bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
[RP Skolotājs] Mobster
MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 14:48

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ - ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Nikolass

Iepriekšējie nickname: Light, Day, shalava.

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Dequan Watson (Washington St. Movement)

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis RP Skolotājs daudzos serveros, veiksmīgi, neviens nesūdzējās par mani vecumu, jo manas zināšanas ir labas, to arī var redzēt cik daudz protu no maniem frakcijas screenshotiem, tur ir arī redzams veids kā attēloju lomuspēli, kā arī šad tad pamācu dažus spēlētājus ja tiem ir kādas nesaprašanas, pat neatrodoties šādā amatā. Protams ka ir sanākuši daži pārpratumi kamēr esmu bijis šādā amatā, bet izkūlos bez problēmām.

Pieredze Roleplay jomā: 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā esmu, par duty wepa lietošanu, kautvai tas īsti neskaitās kā pārkāpums jo korumpētība ir atļauta, bet mani tajā reizē ajailoja 3 reizes pēc kārtas nezināmu iemeslu dēļ, tad paildzināja tad samazināja, bet gadās.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Kā jau minēju - par duty weapon lietošanu.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Es esmu 14 gadus vecs Nikolass, alimans mani sauc par breksi. Esmu no Kandavas, skolu gan neteikšu jo nāks mani vēl kāds nopīpēt, esmu diezgan komunikabls, kad vajag, varu arī uzlabot garastāvokli, jo neesmu tas viens no nopietnajiem, kas dzīvē nekad nesmaida.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Spēlētāju zināšanas, kā arī man pašam gadās satikties ar kādu pārkāpēju, kad nav staff onlainā, vēlos arī citiem parādīt ka ne tikai 15 gadīgie ir ar zināšanām, bet arī vienu gadu jaunāki. Daudziem spēlētājājiem esmu zināms erperis, daudz attēloju lomuspēli ar administratoriem, tapēc MadMan un Biggy mani iespējams atcerās.

Motivācijas vēstule: Tātad, vēlos tikt par RP Skolotāju Kickā, jo mani piesaistīja spēlētāju zināšanas, man ļoti patiktos apmācīt viņus, kā arī pavērot kas notiek serverī, man visu laiku ir paticies reconot spēlētājus, bieži vien var redzēt dīvainas lietiņas, kā arī pieķert pārkāpējus. Es pats esmu ar labām zināšanām, ko ir redzējuši cilvēki, kuri ar mani bieži vien attēlo lomuspēli, esmu bieži vien diezgan jautrs cilvēks, nepatīk man būt dusmīgam par katru sīkāko lietu, arī neesmu tas kurš apvainosies par katru mazāko lietu, mani var provocēt, bet mani tas nekādīgi neraustīs. Kā jau daži zin, neesmu legālās lomuspēles cienītājs, man labāk iecepī ņemties gar narkotikām un ieročiem, kā jau lielai daļai, neesmu tas kas erpo dēļ naudas, es attēloju lomuspēli paša prieka pēc, esmu bieži vien online, neesmu neaktīvs, kā jau tas ir redzams,

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos to, absolūti.

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 14:51
0
post

Sveiks! Esmu izlasījis Tavu pieteikumu un mani Tu esi pārliecinājis. Tev es došu rekomendāciju, esam kopā erpojuši un esi manās acīss atstājis labu iespaidu, tāpēc es zinu, ka Tu spēsi apmācīt un veltīt laiku spēlētājiem un iemācīt kaut ko.

Erns
Lietotājs
Sīkais
19 atbildes forumā
Online: 21h 35m 19s
Redzēts 2020. gada 09. novembrī, 20:09
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 14:55
0
post

Es par , jo esi labs erpotājs un grib un lai esi gm , turpini tā erpot ka tagat ,bye

 

Pēdējo reizi rediģēja Erns, 2019. gada 05. decembrī, 14:55.
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 15:08
0
post

Tātad no manīm saņemsi zaļo gaismu.

 

Esmu tevi novērojis in-game, kā tu erpo, kādas ir tavas RolePlay zināšanas, man tu piesaisti, un trolli

no tevīm neesmu nekad redzējis savas aktivitātes laikā, kā arī tava frakcija un RolePlay iekš tās, ir ļoti

izcila, ceru Tevi sagaidīt iekš RP skolotāja pienākuma, liels prieks par tevīm.

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2019. gada 05. decembrī, 15:08.

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 15:43
0
post

Lai iet PAR pie pieteikuma esi pacenties kā arī In Game esi pierādījis savas roleplay prasmes.. 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 17:11
0
post

Ar nožēlu jāsaka kad esmu kategoriski ''PAR'' normāls fujaks, rp ir ok viņam , tiekās vēlāk.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 17:25
0
post

Par, zinams un prot skinus taisit xd. Veiksmi


bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 18:08
0
post

Neesi lojāls, pret.

https://prnt.sc/q6p6xv

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 18:55
0
post

lai jau iet par, lielais gangster

- If you don't like me then i'm sorry -

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 19:08
2
post

No manas puses šoreiz būs Pret.

Pēc manām domām, ar vienas frakcijas RP atveidošanu diži neesi izcēlies, jo man, kā cilvēkam, kas neseko tām bandām līdzi, nav vispār nekādas saprasšanas par tavām RP prasmēm, par to, cik bieži un kādā līmenī to dari. Nezinu.. Manās acīs neesi izcēlies ar neko spīdošu, kas mani vairāk spiež uz to atbildi, ko esmu sniedzis augstāk.

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 06. decembrī, 20:21
2
post

Sveiks, Mobster!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, vecums un tavi pārkāpumi serverī, nav visai smuki, tagad netiks ņemti GameMasteri, kuru vecums ir mazāks par 15gadiem.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0