bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čau no hugas
huga4life
Lietotājs
10 atbildes forumā
Online: 12h 31m 27s
Redzēts 2019. gada 07. augustā, 13:27
Pievienots, 2019. gada 24. jūlijā, 02:52

Sveiki, mani sauc Kristaps, lomuspēlē atpazīstams kā huga4life. Izdomāju uzrakstīt kaut ko vismaz par sevi, jo cik skatos, šajā projektā ir parādijušies ļoti daudz MAN sveši cilvēki lv-rp.

Tavs vārds, uzvārds (Uzvārds nav obligāts): Kristaps Z. (privāti varat arī uzvārdu uzzināt, ja tik ļoti interesē) 

Vecums: 18, novembrī 19.

Pieredze RolePlay jomā: Kaut kāds 2011/2012. gads man liekas. Nezinu, tas bija tik sen, ka īsti neatceros. Sāku spēlēt 3dārzeņos, kas vēlāk pārvērtās par projektu exs. Tad aizgāju uz ls-rp, atmetos atpakaļ uz plejhārdu un kopš plejhārda pirmsākumiem tā arī vairs neesmu nopietni rp'ojis. Abos iepriekš minētajos projektos arī esmu administrējis. Pēdējo divu gadu laikā ļoti reti uzspēlēju. Ja spēlēju, tad rc-rp vai ls-rp vai arī vienkārši kādā latviešu projektā aiz garlaicības ar čomiem.

Intereses/hobiji: Palieku vecāks un hobiji/intereses paliek ar vien mazāk. Pēdējos gadus vienkārši tusēju un atpūšos, pēdējā laikā mazliet par daudz. :D Šad tad pamakšķerēju, pamētāju bumbu, bet īsti nekam tādam nepieduros. Protams arī pa brīvlaikiem strādāju. :) 

Sociālo tīklu nickname (Nav obligāts): insta: krishtaps

Ir arī youtube kanāls, pārsvarā cs:go viģiki, bet laikam ir arī kaut kas no rp. Neesmu sen licis.

www.youtube.com/user/nainGaminG

Iemetīšu vienu CS:GO un divus rp viģikus, ieskatam.

Btw, CS:GO arī jau esmu atmetis ar roku kādus divus gadus. (vispār geimingošanai pa lielam :D) Tie viģiki arī ir ļoti veci.

 

 

 

Velmes, ko vēlies piepildīt, atrodoties šajā komūnā: Pagaidām spēlējot šeit esmu sastapies pārsvarā tikai ar negatīvo, bet ceru, ka tas ir tikai pats sākums. Ļoti patīk tas, ka serverī ir daudz kas jauns game modā salīdzinot ar citiem lv-rp serveriem. Vēlmes ir vienkārši labi pavadīt laiku ar draugiem, cerams arī iegūt kādu interesantu rp situāciju un kas to, lai zin, varbūt atgūšu prieku spēlēt RP tieši šeit! :D 

Novēlējums serverim/spēlētajiem: Novēlu serverim izaugsmi, neapstāties pie pirmajām grūtībām un spēt uzklausīt kritiku. Spēlētājiem, esiet saliedēti un draudzīgi, cenšaties būt pieauguši un nesākat jēlu diršanos. Cenšaties attīstīties, uzlabot rp prasmes nevis stāvēt uz vietas un domāt, ka esmu "labākais". Vienmēr jau būs kur augt!

Kāda piebilde/komentārs, kas neatbilst iepriekšējiem nosacījumiem:

Ja esmu šad tad pārāk rupjš, atvainojos jau tagad. Slikts ieradums. Vāja nervu sistēma un man dažreiz besī, ka es stāvu otrā monitora pusē. :c

Pēdējo reizi rediģēja huga4life, 2019. gada 24. jūlijā, 03:35.
hans
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 3d 3h 32m
Redzēts 2022. gada 24. februārī, 01:45
Pievienots, 2019. gada 24. jūlijā, 03:25
0
post

Eyyo

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 24. jūlijā, 08:57
0
post

Sveiks!Veiksmi tev šeit.

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 24. jūlijā, 11:33
0
post

Sveiks, lai veicas.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 24. jūlijā, 13:37
0
post

Sveiks, veiksmi. :)

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0