bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[VCT pieteikums] FalkeLV
FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 23:51

Transportlīdzekļu komandas pieteikuma paraugs.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera transportlīdzekļu pasaules struktūra [ ]
• Jābūt vismaz 17 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Jaizprot transportlīdzekļu komandas vadības panelis un tā editors [ +/- ]

 

Anketa

Jūsu servera lietotājvārds: FalkeLV

Jūsu iepriekšējie lietotājvārdi: nav bijuši citi

Jūsu vecums: Esmu 17 gadus vecs, taču pēc 3 mēnešiem būs 18. 

Jūsu profila vēsture /history: Bilde iekš imgur -  https://imgur.com/a/uSasza2

Pieredze kā transportlīdzekļu komandas biedram / līderim: Īsti nav bijusi, bet esmu piedalījies dažu projektu auto testēšanā. 

Vai izproti vehliba struktūru un vadāmības editoru?: Neesmu darbojies pats, bet +/- saprotu kas un kā. Protams vajadzētu mani apmācīt. 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Dagnis, esmu 17 gadus vecs.  Lielu daļu savas dzīves esmu pavadījis laukos, savukārt tagad dzīvoju pilsētā. Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem patīk atrasties mājās, taču mēdzu arī iziet ārā. MTA gan neesmu spēlējis ļoti ilgi, bet esmu daudz ko iemācījies un attīstijies. Man bieži vien patīk sarežģīt savu dzīvi, darot to, bez kā varētu iztikt. Uzskatu, ka savos 17 gados esmu diez gan nopietns un gana apņēmīgs.  Patīk iemācīties arī ko jaunu, jo kas to var zināt, kas dzīvē noderēs! Pašmācības ceļa (savām vajadzībām)  esmu apguvis foto editošanas programmu – Photoshop un video editošanas programmu – Sony Vegas (mazliet arī esmu darbojies ar Adobe premiere). Pašlaik mācos skolā, kur apgūstu sevis izvēlēto profesiju.

 

Kas Tevi piesaista kļūt par transportlīdzekļu komandas biedru - tieši iekš mūsu servera?: Piesaista tas, ka vēlos palīdzēt BunnyHopam ar visu VCT padarīšanu un tas, ka tas šķiet diezgan interesanti. Vēlētos palīdzēt taisīt arī handlingu priekš nākamās sezonas(proti, tad kad taisīs jauno sezonu) , un kā jau Bunny teica, viņš nezin cik ilgi šeit būs.

 

Motivācijas vēstule (150 vārdi kā minimums): Vēlos pieteikties uz transportlīdzekļu komandas amatu, jo vēlos palīdzēt BunnyHopam un pārējam serverim. Savos 17 gados diezgan daudz saprotu no dažādiem transportlīdzekļiem un to fizikas. Nezinu, tas ir slikti vai labi, bet man ir pašam sava nostāja un viedoklis, bet māku uzklausīt arī citu viedokli, kā arī pieņemt to. Man nav īsti pieredzes šajā jomā, bet vēlētos pamēģināt, zinu, ka man pamācīs un pastāstīs kā ir labāk un pareizāk iegūt vēlamo iznākumu no auto.  No daudz cilvēkiem esmu dzirdējis šādas lietas – ‘’Šitā mašīna ir reāls sūds, kā viņa var būt tik lēna’’, ‘’Kā M5 var būt lēnāks par Supru’’ u.t.t. Uz nākamo sezonu gribētu darīt visu, lai šādi vārdi nebūtu jādzird no MTA.KICK.LV spēlētājiem. Kā jau augstāk minēju, man patīk sarežģīt savu dzīvi, tāpēc rakstu šo pieteikumu un ceru, ka mani pieņems. Pēc manām domām, pēc dažāda veida apmācībām es, patstāvīgi, būtu spējīgs izveidot transportlīdzekļa vadību. Forumā ieeju katru dienu un painteresējos, kas notiek serverī. Domāju, ka apmācīt mani darboties ar vadāmības editoru nebūtu problēmas. Katram ir dota iespēja rakstīt pieteikumu, ko es arī mēģināju! ( Cik zinu, tad esmu pirmais 20 dienu laikā, kurš raksta pieteikumu uz transportlīdzekļu komandas vietu)

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos!

 

Pēdējo reizi rediģēja FalkeLV, 2020. gada 08. jūnijā, 07:29.

Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 23:54
1
post

parskaitijumu var veikt caur internetbanku, uzredzesanos. PRET

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 00:03
0
post

Došu par, vēlos redzēt kā viņam saies šis viss. Statusu var noņemt, ja nepierādīs sevi.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 8 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 07:32
3
post

Pret, tu nebusi spekigs, tikai sudus varisi


Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 00:08
1
post

Nu visiem jādod, iespēja un dažreiz tie klusākie, mierīgākie mēdz pārsteigt! Redzu ka viņš ir aktīvs vēl katru dienu, tādēļ kapēc gan ne?

Vēlviens transportlīdzekļu komandā nebūtu lieks!

Ja dabūn statusu, pierādi sevi!

Esmu par viņa pieteikumu!

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 08:22
0
post

Šis nav pierādīt/nepierādīt statuss, šeit Tevi apmācīs un, Bunnyhop'am Tevi apmācot, izrādīsies, ka nespēj statusu pavilkt un viss laiks, ko Bunny tev būs vēltījis, būs par velti. 

Anti-rekomendācija no manis.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. jūnijā, 19:33
0
post

Visi šeit tādi negatīvi, negrib dot iespēju otram pierādīt sevi - pieņemšu tevi par spīti tam. Aktivitāte normāla un ceru, ka neliksi lieki tērēt manu laiku.

Pieņemu tevi kā transportlīdzekļu komandas biedru, tuvāko dienu laikā apmācīšu tevi un tad skatīsimies.

Pārbaudes laiks - nedēļa, ja šajā laika posmā saņem patiesas sūdzības, tiksi izmests no komandas.

 

 

Ar cieņu,

mta.kick.lv tranportlīdzekļu komandas līderis BunnyHop

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0