiem tā priekš augstāk stāvošajiem un servera reputācijas , tapēc viņš parasti dara visu ar galvu un saprot kas ir roleplay .

Rekomendēju .

huga4life
Lietotājs
10 atbildes forumā
Online: 12h 31m 27s
Redzēts 2019. gada 07. augustā, 13:27
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 02:18
1
post

20 gadi, bet raksti kā pokemons.

Pret.

Venom
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
44 atbildes forumā
Online: 2d 7h 25m
Redzēts 2021. gada 06. septembrī, 20:07
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 02:26
0
post

Lai kā arī mums ar Jaņķel nav gājis,bet tomēr iedosim! 

PAR

panelis
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 23h 36m
Redzēts 2020. gada 31. janvārī, 23:10
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 13:32
0
post

fleksonam dodu par, jo ir riktīgs zellis un spēs uzturēt kontaktu ar citiem lietotājiem, ir sevi pierādījis pirmstam.

young and inexpert, looking to the future.

Hassans
Lietotājs
jank
1 atbildes forumā
Online: 5h 24m 57s
Redzēts 2019. gada 23. septembrī, 00:31
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 14:02
0
post

tu man riebies 1 prjkta bet hujofa

dodu par lai iet gl hf <3 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 14:05
0
post

Blyat, protams dosim iespēju Flex, vienozīmīgs par, laipni lūgts staffā! PAR!

amatieris16
Lietotājs
EMKA
57 atbildes forumā
Online: 4d 9h 24m
Redzēts 2019. gada 30. decembrī, 22:06
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 14:25
0
post

Par

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 20:19
0
post

Sveiks,Flex!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt,  nedosim tev otro iespēju, jo nepierādīji sevi no labās puses pirmajā reizē, nevēlos vairs, lai kas tāds atkārtos, pats zini, par ko iet runa.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0