bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
0
topic
[GameMaster] White
𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄
Lietotājs
Alekuuu
92 atbildes forumā
Online: 11d 23h 4m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 00:05
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 13:46

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas: [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra: [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3: [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati: [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem: [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām: [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Aleks

Iepriekšējie nickname: White

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:
                 Alex Miller: | A+ Mechanics | A+ Universal | Chapito Corp |
               
 Mike Sallivan: | Crystal Corporation |

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl nav, taču esmu gatavs mācīties un gūt pieredzi.

Pieredze Roleplay jomā: Pirms atnācu uz šo projektu, biju spēlējis SAMP-RP serverī neilgu laiku, kas ir apmēram 3 mēneši, šobrīd aptuveni mēnesi esmu šajā projektā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Kā jau jebkurš spēlētājs, arī es sava ceļa sākumā esmu vairākkārt kļūdījies, tomēr šobrīd jau ilgāku laiku spēlējot, kad esmu iemācījies terminus, cenšos tādas kļūdas nepieļaut. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 
                 Pa 340 stundām esmu salasījis 7 AJailus, ar to diži nelepojos, attēlā gan redzams vairāk tomēr 2 no tiem ir izrunāti, taču netika dzēsti no /history. /history SS

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Uzspied šeit

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pavērējot RolePlay situācijas, GM un AD rīcības pārkāpumu gadījumos, arī manī radusies vēlme palīdzēt citiem atrisināt konfliktsitācijas un palīdzēt noturēt servera līmeni.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveiciens lasītājiem un administrācijas locekļiem! Manuprāt GameMaster'a lomai ir liela nozīme - lai iegūtu labu reputāciju esot par GM, jāiegulda lielas pūles un darbs. Šobrīd esmu pavadījis šeit diezgan daudz laika, esmu piedzīvojis dažādas situācijas, no kurām esmu arī daudz ko mācījies un manī ir radusies vēlme palīdzēt citiem spēlētājiem varbūt nedaudz neizprotamākās situācijās. Pa šo laiku esmu ievērojis, ka serverī spēlē arī gados jaunāki spēlētāji, kuri varbūt tik ļoti neizprot lietu būtību un situācijas attēlo nekorekti, līdz ar to tiek sodīti varbūt reizēm bez paskaidrojuma. Zinu, ka ar vairākiem no spēlētājiem laika gaitā man ir izveidojies konflikts un vairākkārt esmu pateicis skarbākus vārdus, tādēļ varbūt dažiem esmu radījis nepareizu priekšstatu par sevi, tomēr esot GM lomā, es spētu savaldīt savas emocijas un situācijām pieiet ar vēsu prātu. Protams varbūt arī neliela vēlme manī, rakstot šo pieteikumu, ir uzzināt citu spēlētāju un administrācijas viedokli par mani, kādu esmu radījis šī mēneša laikā. Ja jārunā par mani ikdienas dzīvē - cenšos visus darbus izdarīt līdz galam, darbus veicu ar atbildību, zinu savas vājās puses un varu pieņemt kritiku. Esot GameMaster'a lomā nebūtu tādas situācijas, ka sākumā izrādītu lielāku aktivitāti un pēc tam pazustu, jo iekš servera pavadu lielāko daļu sava brīvā laika, kas ir vidēji 7-10 stundas. Paldies, ka veltīji laiku lasot šo pietikumu, gaidīšu tavu viedokli!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: [ x ]

Alex Miller - Miris ✪
Mike Sallivan - Dzīvs ✪

Miles O'Conncer - Dzīvs ✪

sluker
Vadošais administrators
Frakciju komanda
38 atbildes forumā
Online: 9d 21h 7m
Redzēts 2023. gada 21. augustā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 20:28
0
post

Esmu Par, jo esi bieži IC, gribi bieži erpot un manuprāt, spēsi apmācīt citus!!

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 21:17
0
post

Esi ļoti nestabils, RP kuru jūs tur taisat ir kaut kāds cringe, nesen vispār esi atnācis, es pat teiktu noname.

