bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
1
topic
[Moderators] Bridges
Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 20. maijā, 23:34

Foruma moderatora pieteikuma paraugs.

VAJADZĪGĀS PRASĪBAS, LAI PIETEIKTOS PAR FORUMA MODERATORU.

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

·       Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [X]

·       Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra. [X]

·       Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3. [X]

·       Jābūt vismaz 15 gadus vecam. [X]

·       Labas latviešu valodas zināšanas. [X]

·       Labas komunikācijas prasmes. [X]

·       Jāspēj būt neitrālam konfliktsituācijās. [X]

 

ANKETA

Vārds : Aigars

Vecums : 17

Iepriekšējie nickname : Forumā nav, MTA : Aigars, Bridges.

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : *Kopēts no GM Pieteikuma*

Mani sauc Aigars, esmu es no Pļavniekiem , ārā iet man ne ļoti cepī, jo zajobs jau, savos 17 gados, es reāli viss ko atceros kā esmu vazājies pa ielām ar draugiem, un spēlējos futbolu, vai vēl kaut-ko citu, dotajā brīdi , karantīnas laikā, es reāli guļu maz, un kad esmu augšā sēžu pie kompja, jo darīt ko citu nav vēlme, nesen biju slimnīcā, un man ir samērā vāja imūnsistēma, negribu noķert to sūda covid, tapēc nekur nelienu. Mani maksimāli stimulē mūzika, zem attiecīgas mūzikas, es spēju būt slinks, zem citas būt ļoti čakls, man visulaiku skan mūzika, es pat eju gulēt, klausos mūziku.

Esmu pieļāvis daudz kļūdas, it īpaši pagājušo sezon, es biju maksimāli dirsīgs, domāju ka esmu pārāks par citiem , tikai tapēc ka es vēlējos lai tā ir , lai arī tā nebija, dēļ tā, man bija slikta attieksme, pret daudziem cilvēkiem, es tiešām atvainojos visiem tiem cilvēkiem.

Motivācijas vēstule ( 250 vārdi ) : Es vēlos pieteikties uz šo amatu jo man tiešām gribās palīdzēt Diānai ar forumu, kā arī tas ir manās interesēs, jo vēlos lai forumā ir kārtība, besī kad cilvēki MTA saņem pārkāpumu un iet forumā, un chatboxā nodirš administrāciju, jeb otro personu, kas iesaistīa pārkāpumā. Vēlos lai forumā ir kārtība, lai netiek veidots kautkāds bezpreģels. Manas Latviešu valodas ir pietiekami labas, lai varētu pieteikties šim amatam. Man nav īsti pieredze šādā jomā, bet ticu ka tikšu galā, jo maksimāli velos pamēģināt sevi dotajā jomā, kā arī pierādīt sev , ka spēšu ar to tikt galā. Cerams būs kādi pieredzējušāki foruma administrātori, kas mani spēs atbalstīt, un pamācīt situācijās kuras nezināšu , bet ticu ka tikšu galā. Esmu pateicīgs katram, par veltīto laiku.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Yes sir.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 6. maijā, 22:35
Pievienots, 2020. gada 24. maijā, 21:13
0
post

Pārlasot tavu motivācijas vēstuli, skatos kad tiešām vēlies palīdzēt Pupsijam. Moderatore viņa pagaidām ir viena aktīvākā, cerams tev sanāks. +rep

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. maijā, 21:47
0
post

10 wp incoming, atbalstu.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 20:25
0
post

Palīdzēt varbūt gribi, bet neesi daudz mainījies kopš iepriekšējā pieteikuma. Piekasīgs, kaitinošs un brīžiem kaut kādu bezsakaru raksti. Kaut kur 2 gadus atpakaļ es biju tāds pats kā tu, kad pieteicos main kickā uz moderatoru (piekasīgs un kaitinošs), dēļ tā tiku atteikts. Esi tu pats kad piesakies uz statusu, nevis tēlo pavisam citu cilvēku tikai, lai tiktu pieņemts.

Atteikts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0