bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
3
topic
[RP Skolotājs] Mirrors.
esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 22:33

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Brendons

Iepriekšējie nickname: FankyS, HUF.

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Cody Miller - Los Santos Auto Konfiscētuve

Pieredze kā Gamemaster: Mana pieredze ir pietiekoši laba, lai spētu apmācīt spēlētājus. 

Pieredze Roleplay jomā: RP'oju kopš 2015.gada. Esmu atveidojis lomuspēli nelegālajās organizācijās, gan legālās organizācijās. Biju ieņēmis lielu pauzi, bet esmu atgriezies, lai turpināt un atveidot lomuspēli.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Esmu sodīts četras reizes. Biju nedaudz patrakojis pa serveri. Par Common Sence/DM/NONRP.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad.. mani sauc Brendons, dzīvoju pagaidām Bauskā. Esmu 18 gadu vecs jaunietis. Nemācos, pagaidām sēžu mājās. Pašreiz spēlēju tikai MTA RolePlay.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Redzu, ka administrācijas sastāvā ir pietiekoši pieredzējuši cilvēki un ar svaigām galvām, lai iegūldītu laiku serverī. Vēlos tikt šajā administrācijā un palīdzēt viņiem visā, cik vien spēšu.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Nezinu.. ko tieši rakstīt. Bet nu ko, esmu parasts cilvēks un pašreiz arī mta.kick.lv spēlētājs. Piesakos uz GameMaster, jo skatos, ka tiek meklēti GameMasteri/RP Skolotāji. Un domāju/redzu, ka nebūs velviens lieks GameMaster's. Nu lūk... esmu atkal šeit un gatavs iegūldīt savu laiku, tieši spēlētājiem. Un centīšos būt perfekts citu acīs, jo prekš manis tas ir svarīgi. Vēlos palīdzēt jaunajiem spēlētājiem, gan pieredzējušajiem spēlētājiem, jo domāju tas ir pats galvanais ko ir jādara. Vēlos tagad padomāt ar savām melnajām šūniņām, un iemācīt kaut ko jaunu ''jaunajiem spēlētājiem'' iekš lomuspēles. Bet nu labi... viedokli būs tāpatās jāizsaka Jums.  Ar cieņu, Mirrors. !

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 22:36
0
post

neesmu redzējis tavu rp bet izskatās ka esi normāls čalītis un labs moderators tikai nepatika uzliki banu bet tas pohPAR

cau

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 22:41
0
post

pret, svaks pieteikums

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 22:43
0
post

Piedod, bet likšu pret, tikko dabūji moderātora statusu, nevajag tik ātri visu uz reiz, pierodi pie šī statusa, pierādi sevi un tad meiģini uz gmu.

Veiksmi.

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 12. maijā, 20:07
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 22:59
0
post

Nevajag sevi pārbāzst ar statusiem. Pārsvarā serverī drifto, sēdi lsak un ievāc payday, no rp izvaries, sodāmība, pret.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 23:03
0
post

Esi atlīdis no sava projekta un uzreiz uz statusu lien,kauns.

 

 

 

 

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 09. jūlijā, 23:33
0
post

Jā Jums taisnība, par daudz būs prekš manis statusi. Jā esmu atnācis no sava projekta, nu un? Nejau nāku vārīt putru šeit. Piedodiet, ja es esmu tāds cilvēks. Piedodiet velreiz. Jums taisnība, nevēlos ar nevienu kašķēties. Šis pieteikums tiek aizvērts, gribēju tikai palīdzēt, jo statuss bija vaļā. Paldies par katru komentāru, izlasīju katra ierakstu un sapratu, ka Jums taisnība. Paldies.

Pēdējo reizi rediģēja esketit., 2019. gada 09. jūlijā, 23:35.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0