bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
1
topic
[GameMaster] Kaartezz
yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 37m
Redzēts pirms 17 stundām
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:50

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ - ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ + ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Jānis

Iepriekšējie nickname: Kaartezz

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Jim Cartez [LSAK Servisa uzraugs], Jay Smith [LSPD Seržants II]

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl, pieredzes kā GameMaster vēl nav, taču, vēlos gūt savus pirmos iespaidus, par to, kā viss notiek no Administrācijas Sastāva skata.

Pieredze Roleplay jomā: Par RolePlay GameMod pirmo reizi iespaidu guvu 2013./2014. gadā, kādā latviešu SA:MP platformas serverī. Tālāk sekoja citi SA:MP platformas based komūni, kuros guvu savus RP pamatus, kā arī objektīvu viedokli par to, vai vēlos turpināt spēlēt šāda veida serveros. Un, kā redzams, esmu nonācis līdz šai komūnai. Pirmo reizi kick.lv RolePlay serveri pamēģināju, un iespaidi bija ļoti patīkami. Salīdzinoši augsts RP līmenis, draudzīgs community, pašas spēles interfeiss, kā arī administrācijas pārstāvju atsaucība. Šajā komūnā, uzturos kopš 2016. gada. Joprojām, līdz pat šim brīdim, nav zudusi apetīte uz RolePlay.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, diemžēl, esmu. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 3 reizes.. Taču, vienā no tiem [24. noteikums] tiku atbrīvots no administratīvā cietumsoda, sakarā ar to, ka tiku sodīts ārpus robežām, jeb neatbilstoši noteikumiem. https://files.fm/u/w5esku2w#/">https://files.fm/u/w5esku2w#/

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topic/5574/heyo-3/">https://mta.kick.lv/forums/topic/5574/heyo-3/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Par GameMasteri, šajā serverī, vēlos kļūt, jo vēlos palīdzēt komūna lietotājiem, apmācot tos, aizstāvēt no servera RP terminu pārkāpējiem, kā arī izskaidrot spēlētājiem nesaprotamas situācijas. Redzu, ka reizēm, reporti mēdz stāvēt arī uz vietas, kas arī ir viens no galvenajiem faktoriem, kas mani motivē kļūt par GameMaster'u tieši iekš šī servera.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad, sākšu ar situāciju, kuru bieži vien nākas saskarties esot InGame. Bieži vien, labprātīgi, iesaistos dažādās RolePlay situācijās. Taču, RolePlay situācijas, pārsvarā, tiek atveidotas divu, vai vairāk cilvēku starpā. Esmu vairāk, nekā vienu, vai divas reizes saskāries ar servera spēlētājiem, kam par RolePlay ir galīgi nospļauties. Būtībā, gribu teikt, ka serverī ir daudz cilvēku, kas šeit ir ieradušies ar domu, attīstīt savu character RPG ceļā. Safermot labākās automašīnas, īpašumus, un 10 tonnas bankas kontā - Šāds ir lielas daļas no servera spēlētāju mērķis. Bet, kur paliek vēlme uzturēt savu character, daudz un dažādu RolePlay situāciju ietvaros?. Esmu cilvēks, kas uzņem situācijas pozitīvi. Šajā, ilgajā sava RolePlay līmeņa attīstīšanas laikā, esmu iemācījies padoties RolePlay situācijai, un tās realistiskumam, atbilstoši īstās dzīves pamatiem. Izbaudu lomuspēli, ne tikai tad, kad tās uzvaras pārsvars ir manā pusē, bet arī pat tad, ja nākas zaudēt. Man prieku sagādā redzēt, kvalitatīvu RolePlay, tādēļ vēlos pievienoties administratīvajam sastāvām, un mācīt cilvēkiem, kas tas ir.. Īstā RP nozīme. Tā ir, nevis būt parākam par citiem, materiālā ziņā, būdams InGame bagātākais spēlētājs (Jā, agrāk, tiešam, šis bija viens no maniem izvirzītākajiem mērķiem iekš servera, bet ar laiku, esmu sapratis īsto RolePlay vērtību), bet gan aktīvi piedalīties RolePlay situācijās, pašam biežāk, piedalīties to organizēšanā, kā arī nepārkāpt RP terminus, tikai, savam OOC priekam. Nezinu, kā citi, bet Es nepārkāpju šos terminus, dēļ iemesla, ka es saprotu, kā jūtās citi servera spēlētāji, piemēram, kad tiek nogalināti ārpus RolePlay robežām, DM ceļā, vai arī tiek pārkāpts viens no galvenajiem RolePlay terminiem - Common sense. Ļoti, nepatīkama situācija, kad iesaisties situācijās, ar kādu, kas pārkāpj CS terminu, un dara lietas, ko nemūžam neuzdrīkstēs attēlot īstajā dzīvē. Piemēram, iekāpt mentu mašīnā, un tur sākt insultot, ka musari esot tādi, un tādi...  Būtībā, vēlos, lai serveris aug, nevis dilst. Attīstās, nevis degradējās, un tieši to pašu, vēlos par servera spēlētājiem. Lai RolePlay prasmes aug, nevis pazūd. Apsolos, neizmantot GM spējas savā labā, kā tas reizēm, tiek darīts. Domāju, ka garāk nerakstīšu, bet tiešām, vēlu serverim, un tā spēlētājiem to pašu labāku <3

