bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSPD) Ferdynand Ossendowski
0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 16. jūlijā, 17:20

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Ferdynand Ossendowski

Vecums: 36

Dzimšanas datums: 1983 gada, 5 janvāris.

Dzimšanas vieta: IGS Dzīvokļi.

Štats: Los Santos

Tālrunis: 784161

Pilsonība: Amerikānis ar poļu saknēm.

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstskolā [  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [X] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Auto svalka „Kurtz”

Pašreizējā darba vieta: Šobrīd nestrādāju.

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

Esmu apguvis „Kung Fu” cīņas mākslu pie trenera Dennis W. Hummer vietējā štata GYM

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: 
Principa man nav bijusi darba pieredze strādājot policijā, bet esmu strādājis kaut ko ļoti līdzīgu, bet tomēr atšķirīgu, esmu bijis firmas „Koblemz” apsargs. Strādājot par apsargu esmu ieguvis diezgan labas komunikācijas prasmes un labu fizisko formu.

Motivācijas vēstule:
Nu kā jau jebkuram bērnam bērnība bija sapņi, kur nu kurais velētos strādāt pieaugot liels, takā mans tēvs bija policijas darbinieks, es ļoti vēlējos kļūt par policistu un to actājis kā mazo sapnīti. Tad nu laikam ejot uz priekšu esmu izaudzis un ieguvis gan izglītību, gan arī darba pieredzi visādos darbos, piemēram, kā preču piegādātājs, tad strādāju par bārmeni, vēlāk par Apsargu un tad par automašīnu novērtētāju firmā „Kurtz”. Esmu gana daudz iemācījies un iekrājis dzīves pieredzi, bet laikam ejot uz priekšu vēlos atgūt jaunības sajutu un sākt kaut ko jaunu un tas varētu būt tieši darbs policijā, ko jau no bērnības vēlējos.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?:  
Nu es uzskatu ka vārētu būtu gana labs darbinieks šajā darbā, jo pa lielam līdz 18 gadu vecumam esmu uzaudzis saistībā ar to un uzskatu ka tikšu ļoti labi gala ar darba pienākumiem, ņemot vērā savu iepriekšējo darba pieredzi un zināšanas.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: Ervīns

Vārds: 23

UCP: CHRISLEE

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Kaut kāda sampā.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  +

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:  +

 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 17. jūlijā, 01:02
0
post

Labdien, cienījamais F.Ossendowska Kungs! Paldies par ieguldīto laiku aizpildot pieteikuma anketu.

Ar prieku paziņojam ,ka tiekat pārcelts uz nākamo daļu, kas ir intervija. Ar jums mēs sazināsimies pa norādīto telefona numuru.

Ar cieņu LSPD priekšnieks: R.Steinhauer

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 6 ( 190 skatījumi )
Eugeneswiny, , IceKing, Chill, realduksitis, Daave