bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
4
topic
Atty mods
Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 08:14

 

Foruma moderatora pieteikuma paraugs.

 

VAJADZĪGĀS PRASĪBAS, LAI PIETEIKTOS PAR FORUMA MODERATORU.

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

· Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [x  ]

· Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ x]

· Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3. [ ]

· Jābūt vismaz 15 gadus vecam. [ x]

· Labas latviešu valodas zināšanas. [x  ]

· Labas komunikācijas prasmes. [ x]

· Jāspēj būt neitrālam konfliktsituācijās. [ x]

 

 

 

ANKETA

 

Vārds : Ervīns 

Vecums : 24

Iepriekšējie nickname : Nav 

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : Sasveicināšanās topika man diemžēl nav, bet varu nedaudz pastāstīt par sevi. Sāksim ar manu vārdu Ervīns, vecumu jau jūs redzat augstāk, nāku es no Jelgavas puses, bet jau labu laiku esmu pārcēlies uz dzīvi pie Rīgas tāda novads ka Mārupe. Tad ikdienā es mācos augstskola ekonomikas studijas, ka arī strādāju.

Motivācijas vēstule ( 250 vārdi ) :

Tad nu mana motivācijas pa lielam rakstot šo pieteikumu ir palīdzēt esošajiem moderatoriem pildīt savus pienākumus, jo kā mēs visi zinām nesen aizgāja no amata moderatori,līdz ar to arī vairāk darba paliek. Protams nemaz nevēlos runāt par tām sūdzībām kuras ir iekš čatā ka modi slinko un nepilda savus pienākumus. Takā man ir zināma pieredze kā būs moderatoram pārsvarā no cs projektiem es līdz ar to viņa man palīdzēs pildīt moderatora pienākumus iekš foruma. Takā es forumā pavadu diezgan daudz laika es arī būšu gana aktīvs un spēšu palīdzēt spēlētājiem kādu viņu problem situāciju risināšanā. Gan jau šeit nav 250 vārdi, bet es netaisos dzīt luni lai tos sasniegtu, principā esmu pateicis kāpēc vēlējos pieteikties. Paldies 

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 17. maijā, 16:41
0
post

nu ja jau brīdinājumi ir un ja māk vārīt huiņu un troļļo, tad jau liels par.

Dieggo
Lietotājs
🧐 .
67 atbildes forumā
Online: 5d 10h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 15:31
Pievienots, 2020. gada 17. maijā, 17:06
0
post

šoreiz, pa tiesi nezinu, vai likt REC/ANTI. Jo gāji arī uz GM. palikšu pie neintrāla.

 gud

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 22. maijā, 18:28
0
post

Es personīgi gribēju dot iespēju (kaut ja mēdz nedaudz patroļļot un paākstīties), bet nu man pēdejā laikā bieži saka par tevi, ka tu pārkāp noteikumus. Vakar panāci sev 2 nedēļu banu, viss skaidrs. Pats arī teici lai atsaku pieteikumu.

Atteikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0