bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
MadMax17(Gamemaster)
TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 11:24

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ - ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Pēteris

Iepriekšējie nickname:N/A

Tavs vecums:17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Alex Wolker-Bezdarbnieks

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir bijusi diezgan liela GameMaster statusā esmu bijis citos Serveros, bet tad aizvēra un nācu šeit erpot . Biju gan Gamemaster gan VCT Līderis viena citā projektā, tapēc ir kāda pieredze. 

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay spelēju pietiekoši ilgi lai izprastu tā butību un skaidri izvertētu roleplay situācijas . Spelēju no kādiem 15-16 gadiem īsti neatceros , tā ir vismaz 2 gadu pieredze .  Sākumā nesapratu kas tas ir Roleplay, bet tad mans draugs paskaidroja kas ir Roleplay un tagad saaprotu!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):nēesmu 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/LFIgig4">https://imgur.com/a/LFIgig4

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…o-no-madmax17/">https://mta.kick.lv/forums/topi…o-no-madmax17/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:Es zinu ka Vajadzēs GM'US tāpēc piesakos. Spelējot serverī es pamaniju diezgan vienu kaitinošu lietu , kā brīžiem report'i  stāv uz vietas un jāgaida diezgan ilgu laiku un diezgan neaktīva speletāju vērošana  , jo kā speletājs esmu izjutis momentus kad itkā apkārt ir daudz speletāju un notiek kautkas sodāms ar ajail parsvarā nekas nenotiek . Spelēju caurām dienām un redzu ka ir brīži kad gamemaster nav online un nav kam palidzēt speletājiem , vēlos labot šo problēmu izvirzot savu kandidatūru . Lai manu kandidatūru izvertē speletāji kas vēlas labot situāciju iekš servera . Man ir pieredzze būt kā GM, jo biju gan GM un gan VCT citā projekta. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Spelēju roleplay ļoti sen un diezgan ātri arī sapratu kas roleplay vispār tāds ir, sāku erpot iekš organizācijām kur bija jau pieredzējuši erpotāji un mani slavēja ka cenšos un tieku uz priekšu , progresēju izrādot sevi iekš spēles , kas man palidzēs jauniņajiem tā teikt "iebraukt" kas tas roleplay tāds ir . , nav periodiski , aktivitāte nesadalās divās dienas daļās , esmu iekš spēles kā dienā tā vakarā un velā naktī , vidēji nedeļā pavadot 65 stundas serverī , būšu spejīgs pieņemt reportus un palidzēt speletājiem bez problemām un ņemot verā ka bieži esmu naktīs iekš spēles vērot kartību serverī . Esmu ļoti atsaucīgs un izpalidzīgs, kā varēšu tā palidzēšu gan speletājiem gan gamemasteriem/administratoriem un parsvarā gamemaster'i kad ir online nav iekš duty . Es esmu izgājis Apmācības un zinu Rp Termiņus! Un man nepatīk "Nonerperi"kas lielā ātruma ietriecas kokā un neerpo sekas, vai noerpo"Traumas netika gūtas, nostrādāja drošības josta"tas nav reāli tapēc  vēlos palīdzēt šos "Nonerperus" sodīt! (Izmest vienmēr laika būs)! Un pamanīju kā nav neviens GM's Serverī ! Jo GM'U iur vienmēr laiks atņemt, vismaz iedodat man iespēju pierādīt arī no labās puses, ka es arī spēju citus playerus apmācīt! <3 

Pēdējo reizi rediģēja TheKeneddy, 2019. gada 03. novembrī, 18:03.
Ghostz
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2020. gada 07. septembrī, 18:51
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 11:42
0
post

Editos:

Skatoties uz @Latvians ss nodomaju tommer ielikt pret ja kadam citam ir pieja uz tavu acc

Pēdējo reizi rediģēja Ghostz, 2019. gada 03. novembrī, 15:17.

Latvians
Lietotājs
&quot;Low Nerd &quot; -yo...
90 atbildes forumā
Online: 8d 4h 20m
Redzēts 2021. gada 27. jūnijā, 22:45
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 11:49
0
post

Viennozīmīgi pret , čalis serverī avarēja ar moci, tu savāci moci un aizbrauci prom kā tāds čigāns!!! Nebūs!!!

Edit: 

Pēc šī screenshot skatoties, ir redzams, ka kādam citam arī ir piekļuve viņa pc/akontam, kad viņa paša nav, tātad pa to laiku, kad viņš "aizies" uz veikalu/wc or whatever, kāds cits(kaķis) var pienākt pie datora un pa tām pāris minūtēm sūdus sataisīt ar GameMaster komandām!!!

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2019. gada 03. novembrī, 11:58.

ppemka
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 2d 23h 51m
Redzēts 2023. gada 13. martā, 19:23
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 11:55
0
post

Jūuuu šitam piparam PAR būs serverim labs gamemaster

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 1m
Redzēts Vakar, 23:45
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 14:43
0
post

Neapnīk rakstīt pieteikumus?

Kāda jēga taisīt jaunu acc, tādējādi cenšoties noslēpt savu /history?

Visi tāpat to ir redzējuši tavos 8 iepriekš rakstītajos pieteikumos.

PRET!

 
Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2019. gada 03. novembrī, 14:46.

fujax

ppemka
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 2d 23h 51m
Redzēts 2023. gada 13. martā, 19:23
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 16:10
0
post

Zinu kad ganjau dabūšu warn punktu bet jachuxa par history. + varu piebildet kad tas ss ir vecs un pats personigi esmu to papildinājis. Bet nu ja viņš tik ļoti grib GM statusu un ,kāds no administrācijas ir gatavs viņu apmācīt tad domāju problēmām nevajadzētu būt. History var būt kāds tas ir un visi cilvēki ar laiku mainās

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 23:56
0
post

Sveiks, Madmax!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, mainot nicknames, nemainās cilvēks, redzot ko darīji serverī pēdējo dienu laikā, nē nevajag.
Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0