bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSV] [CV]
jjackott
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 8h 25m 34s
Redzēts 2019. gada 20. augustā, 13:25
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 14:06

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Luis Enigma

Telefona Numurs: 675004

Deklerētā Dzīvesvieta: los santos palm street 24-1

Faktiskā dzīvesvieta: Los santos Palm street 24-1

Dzimums: virietis

Gadi: 29 gadi

Vai ir auto vadītāja apliecība?: ja

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: 

Personas Izglītība:(II) 

Izvēlētā vakance: Losantos valdibas soferis

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: protams

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: kadu laiku atpakal pirms 2 g

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: protams, stradaju par kravas parvadataju

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Esmu Soferis jau 9 gadus , pie stures ir mana dzive ka saka. mana prfesija galvenais ir precizitate un uzmanigi klausities norades.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: uzkatu ka Losantos valdibai noderes Profesionals Soferis ar lielu gadu pieredzi un atjautibu.

Personas Motivācija: esmu pie stures jau 9 gadus esmu uzticama persona un skaidri apzinos darba pienakumus.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: esmu izglitots esmu pabeidzis losantos 1 universtates augstskolu, pec izglitibas nolemu veidot savu karjeru privataja uznemuma stradajot par privato soferi kas liek man nezaudet manas abicijas saistiba ar lojilitati un precizitati darba veiksana. vienmer esmu uzkatijis ka komforts un tiriba masinas salona ir jaliek pirmaja vieta lai klijents jutas braucot drosi un lai neuztraucas ka nepaspes uz tiksanos, vai konfirenci.  

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: apzinos ka Valdiba vienmer liek pirmaja vieta Losantos iedzivotajus lai vini justos drosiba, un mana precizitate un uzticiba valdibai bus tiesi tas kas ir vajadzigs lai mers noklutu tur kur vajag, precizi laika jo visi Losantos cilveki apzinas ka bez mera cilveku dzive pasliktinasies!

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:esmu ambicioz un uzticama persona tas ir tas kas ir nepieciesams Losantos valdibai, precizitate darba veiksanai.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? protams, uzklausit augstak stavosas personas ir mana darba prioritate.

((OOC Informācija))

Vārds: Arturs

Vecums: 22

UCP: 2.2 ghz

CIk bieži būsi aktīvs:? tad kad bus nepieciesams. esmu aktivs speletajs.

Bilde no /stats un /history:

blaze
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
@pump_upp - best crypto p...
55 atbildes forumā
Online: 9d 16h 6m
Redzēts 2022. gada 18. janvārī, 05:43
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 14:48
0
post

Gramatika ir ļoti slikta(piedod), bet nākamreiz mēģini komatus, lielos burtus, teikuma beigas un garumzīmes ievērot.

Bet CV ir lielisks :) ja piestrādātu vēl, tad būtu fantastisks.

Un jā zinu, ka tu esi lielisks braucējs, vienu brīdi biji man var teikt kā šoferis (Izvedāji mani visur).

Es (PAR) :)

 

BLaZe

GeT_OwNeD avatar

Pēdējo reizi rediģēja blaze, 2019. gada 03. augustā, 14:50.
Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 03. augustā, 15:15
0
post


 

Cien. L.Enigma , izlasot jūsu iesutīt pieteikumu , esmu nolēmis jūs izsaukt uz parrunām . 

Sazināšos ar jūms tuvāko 24 stundu laikā pa jūms noradīto tālruni.

 

Ar cieņu Los Santos Pilsētas Mērs Damian Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 301 skatījumi )
blaze, Sky_kruu, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Kristherz, Latgola, n1k0lajsxd, Valchhaaa, SmokeY, Angelis, jjackott, yanchux, FL3X, Ofkors, Radiators