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos

 

 

EDIT (2019/04/08 22:09) - Vēlos likt nelielu piebildi tiem, kas domā, ka cilvēki nemainās. Pieņemšu faktu, ka esmu pieļāvis daudz kļūdas (Vairāk vērsts uz laikiem, kad servera īpašnieks vēl bija @Miksens), taču, es domāju, ka ar labu gribētspēju, kā arī vēlmi tiekties augstāk, var sasniegt visu. Cilvēkiem vajadzētu saprast, kā arī atšķirt emocijas, kas nāk no dažādām personām, dažādos apstākļos. Vienmēr esmu maksimāli pozitīvs, pret citiem. Cenšos uzturet pozitīvu vibe pat tad, kad jūtu, ka persona cenšās mani nomelnot. P.S - Par katru, jūsu sniegto antirekomendāciju, neturu ļaunu prātu, ne piles, jo tas ir viedoklis. Viedokļi mēdz atšķirties, kā arī es to uzņemu kā kritiku. Vārdi, ko Jūs sakāt, man nozīmē daudz, tādēļ cenšos piestrādāt pie katra, manis nepilnveidotā punkta iekš komūna. Paldies tiem, kas atvelta laiku izsakot savu viedokli. Much Love to everyone <3

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 25. janvārī, 16:34.

fujax

ayeerpers
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 23h 27m 32s
Redzēts 2019. gada 17. augustā, 10:14
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:50
1
post

who you?

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:53
2
post

izlaboju ,jo iepazinu šo cilvēku iekš spēles un sapratu viņu,PAR

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2019. gada 05. augustā, 01:15.

cau

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:53
2
post

Noooop, pietiks tev ar PD līderi <3 Par daudz gudrus vārdus sarakstot, pats tajos sapinies, nevajag no sevis tēlot gudrus cilvēkus, labāk raksti un izturies tā, kāds tu esi RL.

Lieku pret.

Veiksmi.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 04. augustā, 20:01.

 

TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:54
2
post

nu vecīt, pieteikums ir tīri normāls. Esam erpojuši kopa LSPD nu likšu lielu PAR . Veiksmi !!!!

realduksitis
Lietotājs
99 atbildes forumā
Online: 11d 20h 26m
Redzēts 2023. gada 11. jūnijā, 19:32
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:59
0
post

Būšu PAR, ļoti sakarīgs cilvēks

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 20:03
0
post

Oo čau Janka, esam abi saskārušies rp jomā, esi tīri sakarīgs cilveks ar smadzenēm uz pleciem,ceru, ka iegūsi pirmo gm pieredzi tieši te, ceru, ka spēsi savus gm pienākumus pildīt, ceru ka nebūs problemātiskās problēmas tieši ar tevi, tavs pieteikums ari ir diezgan normals,pat varu to uzslavēt, jo tiešām esi centies, došu tiešām lielu PAR 

Pēdējo reizi rediģēja SmokeY, 2019. gada 04. augustā, 20:13.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 20:04
2
post

visu savu mūžu esi greindojis naudu LSAK un lai tas arī paliek, neatbalstu.

RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 20:04
1
post

Viennozīmīgi PAR sakarīgs čalis Izpalīdzīgs kārtīgi eRPo.

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 20:54
0
post

Tiešām nezinu ko rakstīt, protams, esi pieļāvis vairākkārt visādas kļūdas, ko esmu pamanījis, nezinu vai pavilksi LSAK, LSPD un vēl GM.

  Šoreiz ielikšu Tev švaku PAR!

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 21:12
2
post

Tiešām šito džeku par GM??? Viņš ir lowrp, visu savu rp karjeru esi strādājis LSAK, vēl nesen redzēju kā ienesies mašīnā uzraksti "missclick" un aizbrauc tālāk. 

PRET

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 21:32
2
post

Pieteikums izskatās labs un vis kopumā ir skaisti , bet mazliet parāk agri .

piedot vecīt , pret .

Pēdējo reizi rediģēja Kristherz, 2019. gada 04. augustā, 21:35.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 21:49
1
post

Būšu neitrāls , izteikt var daudz ko , bet nu lai tauta lemj , būt tev iespējai sevi pierādīt un kādreiz  palīdzēt serverim , vai arī nē .

Pēdējo reizi rediģēja FL3X, 2019. gada 05. augustā, 00:13.

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts Vakar, 16:39
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:43
1
post

Nevar spriest, ka nespēsi pavilkt, kamēr neredzu to ar savām acīm, pieteikums apmierinošs, prasības ir, par.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

huga4life
Lietotājs
10 atbildes forumā
Online: 12h 31m 27s
Redzēts 2019. gada 07. augustā, 13:27
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:46
2
post

Taisi izlozes pie Pizza Stack, skamojot, dodot tikai atslēgas ne pašu vāģi.

Izmantos GM'u 100% savā labā arī.

Pret.

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:49
2
post

Viens no lielākajiem LowRp speletājiem mta kick vēsture raksta pieteikumu uz gm?

Kad uzliku tevi uz PD vaditāja amata, likās, kad varbūt pa šo laiku esi kļuvis jēdzīgāks.

Taču es stipri tajā maldijos, kad ieraudziju tevi strādājam PD caur alt character.

Kāds LSAK drifteris tu biji pirms pāris gadiem, tāds arī esi mūsdienās.

Antirekomendācija.

 

 

TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:56
4
post

Kads sakars ar lowrp? Varbut pats esi tads tapec nav jasaka ka citi tadi ir. Skaitas mta AD ne smakas no tevim. (SkyLine)

RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:57
1
post

Uzskatu ka Iespēja jādod noņemt vienmēr var!!!

 

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 01:34
0
post

Esu par ,jo ir sakarigs sepeltajs un lai izmeigina kauko jaunu

 

 

 

 

Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 15:16
0
post

Došu tev zaļo gaismu,esi saprotoš un atbildīgs,tu deri šim amatam,PAR

Ananimys GIF

blaze
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
@pump_upp - best crypto p...
55 atbildes forumā
Online: 9d 16h 6m
Redzēts 2022. gada 18. janvārī, 05:43
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 16:05
0
post

Pirmajās minūtēs sapratu, ka esi saprotošs cilvēks.

Pieteikums ir ļoti labs.

+ ja visu sačakarēsi tad būs nelabi ! :D(atceries tu dzīvo no manis 30km) 

Par

Pēdējo reizi rediģēja blaze, 2019. gada 05. augustā, 16:06.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0