Vienmēr kad ir kāda situācija, uzskati, ka pašam ir taisnība, tas nozīmē, ka operatīvi darboties nespēsi un nostāsies nevis 

pareizajā pusē, bet gan tajā, ko pats izvēlēsies.

No manis viennozīmīgi, bez variantiem - antirekomendācija.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 19 stundām
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 21:31
0
post

No manis vienozīmīgi PAR  , saproti RP , domāju spēsi apmācīt jauniņos.

 

 

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 01:37
0
post

Iedošu PAR,lai jau čalis pamēģina sevi pierādīt. Lai veicas!

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 02:58
0
post

REC aktīvs ir, ne reizi neesmu redzējis kā erpo, bet lkm baigi labi māk ja pa 4h var atjaunot nodegušu ēku. .... 

ble
Lietotājs
Jurex
22 atbildes forumā
Online: 1d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 10. maijā, 14:29
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 12:14
1
post

rec, jebal sakarigs saut mak, lowakus banos ara, masinu ja labos man tad es iemetīšu rec :)

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 12:40
0
post

Nu kā lai pasaka, ig tev patīk dažkārt padzīt trolli. Pa šaudīties ar savu MP5. Rpojot tevi neesmu nekad redzējis. Un kas tu vispār esi, noname? Ar neko neesi izcēlies. Uzskatu ka esi pārāk zaļš, paspēlē nedaudz un pierādī sevi. Došu Anti. 

BruniX
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 14h 53m 41s
Redzēts 2021. gada 07. februārī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 14:31
0
post

Došu PAR proti RP , manuprāt spēsi apmācīt citus. Veiksmi!!!

Carl O.de Shea - Los Santos Policijas Departaments - Dzīvs

 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 01. maijā, 22:33
0
post

Astoņi ajaili, četri no tiem ir par OOC insult, divos no tiem tu aizsvilies tīri uz līdzenas vietas. Atļāvos kādu brīdi arī tevi paspecot, redzēju tavu rp, ir vel japamācās. Lai nu kā, bet esmu pret.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Davexx
Lietotājs
Borzijs
38 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2020. gada 19. decembrī, 03:08
Pievienots, 2020. gada 02. maijā, 04:51
0
post

Palasot nedaudz, ko cilvēki saka par tevi un domas dalās divas daļas, bet ja ieskatās tava pieteikuma tu raksti, kad spēlē tikai 3. Menešus. Tas nav pietiekami un nedomāju, ka tu esi apguvis pa šo laiku kaut ko vispar, lai spētu pilnvērtīgi apmācīt cilveku! Kā ari skatoties tavu /history ir ļoti labi redzams, ka bieži saskaries ar ooc insult, kas vien nozīmd to, ka ir liela iespēja ka viegli aizsvilsies, jo tici man no personīgas pieredzes cilvekus kurus būs jaapmāca var būt vel kādi pimp*i. Tāpēc domāju, ka tev vel nav jāteme tik augstu, pasēdi pamacies un gan jau pēc laika!

Pret! 

 

ROrIa9l.png

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 03:39
0
post

Forumā bans par provocēšanu, serverī history ir vairāki jaili par OOC insultu, nē nē. Esi kaut kāds 4fun, pa bratski spēlētājs, līdzīgi kā JanchuX, FL3X un citi šitie. Būs situācija kur jāsoda čoms, nesodīsi.

Pret.

 

Kā nekā jau ir 30 posti savākti un izskatās, ka neviens neizteiksies - izteikšu gala atbildi.

12 par (bija 19, noskaitīju nost nepamatotus un troll postus + vēl daži pa bratski), 12 pret (visi labi pamatoti). Šoreiz priekšroka tiek dota tiem kas ir pret, jo esi negatīvs, zaļš šeit un zaļš vispār RP serveros (tā sapratu no topikā rakstītā), kā arī pašlaik esi banots forumā par provocēšanu. Neviens no administrācijas tevi neatbalsta (FL3X neskaitās), tas daudz ko izsaka. Tevi iegāž gan bans forumā, gan arī history.

Atteikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0