bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[GameMaster]helmsteins2
Kosmoss
Lietotājs
-
16 atbildes forumā
Online: 20h 25m 19s
Redzēts 2020. gada 12. oktobrī, 11:15
Pievienots, 2019. gada 07. novembrī, 18:00

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dāvis

Iepriekšējie nickname: helmsteins2

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Vladislav Morozov, Vladimir Stepanov, Ruslan Ibrahimovich Henry Lummar (PD)

Pieredze kā Gamemaster: Ir pieredze bijusi kā GM, 2 mēnešus biju GM's Ra***P.lv serverī, tad tiku pārcelts par administratoru, esmu daudziem zināma persona, kurš asociējas gan ar labo gan ar slikto.

Pieredze Roleplay jomā: RP serverus sāku spēlēt 2012 gada Maija beigās kad tika uzdāvināts pirmais dators!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē, un nekad netiks darīts no manas puses.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): http://prntscr.com/ptt7qa

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topic/6758/sveiki/">https://mta.kick.lv/forums/topic/6758/sveiki/ Vēlos piebilst, ka tiks rediģēts sasveicināšanās topiks.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Ir novērojama tāda lieta, kā aktivitāte, kuru parāda cienijamie spēlētāji, bet šajai aktivitātei esmu novērojis trūkumus, piemēram kā trollisms, ir arī redzami spēlētāji, kuri tiešām neko no RP vēl nemāk, bet tieši tādēļ rakstu šo pieteikumu lai mainītu visu! un tas mani motivē.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Esmu cilvēks, ar savu ES, un tas mani tiešām motivē parādīt sevi no labākās puses, man personīgi patīk atrisināt cilvēku problēmas un palīdzēt tiem, lai viņi pēc laika būtu gandarīti, par to ka ir klausijušies mani, un citus administrācijas locekļus, un saprot to ka nav centušies lieki. Daudzi man nepiekritīs, vai pat mēģinās apšaubīt to ka esmu viens no aktīvākajiem spēlētājiem, bet protams, ka ne tagad, jo necik sen serveris ir atvēries, un visu šo laiku, kopš atvēršanās brīža veicu smagas un pat sāpīgas pārrunas ar blakusprojekta administrāciju, kuriem beigu beigās izdevās mani aizdzīt no projekta. Tas mani motivēs vēl vairāk parādīt to, ka viņi ir nedaudz kļūdījušies savos izteicienos, un pat izdarībās! 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Es, Dāvis, jeb Helmsteins2 apzinos to ka man netiks dota otra iespēja, ja kāds no iepriekšminētajiem punktiem tika norādīts nepareizi!
Ar cieņu:Helmsteins2

Pēdējo reizi rediģēja Kosmoss, 2019. gada 13. novembrī, 20:25.

~Pirms dari, izlem to, pirms izlem , padomā par to!~

Marks
Lietotājs
Margossa
32 atbildes forumā
Online: 2d 1h 46m
Redzēts 2020. gada 11. oktobrī, 13:59
Pievienots, 2019. gada 15. novembrī, 18:39
0
post

Liels PAR zinu kā erpo viss labi.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. novembrī, 18:47
0
post

pazīstu tevi ,spēlēju arī ra***p ,ja nemaldos biju saskāries ar tevi bet piedod šoreiz pret :( ,arī paldies ka pamāciji terminus :)

cau

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 15. novembrī, 18:50
0
post

Diemžēl lieku-PRET-,pirmo reizi redzu,dzirdu par tevi,taču nākamreiz domas mainīsies,sorry

Anyways veiksmi tāpat

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 15. novembrī, 20:08
0
post

pret, pieteikums nepiesaistīja tā īsti.

- If you don't like me then i'm sorry -

Krisic
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 4. aprīlī, 18:59
Pievienots, 2019. gada 16. novembrī, 01:45
0
post

Pret, sastāvs tagad nav nepieciešams. Nedomāju, ka arī būsi tas īstais kandidāts uz šo statusu.

 

She say she really want me to change, but ain't shit change but some new chains.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 16. novembrī, 09:16
0
post

PRET pietiekami daudz redzēju kāds tu esi.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 36m
Redzēts 14. aprīlī, 16:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. novembrī, 09:29
0
post

Pret, tu nemaki saprasties puis un sudzies ka mazais. 


GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 15:21
0
post

Sveiks, helmsteins2!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, aktivitāte nav,pēdējo reizi redzēts serverī. 2019-11-19 13:35:45, mums nepieciešami atīvāki.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0