bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Xavier Whale
Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2019. gada 15. jūlijā, 23:32

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Xavier Whale

Vecums:22

Dzimšanas datums:07.28.1997

Dzimšanas vieta:Los Santos,Idlewood

Štats:San Andreas

Tālrunis:582882

Pilsonība:Amerikanis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [x] ; Maģistra grāds [] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:"SIA MOGO"  "CarMotto"

Pašreizējā darba vieta:"CarMotto"

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Mehāniķa spējas(Ja tas der)

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Esmu ļoti pieredzējis virsnieks,spēju iesaistīties jeb kāda veida situācijas,kuras ir ļoti bīstamas,nebaigos no tādiem gadijumiem,kad sanāk apdraudēt savu dzīvību pret kādu bandīti,jeb kādu dzērāju,vienmēr došos un aizstāvēšu savu dzimteni''Los Santos'' Esmu ļotu komunikabls ar ik vienu.

Motivācijas vēstule:Sveiki!Mani sauc Xavier esmu 22 gadus vecs vīrietis,kas meklē ļoti atmaksātu un patstāvīgu darbu. Esmu ļoti komunicējoš ar ik vienu,spēju sadarboties kolektīvā ar ļoti lielu darba spēju.Esu strādājis daudzos Servisos,Salonos un zinu kā ir jārunā ar citiem civilajiem iedzīvotājiem.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu ļoti patstāvīgs darbinieks,kā arī minēju,ka esmu ļoti komunikabls,komunicējoš visprātīgs,kā arī sadarbojoš.Gribu strādāt Policijā ,jo nepatīk ka ir daudz cilvēku , kas apdraud citus.Un tāpēc vaig vairāk Policistu.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 16

Vārds:Endijs

UCP:endijs1

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Ir pieredze , bet neliela gribu šo pieredzi gūt.Darīšu ko , liek.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?: Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:Nē,nav tādas aplikācijas

Ananimys GIF

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 15. jūlijā, 23:33
0
post

Veci, nomierinies, tikko tevi atteica LSV un 5 min laikā jau uz PD piesakies, kur palika tava firma? Bišķīt atslābsti..))

 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 15. jūlijā, 23:35
0
post

Labdien, cienījamais X.Whale kungs! Paldies par izrādīto intresi un laiku aizpildot pieteikuma anktetu.

Diemžēl jūsu pieteikums tiek noraidīts.

Ar cieņu LSPD priekšnieks: R.Steinhauer

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 262 skatījumi )
Hačiko, IceKing, Junstiem, Chill, Kriksis, Kiwix, TheKeneddy, Noslēpumiņš, Daave, Loews, pecraw, Ofkors, Kqastr