bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
1
topic
[GameMaster] Kaartezz
yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:50

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ - ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ + ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Jānis

Iepriekšējie nickname: Kaartezz

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Jim Cartez [LSAK Servisa uzraugs], Jay Smith [LSPD Seržants II]

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl, pieredzes kā GameMaster vēl nav, taču, vēlos gūt savus pirmos iespaidus, par to, kā viss notiek no Administrācijas Sastāva skata.

Pieredze Roleplay jomā: Par RolePlay GameMod pirmo reizi iespaidu guvu 2013./2014. gadā, kādā latviešu SA:MP platformas serverī. Tālāk sekoja citi SA:MP platformas based komūni, kuros guvu savus RP pamatus, kā arī objektīvu viedokli par to, vai vēlos turpināt spēlēt šāda veida serveros. Un, kā redzams, esmu nonācis līdz šai komūnai. Pirmo reizi kick.lv RolePlay serveri pamēģināju, un iespaidi bija ļoti patīkami. Salīdzinoši augsts RP līmenis, draudzīgs community, pašas spēles interfeiss, kā arī administrācijas pārstāvju atsaucība. Šajā komūnā, uzturos kopš 2016. gada. Joprojām, līdz pat šim brīdim, nav zudusi apetīte uz RolePlay.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, diemžēl, esmu. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 3 reizes.. Taču, vienā no tiem [24. noteikums] tiku atbrīvots no administratīvā cietumsoda, sakarā ar to, ka tiku sodīts ārpus robežām, jeb neatbilstoši noteikumiem. https://files.fm/u/w5esku2w#/">https://files.fm/u/w5esku2w#/

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topic/5574/heyo-3/">https://mta.kick.lv/forums/topic/5574/heyo-3/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Par GameMasteri, šajā serverī, vēlos kļūt, jo vēlos palīdzēt komūna lietotājiem, apmācot tos, aizstāvēt no servera RP terminu pārkāpējiem, kā arī izskaidrot spēlētājiem nesaprotamas situācijas. Redzu, ka reizēm, reporti mēdz stāvēt arī uz vietas, kas arī ir viens no galvenajiem faktoriem, kas mani motivē kļūt par GameMaster'u tieši iekš šī servera.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad, sākšu ar situāciju, kuru bieži vien nākas saskarties esot InGame. Bieži vien, labprātīgi, iesaistos dažādās RolePlay situācijās. Taču, RolePlay situācijas, pārsvarā, tiek atveidotas divu, vai vairāk cilvēku starpā. Esmu vairāk, nekā vienu, vai divas reizes saskāries ar servera spēlētājiem, kam par RolePlay ir galīgi nospļauties. Būtībā, gribu teikt, ka serverī ir daudz cilvēku, kas šeit ir ieradušies ar domu, attīstīt savu character RPG ceļā. Safermot labākās automašīnas, īpašumus, un 10 tonnas bankas kontā - Šāds ir lielas daļas no servera spēlētāju mērķis. Bet, kur paliek vēlme uzturēt savu character, daudz un dažādu RolePlay situāciju ietvaros?. Esmu cilvēks, kas uzņem situācijas pozitīvi. Šajā, ilgajā sava RolePlay līmeņa attīstīšanas laikā, esmu iemācījies padoties RolePlay situācijai, un tās realistiskumam, atbilstoši īstās dzīves pamatiem. Izbaudu lomuspēli, ne tikai tad, kad tās uzvaras pārsvars ir manā pusē, bet arī pat tad, ja nākas zaudēt. Man prieku sagādā redzēt, kvalitatīvu RolePlay, tādēļ vēlos pievienoties administratīvajam sastāvām, un mācīt cilvēkiem, kas tas ir.. Īstā RP nozīme. Tā ir, nevis būt parākam par citiem, materiālā ziņā, būdams InGame bagātākais spēlētājs (Jā, agrāk, tiešam, šis bija viens no maniem izvirzītākajiem mērķiem iekš servera, bet ar laiku, esmu sapratis īsto RolePlay vērtību), bet gan aktīvi piedalīties RolePlay situācijās, pašam biežāk, piedalīties to organizēšanā, kā arī nepārkāpt RP terminus, tikai, savam OOC priekam. Nezinu, kā citi, bet Es nepārkāpju šos terminus, dēļ iemesla, ka es saprotu, kā jūtās citi servera spēlētāji, piemēram, kad tiek nogalināti ārpus RolePlay robežām, DM ceļā, vai arī tiek pārkāpts viens no galvenajiem RolePlay terminiem - Common sense. Ļoti, nepatīkama situācija, kad iesaisties situācijās, ar kādu, kas pārkāpj CS terminu, un dara lietas, ko nemūžam neuzdrīkstēs attēlot īstajā dzīvē. Piemēram, iekāpt mentu mašīnā, un tur sākt insultot, ka musari esot tādi, un tādi...  Būtībā, vēlos, lai serveris aug, nevis dilst. Attīstās, nevis degradējās, un tieši to pašu, vēlos par servera spēlētājiem. Lai RolePlay prasmes aug, nevis pazūd. Apsolos, neizmantot GM spējas savā labā, kā tas reizēm, tiek darīts. Domāju, ka garāk nerakstīšu, bet tiešām, vēlu serverim, un tā spēlētājiem to pašu labāku <3

