bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[Gamemaster] Ciganels
Andis619
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 12h 5m 50s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 01:07
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 22:59

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artūrs

Iepriekšējie nickname: Kreicis

Tavs vecums: Pilni 18 gadi un 4 mēneši, 7 dienas.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Reid Tyson, parejiem vardus neatceros, cik sen kā bannet

Pieredze kā Gamemaster: Liela!

Pieredze Roleplay jomā: Kopš 2013. gada

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Bans skaitās? Naudas bugošana

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Bans skaitās? Naudas bugošana

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):https://mta.kick.lv/forums/topic/5364/labdien/">https://mta.kick.lv/forums/topic/5364/labdien/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Nu sāksim jau ar visiem zināmajiem pamatiem: 1) Neviens kick.lv roleplay serverī īsti neatveido RolePlay. Ir daži indivīdi, kuri, protams, ir izņēmumi, bet tas mans redzējums ir sekojošs. Kick.LV RP serverī visi spēlētāji nezinu kādēļ uzskata, ka RolePlay ir kaut kas spiests un nepatīkams, ka to ir jādara tikai tad, kad to palūdz admins. Nu šis vien jau pierāda to, cik ļoti dezinformēti un anti motivēti ir visi jaunie spēlētāji. Es, kad sāku spēlēt un biju lowaks ( tajā tālajā 2013. gadā) nu nezinu, cilvēkiem bija citas prioritātes, citi principi. Kādreiz tu skaitījies "krutais", ja tu spēji atveidot sakarīgu lomuspēli (Nejau tādu lomuspēli lomuspēli, bet gan detalizētas /me un /do komandas, īsto rp jēgu es kaut kā apjēdzu tikai pēdējo gadu laikā un tas uzjundīja manī lielu nostaļģijas sajūtu, tāpēc ir tā vēlme pamācīt to rp arī citiem) Nu un kick.lv serverī prioritātes ir ātrs auto, kas, manuprāt, ir pizģets debili, tas tā kā pirmais iemesls. 

2) Administrācijas locekļi paši, vairākums, nespēj atveidot/neatveido nekādu lomuspēli. Varētu jau teikt, ka adminiem RP nav īsti jāmāk, galvenais, ka māk uzfixot auto, bet nu spēlētājs jau skatās uz to adminu, ja admins ļauj darīt sūdu un vienmēr beigās salabo, tad viss skaidri, varu tālāk dzīt sūdu un adminam būs pohuj, bet ja admins parāda raxturu, tad saprotams, ka labāk nekaitināt un mācīties no kļūdas, lai citreiz tā nepatrāpās.

3) Kick.lv roleplay serverim ir ļoti liela potence, lai to izveidotu par kārtīgu RP serveri. Es uzskatu, ka nejau skripti, bet gan administrācija un tās veidotā sistēma padara serveri par RP serveri. Esmu padzirdējis, ka uz skolu būs jaunā kick.lv sezona, kas nozīmē, ka administrācijas komandai būs daudz laika un uzmanības jāvelta jaunās sistēmas izveidošanai un es vēlētos būt daļa no komandas šajā nozīmīgajā brīdī, kad tiks lemta tālākā servera nākotne uz sezonu, proti, vai nu kick būs RP serveris, vai nu kā līdz šim, ammm... nekas!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Esmu ļoti money motivated friend un pats labprātīgi izbaudu lomuspēli ar kompāniju un bez tās (ar random spēlētājiem). Par cik mani draugi ne vienmēr ir online (visi banoti), tad lielu laiku no visas lomuspēles aizņem tieši rpošana ar random cilvēkiem UN, kā jau mēs visi zinām, kick spēlētāji nav tie lielāki rperi, tāpēc arī man pašam, un gan jau, ka visiem citiem, kas šeit bija domājuši rpot, kick serveris ir tā kā nedaudz noriebies! Es vēlētos serveri uztaisīt tieši tik rpisku, lai man pašam būtu patīkami šeit atrasties un rpot kopā ar cilvēkiem, kas nedzenas tikai pēc lielas naudas, bet gan pēc normāla kvalitatīva RP servera. Jaunībā mana māte mani nosauca par Andri, un es zināju, ka tad, kad būs nākotne tas man sniegs ļoti lielu motivāciju kļūt par MTA.KICK.LV gamemasteru, jo tieši vārdā A N D R I S ir tādi burti kā: A;N;D;R;I;S, kuri nozīmē, ka cilvēks ir ļoti mērtiecīgs un grib kvalitatīvu lomuspēli, tieši tapēc es esmu šeit, lai ar savām zinīšanām apdalītu kick.lv apdalītos lietotājus un mēs visi kopīgi padarītu Kick.LV par labāko RP serveri latvijā. Jā, varu saprast, kad jūs teiksiet, ka par šādu titulu nav jācīnās, jo Latvijā nav RP serveru, bet, joprojām, tas nenozīmē, ka serverī vispār nav jābūt RP!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: JEJE.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 23:01
0
post

Yo krutais, pieņemu tevi par GM.

Fucking yo shawty before she leavin

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 23:03
0
post

Nē, kas tas par sviestu rakstīts?

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 23:13
1
post

:D :D :D :D :D Kas tas ir?!! xdd Izskatās baigi pievilcīgs un forš pieteikums, bet nē! PRET

Andis619
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 12h 5m 50s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 01:07
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 23:15
0
post

Redzu, ka šeit serverī strādā bartera princips - dots pret dotu... Ja reiz tu man pret, tad es tev arī pret, tikai tāpēc, ka tu man pret.

Rūdolfs
Lietotājs
Rperis ar stāžu.
29 atbildes forumā
Online: 5d 1h 45m
Redzēts 2019. gada 08. septembrī, 20:25
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 23:18
0
post

Vienozīmīgi

MTA.kick.lv ir nepieciešams ne tikai Āriešu tautas pārstāvji, bet arī Čigānu tautības cilvēki.

Esmu par jūsu pieprasīto RP skolotāja amata pieprasījuma akceptēšanas, šajā lasījumā

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 23:28
0
post

Was iz das? 

Piedod, došu pret, banots kā nekā..

 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 11:18
0
post

labaks pieteikums par kiwixu lol, ja jau bus tadi gamemasteri ar pilnu history, kapec gan ne?

par

Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 12:25
0
post

Piedod, otra iespēja nebūs tev dota, vismaz es tā domāju, nu došu tev PRET!

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 12:27
1
post

Antirekomendācija! Nesaprotu, kāpēc bija jāraksta pieteikumu, ja Tev iespēja, ka pieņems ir 0%. Vienkārši Tu ''bugotāj'' ar to nav jālielās, Tu esi parasts trollītis.

Pēdējo reizi rediģēja esketit., 2019. gada 20. jūlijā, 12:28.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 12:31
0
post

Xd. Neeeeeeeebus 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 15:25
0
post

Niks visu izsaka.  Pret! 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 15:31
2
post

kreicīt, kreicīt, kreicīt, anti, kad biji admins pierāīji sevi.

Fosiks

teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 20. jūlijā, 15:58
0
post

Mans personīgai viedoklis - pieteikums jau zolīds,viss patiešām labi un pareizi izstāstīts,nevar piesieties,bet vienīgais faktors,kas spēlē pret tevi,statusa izmantošana sava labā.

Netiks dota otra iespēja vismaz tuvākajā laikā. Atteikts,paldies par iesūtīto pieteikumu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0