bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
2
topic
[Game Master] Megiii
Megiii
Meitene zeltene
59 atbildes forumā
Online: 6d 10h 12m
Redzēts 2021. gada 17. janvārī, 01:27
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 13:07

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Megija

Iepriekšējie nickname: Megiii

Tavs vecums: 19 gadi

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Kaitlin DeAndree, privātā organizācijā- pasākumu aģentūra "Smalkais Stils."

Pašreiz parējos personāžos neko neRPoju.

Pieredze kā Gamemaster: Esmu biju GM iekš MGT un KICK, kaut kad pasen.

Pieredze Roleplay jomā: Tā tīri MTA RPoju kopš 15 vai 16 gadiem.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē, neesmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): -

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tā tad, mani sauc Megija, nestrādāju, tāpēc aizpildot savu laiku spēlēju iekš Kick servera, patīk labi atpūsties, izklaidēties. Esmu mākslinieciska, patīk ļoti gleznot. Atvērta, varbūt dažreiz pārāk atvērta ( Citreiz vajag arī paklusēt ), kā arī komunikabla. Un arī mans sasveicināšanās links ===> https://mta.kick.lv/forums/topic/233/au-atkal/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Kur gan citur vēl var pašreiz RPot? Protams, ka šajā serverī. Ja ir dota iespēja kļūt par vienu no administrācijas pārstāvja, kāpēc gan nepierādītu sevi tajā?

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Protams kā jebkuram administrācijas pārstāvim ir jābūt izpalidzīgam, es tāda arī esmu. Man ir brālēns, kuram arī ieinteresēja RP, un bez skolotāja statusa, es viņam palīdzu apgūt šo realitātes spēli. ( Tagad sen neesmu redzējusi viņu ) Galvenais ir tas, ka man patīk RPot, esmu pozitīva, patīk pavadīt laiku iekš servera, un es gribu palīdzēt arī savādāka veidā. Gan jau dauzi domā, ka esmu meitene un viss man ir iedots atplestām rokām, tā nemaz nav gan. Man šķiet, ka esmu parādījusi sevi no labākās puses, kā arī man ir laba pareizrakstība. Vienkārši nevajag ne ar vienu plēsties, izturēties ar cieņu gan pret spēlētājiem, gan pret administrāciju. Man ir tāds teiciens un nu jau arī moto "No defekta uz efekta." 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) Kontaktēties ar vadošo administrāciju

Attēlu rezultāti vaicājumam “high af gif tumblr”

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 21m
Redzēts 10. maijā, 17:00
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 10:01
0
post

Antirekomendācija - Pieteikums švaks, kā arī augstāk minēja ka tu vairāk pievērsies uz sīkumiem, kas liks spēlētājiem garlaikoties apmācību laikā.

ayeerpers
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 23h 27m 32s
Redzēts 2019. gada 17. augustā, 10:14
Pievienots, 2019. gada 21. jūlijā, 13:20
0
post

Erpo tik ''ilgi'' bet vēl to darīt nejēdz. pret, tak verat ciet.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 23. jūlijā, 16:23
0
post

Sveiks, Megii!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt,  sakarā ar to, ka ir diezgan liela pieredze un arī balstoties uz administrācijas sniegtajām atbildēm.

Sazinies ar mani serverī, lai saņemtu GameMaster statusu.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0