bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
[GM]DesertFoxLV
DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 00:22

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristers

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Niko Smith-LSGD, Miguel Unamuno-nevienā,bet strādā par šoferi

Pieredze kā Gamemaster: Tie,kas mani pazīst zin, ka ir diezgan plaša pieredze,gan kā Gamemasteram,gan kā Administratoram.

Pieredze Roleplay jomā: Arī plaša, jo spēlēju diezgan ilgi, sāku ar samp,kur arī esmu bijis admins,bet tad pārgāju uz mta, nu savi 4-5 gadi iespējams vairāk ir.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Nope 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad esmu Kristers,deviņpadsmit gadi, nāku no Liepājas puses, kas mani pazīst tie pazīst, kas nē, varbūt ir laiks to izdarīt.. Esmu diezgan izpalīdzīgs,jauks cilvēciņš, protams, ja nekaitina, kā jau katrs cilvēks ar saviem +/-...

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Patīk fixot mašinas, nu lab ja nopietni, ir sava pieredze, un kas mani pazīst zin ka neesmu no tiem  kas darbus līdz galam neizdara, vēlos savā veidā ne tikai spēlētājem palīdzēt , bet arī sastāvām, varbūt ar savu pieredzi, ieteikumiem, tādā veidā. Un tagad dzīvē tāds periods ,ka ir diezgan laiks parādijies..

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Kā minēju, ir pieredze savā veidā, un esmu gatavs to pieredzi izmantot, lai neteiksim uzlabotu serveri, jo nav tikai no manis tas atkarīgs, bet ,lai palīdzētu varbūt kvalitatīvāk izprast to lomuspēles būtību(roleplay) , un palīdzēt gan sastāvā esošajiem, gan spēlētājiem, kam ši lieta ir , kas jauns, un kā teicu ir brīvāks brīdis parādijies, un esmu gatavs palīdzēt, kā vien spēšu, un vel vēletos Gamemasters būt, jo esmu pamanījis un arī to ļoti labi saprotu, cik grūti ir būt sastāvā, un ka ik pēc 5 min reports ''eu salabo'' ''eu safixo'' tādēļ  vēlos pabojāt sev nervus nedaudz, un izpalīdzēt jums... Neēsmu arī no tiem , kas tik pēc statusa lec, esmu tur bijis un saprotu cik īstenibā tas ir grūti, ka nevari paspēlēt tik vien dzīvojies pa to statusu, takā tā būs lemts būs, nē nē.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Ye

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 00:25
0
post

Došu zaļo gaismu. Nedaudz samsīdināja motivācija vēstules beigas, bet nu džekam ir galva un pleciem un domāju,kad spēsi visu izdarīt. Veiksmi :)

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 00:40
0
post

Esam kopā atveidojuši lomuspēli un manās acīss esi pierādījis labu lomuspēles līmeni, tāpēc no manis būs rekomendācija!

6ix9ine
Lietotājs
19 atbildes forumā
Online: 22h 41m 48s
Redzēts 2020. gada 14. janvārī, 15:58
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 01:01
0
post

Tu savu forumu aktivitati redzēji pirms drukāji pieteikumu? Noteikti tieši tas pats ir IG.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 03:13
0
post

nuuuu te so so , ig reti redzu tavu personāžu atveidojot lomuspēli , jeb IC dzīvi. Domāju nedaudz pielabojot aktivitāti , sevi pierādītu citiem , pasēdētu nedaudz paspēlētu  iedotu par , pagaidām esmu ANTI , atvaino. GL.

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 5h 58m
Redzēts Vakar, 22:13
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 04:02
0
post

Došu zaļo gaismu,

jo neredzu nekādu iemeslu, lai būtu pret tavu kandidatūru uz RP skolotāja amatu.

Veiksmi

fujax

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 06:44
0
post

Par, nav tik gruti un zinams. Veiksmi tev!


Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 07:39
0
post

Shii man' liecies zaļš, bet zinu kad tāds nēesi. Lab fuck it, es būšu PAR, jo cik esmu tevi redzējis foumā, tu liecies ļoti sakarīgs, kas tieši ir vaidzīga lieta priekš šī statusa, lai spētu kārtīgi izskaidrot jaunajiem spēlētājiem rp ideju.

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

antogine
Lietotājs
antoša
8 atbildes forumā
Online: 9h 17m 28s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 14:29
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 09:06
0
post

Cilvēks ar labu background, sākām spēlēt kopā no EXS laikiem, adminējām kopā pašā pirmajā overdose. Cilvēks ar veselu saprātu, ļoti reti pieļauj kļūdas. Silts ieteikums administrācijai - neaizlaist šādu iespēju iegūt tādu cilvēku kā viņš savā projektā.

Pēdējo reizi rediģēja antogine, 2019. gada 05. decembrī, 09:06.
Ziemsitis
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 11h 12m 59s
Redzēts 2021. gada 06. aprīlī, 13:51
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 10:41
1
post

Nav jabut gm lai speles administracijai kaut ko ieteiktu ar tavu personigo viedokla palidzibu.

pret, pilnigs suds ne pieteikums.

Belforts
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 2d 15h 39m
Redzēts 2021. gada 16. martā, 17:15
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 11:09
0
post

Esmu patīkami pārsteigts par Tevi un būšu viennozīmīgi PAR. Lai arī pārējās valsts organizācijas tavus pieteikumus atteica, es tomēr uzskatīju, ka jādod ir iespēja Tev un tāpēc arī uzņēmu LSGD. Šis cilvēks vienmēr cenšas izveidot RolePlay situācijas, ir aktīvs un ļoti draudzīgs cilvēks.Prasībām arī atbilst. Redzu viņu kā labu GameMaster.

Šaubos, vai foruma aktivitātei ir jābūt kā nozīmīgam iemeslam, lai tevi atteiktu, jo tā nenorāda tavas RolePlay prasmes un spējas kā RP skolotājam. Tupi sēdēt forumā un neko nedarīt, kā arī tērēt bezjēdzīgi savu laiku, tikai tāpēc, lai krātu sava profila laiku, ir bezjēdzīgi. Un foruma aktivitāte neatspoguļo spēles aktivitāti. 
Veiksmi Tev!

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 12:15
0
post

gribētu redzēt vēl aktivitāti, bet nu lai iet par

 

- If you don't like me then i'm sorry -

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 15:39
0
post

Forumā nekādas aktivitātes + In Game arī tevi diži neesmu redzējis. PRET!

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 19:13
0
post

Šodien saskāros ar tevi RP situācijā, kā GD darbinieku, ievēroju to, ka gramatika tev nav spīdoša, iespējams, ka tas bīja dēļ tā, ka ātri rakstīji or smth, bet pildot GM pienākumus, lēna rakstīšana nav tā labākā lieta, jo ir jāstrādā korekti un raiti.

Itkā no RP tu pamatus zini, bet nē, došu pret.

Piedod, veiksmi.

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 06. decembrī, 18:05
0
post

2 teikumi motivācijas vestulē, pats teksts kļūdām pilns un rakstīts bez pārlasīšanas, jo zemteksts tam visam officiāli nav.

Pret.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 06. decembrī, 20:57
0
post

Sveiks, DesertFoxLV!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, pieteikums pa tiešām uzrunāja un aprunājoties ar galveno administrāciju nolēmām pieņemt.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0