bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
0
topic
[VCT pieteikums] RavenS
RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:35

 


 

Transportlīdzekļu komandas pieteikuma paraugs.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera transportlīdzekļu pasaules struktūra [ x ]
• Jābūt vismaz 17 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

• Jaizprot transportlīdzekļu komandas vadības panelis un tā editors [ x ]

 

Anketa

Jūsu servera lietotājvārds:RavenS

Jūsu iepriekšējie lietotājvārdi:N/A

Jūsu vecums:17

Jūsu profila vēsture /history: https://imgur.com/a/a7XTp6f">https://imgur.com/a/a7XTp6f

Pieredze kā transportlīdzekļu komandas biedram / līderim: Diemžēl nav, bet esmu šeit lai to iegūtu.

Vai izproti vehliba struktūru un vadāmības editoru?: Nav sanācis nekad saskarties ar to, bet esmu šeit lai to mēģinātu.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=33959">https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=33959

Kas Tevi piesaista kļūt par transportlīdzekļu komandas biedru - tieši iekš mūsu servera?:  Mani personīgi  piesaista serveris aktivitātes ziņā un visa tā padarīšana un darbošanās gar VCT, pašam nav sanācis nekad, bet tagad vēlos to pamēģināt. Mani piesaista spēlētāju skaits, aktivitāte, kas ir sniegta no citām personām, kā arī vēlos palīdzēt pašam BunnyHopam. ir daudz brīvais laiks un esmu 100% gatavs mācīties visu no 0. 

Motivācijas vēstule (150 vārdi kā minimums): Tātad Čau mani sauc Klāvs, esmu 17 gadus jauns jaunietis, kas izvirza sevi uz jauniem panākumiem, jaunām zināšanām. Izvirzu sevi uz kanditatūru kā VCT biedrs, jo vēlos palīdzēt serverim un kā komunam kopumā. Piesakos, jo serverī pašlaik ir tikai viens gudrs/zinošs cilvēks kam es personīgi esmu gatavs palīdzēt uz uzklausīt '''BunnyHop''', kā arī tas man dotu ļoti daudz zināšanas turpmāk iekš servera. Šeit diezgan daudzi mani zina/pazīst, administrācijas komandai neesmu svešs, laikam, vismaz tā vajadzētu būt, tas nekas, bet esmu centies sevi pierādīt vienmēr no labās puses sevi serverī, gan arī šeit pat forumā, bet visiem ir arī melnās dienas un domas savādākas, tāpēc mēs neesam perfekti. Māku attēlot dažādus tēlus un spēju cilvēkiem ar mazāku pieredzi iedot, kādus padomus kā pareizāk atveidot sevis izvēlēto lomuspēli. Māku iedot padomus ārpus Roleplay, jo dzīvē esmu saskāries ar ļoti daudzām lietām, gan pozitīvām, gan negatīvām. Patīk ļoti uzklausīt cilvēkus, domāju kad visi to zin, vienmēr esmu gatavs uzņemt jaunu informāciju. Esmu ieinteresēts dažādās tēmās un esmu vienmēr atvērts un atsaucigs, jo katrā situācijā cenšos kaut kā nonākt pie pozitīva noslēguma, lai visi ir apmierināti un abas puses būtu pozitīvas. Pievēršu diezgan nopietnu attieksmi visam, cik spēju no sevis dot. Spēju ieklausīties cilvēkos un saprast ko no manis vēlas, lai tālāk izplūstu nākotnē.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams, kad apzinos.

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:42
0
post

bušu,PAR Esi sakarigs džeks gan IC gan OOC GL.

