bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[Retro Mechanic's ] A.Fox
Cookie
Lietotājs
Rodžijs
6 atbildes forumā
Online: 17h 16m 29s
Redzēts 2020. gada 14. aprīlī, 14:06
Pievienots, 2020. gada 09. aprīlī, 18:13

Pieteikšanās : Retro Mechanic's 

Tava tēla vārds uzvārds : Archie Fox

Tava tēla telefona numurs : 498728

Tava tēla delkerētā dzives vietas adrese : Nav

Neliela informācija par tavu dzīvi un tās gājumu ( 60 - 100 vārdiem ) : Piedzimu es San fierro nodzīvoju tur līdz 16. 16 gados mani sagaidīja traģēdija man nomira autokatastrofā mamma un tētis, tad mani paņēma pie sevis vectēvs un ome , vectēvs bijis mehāniķis un es kopā ar viņu skrūvēju auto , mani tas iedvesmoja , 20 gados atvēru savu biznesu veikalu , pēc kā es sapratu ka kas trūkst , es tak esmu mehāniķis nevis biznesmenis , izdomāju ka došos pie jums. Tad pastrādāju San fierro fourweheels customs , kur nostrādāju gadu , un aizgāju jo nomira ome un atbraucu uz LS ar vectēvu , bet bizness man joprojām ir. Palielam viss

Kādēļ vēlaties šo darbu un kapēc mums jūs pieņemt ( 60 - 80 vārdiem ) : Tāpēc ka man patīk mehāniķa darbs es veltītu viņam visu savu laiku. Mani ir jāpaņem jo man ir pieredze , man aug rokas no pareizas vietas , taisu labi auto , esmu ļoti mierīgs , jauks , strādāt gribīgs , pacietīgs jaunietis. Man patīk darboties ar auto jaukt skrūvēt , vissmīļākā nodarbe ir krāsot un tonēt , un mainīt riepas. Visas šis raksturīpašības jums ir vajadzīgas

Jūsu iepriekšejās darba pieredzes ar  ko esat nodarbojies : Es nodarbojos ar auto krasošanu , degvielas sūkņus mainiju , motoru , mainiju eļļu , mainīju riepas , tonēju auto , mainīju lukturus , mainīju izplūdes sistēmu , dzēsu auto kļūdas caur datoru , mainīju durvis , nodarbojos ar auto elektroniku piemēram kad bija pa galiem štekers , vai kad tūnētiem lukturiem vajadzēja citus štekerus tad tos piededzināju klāt ar speciālu karsētāju.

09.04.2020 

A.Fox

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 15. aprīlī, 23:18.
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 08:19
0
post

Lūgums izrādīt jebkāda veida aktivitāti līdz 15.04.2020 22:00, pretējā gadījumā topiks tiks aizvērts un pārmests uz arhīvu.

 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 15. aprīlī, 23:18
0
post

Aktivitātes neizrādīšanas dēļ topiks tiek aizvērts un pārmests uz arhīvu.

-TC-

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 26 ( 102 skatījumi )
RainersK, RavenS, Angelis, Kiddo, sluker, Artix, Skrevele, , Pishkaa, dandijs, Savage, juppi, Ofkors, pinkudirsa, Ceikaa, Cookie, Dinčaa, Daave, Ricins, Freimis, Gangsta, Delics, yanchux, Valchhaaa, Atty, Im Billy