bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[GameMaster] Jacob Etheral
Cauris_lv
Lietotājs
Čauris
7 atbildes forumā
Online: 11h 22m 52s
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 01:07
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 20:48

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Salvis

Iepriekšējie nickname: Caurislv

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Tyreici Horton - Nelegala frakcija, Jacob Etheral - Nav frakcijas, Adam Rodrigo - Nav frakcija

Pieredze kā Gamemaster: Nav pieredze

Pieredze Roleplay jomā: Ir pieredze

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Esmu ļoti draudzigs. labsirdīgs, jauks, laipns

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Ļoti vēletos kļut par GameMaster, jo esmu velejies par tadu kļut jau kadu laiciņu. Būtu priecīgs ja mani pieņemt un būtu ļoti pateicīgs par to un darītu savus pienākumus. Uzmanītu visus un neļautu pārkāpt noteikumus.sodīt tos kuri neievero servera noteikumus, kuri ir doti lai tos ieverotu. Cerams ka būs tada iespeja un jūs mani pienemsiet pa GM.
Apsolos ka pildīšu visu kas būs japilda un pats neparkāpšu vairs nevienu noteikumu. Šis ir mans mīļakais serveris mta un gribetos palīdzet un iemacīt visiem lai neparkāpj nevienu noteikumu. Nepatik redzet kā kāds paraj noteikumus servera. Man patik redzet ka tos kas parkapj noteikumus soda ar ajailu vai ja intensivi parkapj tad uzliek banu no servera, jo ja kads parkapj noteikumus paris ka piemeram car Dm tas apgrutina apkartejos cilvekus kas spelet, jo dauza mašinas visu laiku. Ja jasaka godigi tad pats jau ari esmu sacis ieverot vairak noteikumus kopš esmu sedejis par kadu parkaptu noteikumu, tāpēc gribetu palīdzet citiem GM palidzet lai nav daudz parkapeju un kontrolet situaciju serveri un pieskatit vai vis notiek ka tam janotiek. Baigi nepatik skatities uz tadiem kas parkapj noteikums ta teikt speciali vai ari ir tadi kas to izdara netišam, bet nu skatoties uz to visiem pirms splēšanas ir jaiepazīstās ar noteikumiem. Un nosledzot šo motivacijas vestuli vēlos piebilst ka es labprat ieguldītu daudz laika ka būšu GM no sava laika, jo šis serveris ir ļoti intresants un te var pavadit daudz laika ka nav citu ko darīt.Ja godigi jasaka tad jau esmu šij serveri pavadijis nedeļu un man vinš ir ļoti iepaticies var daudz ko jautru te padarīt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā abzinos to ļoti labi 

Pēdējo reizi rediģēja Cauris_lv, 2020. gada 27. aprīlī, 21:02.
Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 20:52
0
post

Beidzat taču pieteikties uz Gamemaster ja jūs pat nēesat normāli paspēlējuši un nēesat nevienam zināmi




P.S tukšu topiku neleic

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts Vakar, 00:40
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:03
0
post

Nu , tevi neesmu redzējis erpojam , no manis kategorisks PRET .

PS. Sāksim ar to , ka 141 stunda nav ilgs laiks , bet pieteikumā ir teikts jābūt vismaz 100 h stundas , bet pa 100 h īsti lielu pieredzi iegūt nevari , bet , ja kādam apmierina tas , ka 100 h ir pietiekams laiks , tad par to nepiekasīšos. Otrais , tas ka pieteikumā , par GM nav jāraksta čara vārds , bet gan tavs UCP.

 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:04
0
post

Pret ,ooc insult jau izsaka ,ka nesavaldīsies kā arī domāju ,ka serverī ir pietiekami gmi ,vecums jau norm ,cilvēkam galva ir uz pleciem bet šoreiz palikšu pie sava viedokļa un nekur neesi izcēlies manās acīs un neesmu redzējis tevi erpojam. Uzlabo aktivitāti serverī varbūt nākamsezon paveiksies :)

P.S ja esi tas ko domāju tad sor ne 

cau

Cauris_lv
Lietotājs
Čauris
7 atbildes forumā
Online: 11h 22m 52s
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 01:07
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:05
0
post

Ja es kļudijies izlaboju kļūdas , bet paldies tev par konkretu atbildi 

 

Cauris_lv
Lietotājs
Čauris
7 atbildes forumā
Online: 11h 22m 52s
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 01:07
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:11
0
post

nu ka lai saka jacenšas kļut visiem pazistamam un kā ari jagūst lielaka pieredze 

Jackob Etheral - Nav frakcija - Dzīvs

Tyreici Horton - Idlewood Movment - Dzīvs

Adam Rodrigo - Miris

 

 

Dubultposts // JanchuX

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 27. aprīlī, 22:43.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 08:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:26
0
post

Pret, jo redzams,.kad jauc ucp ar nick name. Veiksmi, palasi F1


LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:41
0
post

Te no manis būs kategoriski PRET, nēesmu redzējis nevienu kas atbild katrai atbildei savā pieteikumā, plus nēesi sevi kārtīgi pierādījis, nēesmu redzejis tevi erpojot un esi vel pārāk zaļš.

Bet GL.

 

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 21:55
0
post

Ko tu spēlētājiem iemācīsi, kā braukt ar autobusu?

No manis būs pret.

Piedod.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Davexx
Lietotājs
Borzijs
38 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2020. gada 19. decembrī, 03:08
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 22:05
0
post

Pret @Tropkillaz augstāk visu pateica manā vieta, ka ari par pieteikumu izlasot neesi vel pats kartīgi iemācījies visu un nespēsi apmācīt nevienu!

 

ROrIa9l.png

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 23:24
0
post

Anti, līdz ko tevi arestēja, sāki OOC raudāt, ienāci dc, tevi nolika pie vietas un nemāki atzīt kļūdas.

 

Atstāšu šo šeit.

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2020. gada 27. aprīlī, 23:39.
Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 23:26
0
post

Nemāki zaudēt , patīk trollēties - RP 0 , lecīgs   . Nespēsi  šo pienākumu , nemācēsi savaldīties . Pret!

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 4. maijā, 18:13
Pievienots, 2020. gada 28. aprīlī, 00:33
0
post

Serverī ir pietiekami GMi, kā arī iesaku  pielietot garumzīmes un pārlasīt vai vārds ir pareizi uzrakstīts. Motivācijas vēstulē dažiem vārdiem pazūd garumzīmes. Kā arī skatos ka baigi ooc lecies, takā jāsak valdīt nervi un tad vari rakstīt pieteikumu. Bet nu kā vienmēr, veiksmi.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 28. aprīlī, 02:11
0
post

Pietiks ar emoji.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 28. aprīlī, 13:36
0
post

Neviena rekomendācija. Zaļš, nepieredzējis, pieteikums ir vienkārši izsmiekls, posti no lietotājiem visu izskaidro (it īpaši tas skrīns no draiver).

Atteikts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0