bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
12
3
topic
[GM] Ofkors galīgi saspiedies?
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 21:07

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Atis

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Lance Kolinss - Los Santos Police - Chief Of Police

Lanc Quarc - Los Santos Police - Sergeant I

Ir vel divi, bet tie netiek izmantoti.

Pieredze kā Gamemaster: Ir pietiekami liela, kas ir iegūta šeit pat, mīļajā mta.Kick.lv serverī. 

Pieredze Roleplay jomā: Ja godīgi, esmu nojaucies no skaitīšanas, laikam iet 5 gads..

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Diemžēl jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 2-3 ajaili, 2 bani, viens par spamu, otrs nepatiess no Kaprača, abas reizes tiku unbanots.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Gaļax bij meklēt sasveicināšanos, tāpēc īsi un kodolīgi uzrakstīšu fīstailā..

Vārds Atis, 17 gadi, dzīvoju Liepājā, mācojs LJK, esmu otrais vecākais bērns ģimenē, pa retam nodarbojos ar sportu (Tagad reti, kreisā ceļa locītavu trauma), ļoti daudz laika pavadu pie datora, spēlēju MTA vai Lolu, pametu CS:GO, jo trash vnk.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Tā Staffa atmosfēra, ir daudz labu cilvēku ar kuriem var parunāties, uzmaukt kādu erpešku, vai vienkārši parunāties. Pildīt GameMaster'a pienākumus man jau ir iegajies kā rutīna no iepriekšejās sezonas, tad pildīju tos godam, principā bīju pietiekami laba līmeņa GMs ar saviem + un -, kā jau visi.. Ne par velti 2k reporti sakrājās, nepanācu tomēr @SkyLine, jo viņš ir parāk kruts administrators.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Nu tā, esmu komunikabls, jautrs, runātīgs un draudzīgs, cenšos uzturēt ar visiem labu kontaktu, kaut ne vienmēr tas izdodās.. Pārzinu GM'a pienākumus un tā komandas, ir pietikama līmeņa RolePlay izpratne un zināšanas, kas liecina, ka kādu apmācīt man nesagādās problēmas.

Esmu aktīvs serverī, jaunās sezonas gaitās esmu sakrājis jau 150+ stundas iekš servera, ir salīdzinoši normāla gramatiskā izpratne, spēju pareizi salikt un uzrakstīt teikumu, ar komatiem ir kā ir, bet tas īsti netraucē. Sanāca ķibele un dēļ manas nepareizās izvēles zaudēju statusu, par ko arī atvainojos pārejiem.. Uz šo brīdi jau situācija ir pagājusi uz labo pusi un staffs ir palicis aktīvāks, ar daudz jauniem un veciem spēkiem tas darbojas labi, bet par cik pieteikšanās statuss ir atvēries, kāpēc gan nepameiģināt?! Zinu, ka ir cilvēki, kas liks pret, jo pēdējā laikā ir sanākušas dažas nesaprašanās, bet tas ir labojams un galvenā atbilde jau būs no administrācijas puses.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, pilnīgi un noteikti.

 

Ir pavājš pieteikums, bet rakstot trešo reizi, visas idejas jau ir izsīkušas un pārkopēt no iepriekšējajiem pieteikumiem galīgi negribās.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 08. decembrī, 21:07.

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 10. decembrī, 19:48
0
post

Kategoriski PRET!

1.Attieksme.

2.Lomuspēles prasmes.

3.Valoda.

4.Jau iepriekš biji, bet nespīdēji manās acīs.

5.Tu visulaiku ņem OOC savā galvā.

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. decembrī, 20:47
0
post

Šitajam puikam par,normāls pacans

Bambusa Lācītis 

KrazeY
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 19h 33m 12s
Redzēts 11. martā, 20:23
Pievienots, 2019. gada 10. decembrī, 21:10
0
post

PAR, Prosta afigenais čoms kuru laiciņ pazīstu. Arī rpo afiģenna, Paskaidro visu vajadzīgo.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2019. gada 11. decembrī, 17:45
0
post

Manuprāt, visiem jādot iespēja, došu PAR

Pēdējo reizi rediģēja Raivis, 2019. gada 11. decembrī, 17:47.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2019. gada 12. decembrī, 21:57
0
post

Čalis izskatas sakarīgs, domāju ka iespēja ir jādod, PAR!

Pieteikums smuki uzrakstīts, cik skatos esi sakarīgs, IG arī redzēts!

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 12:00
0
post

Došu PAR!, Esi sevi labi pierādijis kādreiz, esam arī citā komūnā pāepojuši kopā, ja nemaldos tas bija Hash, bet GL!

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 14. decembrī, 20:47.

 

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 18. decembrī, 16:38
0
post

Sveiks, Ofkors!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, nav īsti nekas pret tevi, bet ir tavs historys gan toll, gan bans par spam un tava attieksme pret pieteikumu(Gaļax bij meklēt), man gaļax būs tev palīdzēt serverī, domāju nepatiks tev.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0