 

 

 

 

user1
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 8d 7h 19m
Redzēts 2020. gada 02. decembrī, 09:41
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:45
1
post

Domāju ka nav vajadzības,Būšu PRET

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 4. maijā, 18:13
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:46
0
post

Bez liekiem vārdiem, PAR. Džeks sakarīgs, domāju ka spēs apieties ar šo statusu.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:48
0
post

Nu nezinu, lai apgūtu to VCT option bar, paies puse vai vesels gads, bet lai iet par.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 22 stundām
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:49
0
post

Kā aktīvs spēlētājs esmu pamanījis to , ka cilvēks saprot to , ko dara OOC , domāju statusu pavilks , trekns PAR.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2020. gada 10. jūnijā, 20:10.

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:59
1
post

Kādi Par Pret?  IC? Šis nav nekāds Gamemaster pieteikums,  ko pateiks Zaķis, to pateiks - Tev bieži vien ir pretīga atieksme, nepatīk nevienā klausīties.  Es teikšu tā, esi aktīvs tadēļ varētu būt noderīgs. Ja tiešām kautko jēdzīgu gribi darīt, tad gan būs tevi jaatbalsta.

Effect
Lietotājs
12 atbildes forumā
Online: 20h 12m 36s
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 11:35
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 19:59
0
post

Domāju ka spēsi pavilkt šo statusu :) esi ļoti aktīvs un Rp proti labi ,kā arī diezgan zinoš autiņos esi! Domāju ka būsi labs palīgs BunnyHopam trekns PAR

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 22:39
1
post

xd ok. Kāda jēga tev no tā VCT, lai papistu lieki savu laiku pistoties ar servera mašīnām. Man jau pie dirsas jo normals čalis, Par.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 10. jūnijā, 22:40.
Dieggo
Lietotājs
🧐 .
67 atbildes forumā
Online: 5d 10h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 15:31
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 22:44
0
post

Nice chalis, MTA zinošs statusu pavilks, bez problēmām. PAR

 gud

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:02
0
post

Par. Labs erpotājs.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 14 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:13
0
post

Par vai pret, tpt izkatis bunny. Bet nu var iemest par, aktivs jau ir.


LilsUzijs
Lietotājs
Pablo
32 atbildes forumā
Online: 3d 2h 55m
Redzēts 2021. gada 11. maijā, 02:17
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:25
2
post

Es būšu pret. Man šķiet nevar tā vienkārši atnākt bez prasmēm un tikai tās tagad sākt mācīties.

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 11:58
0
post

lai arī kas tur  mūsu starpā notika, kur dirsāmies, utt... Došu tādu treknu PAR  nu, karoch lai tev viss izdodas... cincels :D no PD izmeeti :D XDD, bet tas mērs arī ceļamkrāns bija :D

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 08:19
0
post

Esi tāds pasīvi-agresīvs cilvēks, taču ja nomierināsies tad lai iet, kāpēc gan nē? Rekomendācija no manas puses.

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 10:46
1
post

Nuu..esi diezgan aktīvs,šķīet,ka tiksi galā ar visu.Domāju,ka BunnyHopam Tu ļoti noderētu pie VCT. Būšu PAR. GL

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 11:40
0
post

PAR

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts Vakar, 22:43
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 15:51
0
post

daudz darba vct, vajadzīgi jauni, interesi izrādoši cilvēki stastāvā, neredzu iemeslu lai būtu pret tavu kandidatūru, rekomendacija no manis, cheers

fujax

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 15:57
0
post

Viss jau izklausās un izskatās zbis,tiksi amatā un tev liks sakārtot un pielabot dažas lietas -paliks zaj3bal.Došu PAR.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. jūnijā, 19:30
1
post

Pieteikums normāls, varēja protams būt labāks, nekas nepiesaistija pārsvarā, bet nedodot iespēju nespēsi pierādīt sevi.

Pieņemu tevi kā transportlīdzekļu komandas biedru, tuvāko dienu laikā apmācīšu tevi un tad skatīsimies.

Pārbaudes laiks - nedēļa, ja šajā laika posmā saņem patiesas sūdzības, tiksi izmests no komandas.

 

 

 

Ar cieņu,

mta.kick.lv transportlīdzekļu komandas līderis BunnyHop

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0