bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Terez Korff
kenixzx™
Lietotājs
Foxii
25 atbildes forumā
Online: 23h 18m 27s
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 16:51
Pievienots, 2019. gada 14. jūlijā, 13:11

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Terez Korff

Vecums: 26

Dzimšanas datums: Janvāris 13, 1993.

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats: San Andreas

Tālrunis: 631337

Pilsonība: Austrālietis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [X] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [X] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: MKT Serviss - Mehāniķis

Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Mehāniķa sertifikāts.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā, ļoti, esmu bijis arī Los Santos Policijas Departamentā Virsnieks un biju apmācīts no augstākstāvošajiem, biju kadets, bet tad paaugstināja amatā Virsnieks.

Motivācijas vēstule: Labdien, mani sauc Terez Korff, esmu dzimis San Andreas štatā un esmu San Andreas pilsonis, esmu precīzāk dzimis Los Santos pilsētā. Mans lielākā pieredze bija savā dzīvē būt policistam, jeb Policijas Virsniekam. Kad biju pirmstam iestājies Los Santos Policijas Departamentā bez CĪ-VĪ, tad biju sākumā kadets bet lēnām mani paaugstināja par Virsnieku. Pirms kļuvu par Policijas Virsnieku mani sākumā kvalitatīvi apmācīja un uzskatīja, ka esmu pietiekoši labs un labā fiziskā stāvoklī priekš Los Santos Policijas Departamenta, arī tur bija visādi šķēršļi jāpārvara un viņi pamācīja kā labāk braukt un kā var lieliski braukt ar Policijas Kruizeri.Ceru jūs mani pieņemsiet amatā, Virsnieks, jo es esmu bijis šeit Virsnieks un vēlos turpināt aizstāvēt Los Santos, jo mēs taču ''Lai kalpotu un Sargātu''! Ar cieņu Terez.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds: Jānis

UCP: kenixzx

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu bijis visos komūnos Policijas Departamentā un biju Kick.lv caur citu char diezgan sen Priekšnieku Vietnieks un caur šo Terez Korff char biju Virsnieks I.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā!

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā!

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 15. jūlijā, 02:02
0
post

Labdien, cienījamais T.Korff Kungs! Paldies par ieguldīto laiku aizpildot pieteikuma anketu.

Ar prieku paziņojam ,ka tiekat pārcelts uz nākamo daļu, kas ir intervija. Ar jums mēs sazināsimies pa norādīto telefona numuru.

Ar cieņu LSPD priekšnieks: R.Steinhauer

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 221 skatījumi )
IceKing, Kiwix, Aksels, Daave, SmokeY, kenixzx™, Assassin, Cuhz, kosmonauts420, panelis, Valchhaaa, Ofkors, Chill, HowToRuski, teoy, realduksitis, FL3X