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos

 

 

EDIT (2019/04/08 22:09) - Vēlos likt nelielu piebildi tiem, kas domā, ka cilvēki nemainās. Pieņemšu faktu, ka esmu pieļāvis daudz kļūdas (Vairāk vērsts uz laikiem, kad servera īpašnieks vēl bija @Miksens), taču, es domāju, ka ar labu gribētspēju, kā arī vēlmi tiekties augstāk, var sasniegt visu. Cilvēkiem vajadzētu saprast, kā arī atšķirt emocijas, kas nāk no dažādām personām, dažādos apstākļos. Vienmēr esmu maksimāli pozitīvs, pret citiem. Cenšos uzturet pozitīvu vibe pat tad, kad jūtu, ka persona cenšās mani nomelnot. P.S - Par katru, jūsu sniegto antirekomendāciju, neturu ļaunu prātu, ne piles, jo tas ir viedoklis. Viedokļi mēdz atšķirties, kā arī es to uzņemu kā kritiku. Vārdi, ko Jūs sakāt, man nozīmē daudz, tādēļ cenšos piestrādāt pie katra, manis nepilnveidotā punkta iekš komūna. Paldies tiem, kas atvelta laiku izsakot savu viedokli. Much Love to everyone <3

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 25. janvārī, 16:34.

fujax

babushka
Lietotājs
Who dis?
43 atbildes forumā
Online: 2d 1h 37m
Redzēts 2022. gada 26. jūlijā, 02:53
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 17:21
0
post

lieku Par! Tu esi atbildigs un Maki Kontralet situacijas. :D

 

Animated GIF

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 17:32
0
post

Vienozimigi par kaut mums ir bijis beef bet 100% Par!!!

Bambusa Lācītis 

RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 19:00
1
post

Par Sakarīgs normāls čalis!!!Iespēja jādos Katram Noņemt vienmēr paspēs!!!

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 19:22
3
post

@rasta d@unis, imbicilis jau 3x posto rekomendaciju. Ej strada.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 20:37
0
post

Par, sakarīgs un pārzin RP, nebūs tev problēmas!

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 20:41
0
post

Lai iet lielais serverī mums ir really nice attiecības un esi saprotīgs,kā arī RP saproti un galva arī ir uz pleciem. Likšu PAR <3

*GL#HF*

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 21:15
0
post

Es i par , šhitas čals baig lapais erperis  noderetu viņu  helps 

 

Daniels
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 4d 20h 0m
Redzēts 2023. gada 06. maijā, 21:01
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 22:03
0
post

Par, domāju ka tiktu galā ar pienākumiem, kā nekā vienīgais zināji ka mašīnām nav blinkerfluid :D

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 22:47
0
post

Neredzu iemeslu, lai neliktu par tev, visiem ir savs laiks.

Lieku par, lai heiteriem vairāk dirsas niezētu :)

Pieteikums tāds normāls, vēlu tev veiksmi tikt komandā.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 22:58
0
post

par, būsi piemērots gamemaster amatam

- If you don't like me then i'm sorry -

panelis
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 23h 36m
Redzēts 2020. gada 31. janvārī, 23:10
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 13:30
0
post

par, izskaties sakarīgs vismaz pēc pietiekuma, nezinu kāds esi serverī bet veiksme noderēs.

young and inexpert, looking to the future.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 20:15
0
post

Sveiks, Kaartezz!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt, balstoties uz administrācijas sniegtajiem par, bet ar izņemumu, uz pārbaudes laiku, 1patiesa sūdzība, automātiski, bez brīdinājuma tiec izmests, tiksi serverī vērtos.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0