bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
15
0
topic
Hoffmans DTO (drug trafficking organization)
Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 09. janvārī, 16:10

 

 

Šī frakcija būs organizēta vairāk uz narkotiku lomuspēles, cenšoties atveidot Lomuspēli ap narkotikām un to izveidi. Šis organizācijas līderi ir bagāti cilvēki, kuri cenšās iesaitīties nelegālaja sfērā ar narkotiku tirzniecību lielos daudzumos un narkotiku veidošanu. Par šo organizāciju neviens neko daudz nezin, jo šī organiizācija pastāv ļoti neilgu laiku dažus gadus, un ar visu nodarbojas slepeni. Organizācija veido savas trādīcijas un attīstās ar cilvēku daudzumu  grupējumā, lai pievienotos šai organizācijai, īsti nav nozīmes kādas rases vai tautības tu esi, bet lai uzsāktu lomuspēli ar mums tev būs japievienojās, kā dīlerim vai kā biznesa sadarbības partnerim, jo organizācijas biedriem intresē labi darījumi, kuros var nopelnīt.

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 06. februārī, 02:03
1
post

Tev jau bija pateikts ka ar tevi nekādā lomuspēle vairāk neviens neiesaistīies. Es nespēlēšu ar nabagu, kurš nemāk zaudēt spēlē. Arhivēt.

Edit:   

Ģimenes locekļi aptrūkās, vajadzēja ātri samest dažus jaunus pēdējā brīdi, kad sākās karš kuri nekad līdz šim frakcijā nav bijuši un nevienā rp parādījušies.

Noignorēsim protams to faktu ka pēkšni jau tikai uzzināts kas viņs bija,kādā mašina brauc un ka viņs jāšauj nost.

 

Pēdējo reizi rediģēja Guzman , 2020. gada 06. februārī, 03:38.
Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 06. februārī, 02:05
0
post

kas zaudēt, es cilvēkam prasu via viņs nevēlas rpot, pēc fpk ar mani, bet tas poh ka jūs pieņēmat biedrus kuriem fpk atpakaļ ;D 

es tur neko neredzu sliktu tajos ss ko tu tur iemeti ;d

 

Par tiem kapracis vinus salasija un es teicu ic nepazistu nevienu no tiem.

John grove es zinaju ka vins ic ir ar tevi un vinu ieraudzija tie kas palidzeeja mekleet. 

Pēdējo reizi rediģēja Ceikaa, 2020. gada 06. februārī, 03:55.

wazijs
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 3d 1h 51m
Redzēts 2022. gada 16. martā, 20:53
Pievienots, 2020. gada 06. februārī, 07:23
0
post

Abi vienā maisā metami. Bunnyhop video ir redzams kā es nošauju kaut kādu nēģeri no guzman frakcijas, atteleportējoties un meklējot, kurš tas bija, bet izrādās, ka players tika revivots un vilkts mašīnā kā sašauts.

Uzskatu, ka vienam otru nomelnot te nav prikols, jo hujnas vāra abi. 

Pēdējo reizi rediģēja wazijs, 2020. gada 06. februārī, 07:27.
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 10. februārī, 01:33
0
post

Frakcija tiek arhivēta pēc līdera pieprasījuma.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0