bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[Gamemaster] Thomas
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 17:50

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Tomass

Iepriekšējie nickname: Thomas Gold, Joaquin Guzman Loera, Barry Clive, John Depth

Tavs vecums: 17 (06.03.2002)

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Frakciju nav, tikko esmu atsācis spēlēt MTA.KICK un nolēmu ka tomēr atkārtoti rakstīšu GM pieteikumu, serverī iepriekš spelēju aktīvi, kā ne kā, bija pirmā pieredze. Agrāk darbojos čarā Thomas Gold kā (LSPD, LSV, arī kā LSAK) kā arī caur čaru Joaquin Guzman Loera erpoju kopā ar BunnyHop, ja kāds viņu atcerās, nelegālo frakciju.

Pieredze kā Gamemaster: Nav pieredzes, kā arī RP pieredzi guvu iekš KICK, ceru ka GM pieredzi arī spēšu gūt iekš KICK.

Pieredze Roleplay jomā: Varētu kaut kur būt ap gadu

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Man to ir padaudz, kādi 15-20, bet pārsvarā tie bijuši sākumā, jo kā teicu mana pirmā pieredze bija iekš KICK, tā arī pirmajā pieredzē tas notika. Pārsvarā ir par CS. Tie kuri tiek pieļauti vissbiežāk - PG, MG.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad esmu 17 gadus vecs, brīvā laika man ir daudz ko pavadīt iekš KICK.MTA, hobiju man nekādu nav tā sakot, tākā daudz laika esmu gatavs pavadīt iekš KICK. Par raksturu domāju savu nestāstīšu daudz, jo nu tas nebūtu šeit vajadzīgs. Spēju atbilstoši reaģēt uz situācijām skatā no abu cilvēku viedokļa. Esmu draudzīgs cilvēks un ar manīm ir viegli sastrādāties.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pirmkārt kā ne kā, sapnis vispār ir kļūt par tādu un apgūt to amatu, bet piesaista tas ka redzu dienu ienākot serverī kāda tā ir, bez GM's serverī, un godīgi sakot nevienu ļoti aktīvu GM neesmu vēl redzējis. Saista, tas ka vēlos palīdzēt serveri uzturēt kārtībā no termina pārkāpējiem jo šobrīd tādu ir daudz serverī.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):

    Tātad atsaucoties uz to, ka projektā KICK iekš MTA ir vajadzīgi aktīvi GM'i, nolēmu rakstīt pieteikumu uz to. Šobrīd to apsvēru un izplānoju kā tas notiks, ja notiks. Šī gada notikumā esmu serveri ļoti labi iepazinis, pat teiktu ļoti pietiekami un esmu gatavs uz kaut ko tādu, nopietnu. Apsvēris esmu savu brīvo laiku, esmu aizdomājies par iespēju par tādu kļūt. Vēlētos jau personīgi pats uzlabot servera kvalitāte un reputāciju, pasargāt jaunos spēlētajus iekš MTA.KICK projekta no milzīgiem termina pārkāpejiem. Kā jau teicu ka esmu ļoti labi informēts par servera notikumiem, par to kā viss tur notiek, par spēlētājiem, spēja ļoti draudzīgam būt man ir, ar administrācijas komandu sadarboties nebūs problēmu domāju, un ceru ka iegūšu savu pirmo pieredzi iekš KICK GM', amatā. Es spēju pielāgoties situācijai ļoti ātri un spriest loģiski, jo tas ir nepieciešams GM'am situācijās. Bet nolēmu savu brīvo laiku pavadīt iekš KICK. Varbūt daži no jums ''piekasīsies'' par maniem aJailiem, jā nesūdzos to man ir diezgan daudz, bet tā ir kā nekā pirmā pieredze cilvēki cienijamie un es to apsolos labot, protams vienmēr saka ''neuzzināsi ja nedosi iespēju'', es domāju ka esmu pelnījis iespēju pierādīt sevi un gūt pirmo un ceru ne pēdējo pieredzi iekš GM' un pat iespējams kandidēt uz kaut ko augstāku. Varbūt daži teiks, ka neesmu serverī bieži manīts šobrīd, bet skaidrojums ir vienkāršs es tikko atsāku spēlēt MTA.KICK un mani tas vienmēr ir ļoti aizkustinājis un atstājis labāko iespaidu atšķirībā no citiem projektiem, iepriekš spēlēju kopā ar ļoti labi pieredzējušiem spēlētājiem, kuriem bija labas zināšanas iekš roleplay, lomu spēles. Mācījies esmu ļoti daudz no savām kļūdām. Es personīgi ļoti augsti novērtēšu, ja tomēr tikšu par GM, liels jums paldies! Ar cieņu, Tomass.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2019. gada 27. oktobrī, 17:56.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 17:57
0
post

izskatas, ka ad sastavs jums te patukss, lai jau paprove

par

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 58 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 18:58
0
post

Tak lai iet par, katrs cilveks to grib un lai piepildas.


Boo
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 15h 42m 28s
Redzēts 28. februārī, 13:18
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 19:18
0
post

Kauns rādīt /history ?

PRET, nav visas prasības izpildītas.

Nespied šeit

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 20:22
0
post

PAR.

Fucking yo shawty before she leavin

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 20:24
0
post

par   domāju ka pavilksi gm statusu ,liecies diezgan norm čūbis ,ja nemaldos ic esam saskārušies ,rp ir labs ,veiksmi :)

cau

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 21:56
0
post

Par, normāls čubīts. 

Jokdaris
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 1d 5h 34m
Redzēts 2019. gada 10. novembrī, 21:49
Pievienots, 2019. gada 28. oktobrī, 10:37
0
post

Statusņiki sarosās KICK pārņem jauna paaudze, lai jau ir par kas ta man xDD

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 28. oktobrī, 17:31
0
post

Pilnīgi un noteikti  PAR, Katram ir savas kļūdas un katrs no tām mācās, lai iet jaunie GM, jau apriebušies šie vecie kas ienāk ON un tik izmanto GM savā labā , lai kāds jaunais ko padara

Ar RP problēmu nav , čubars labs noRPoju ar viņu līdz šim no servera sākuma.....  Cilvēks uz goda , zin ko dara...

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts Vakar, 18:34
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. oktobrī, 19:52
0
post

PAR lai iet tāpat neko slikti nezidarīsi,tikai labu ja pat ienākis on :)

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 28. oktobrī, 22:28
0
post

Izskatos šo GameMaster pieteikumu, man nav nekādas sūdzības, es apzinos, kā strādā Ajail sistēma :D Pašam nācies ar to saskarties, taču, par laimi, maz.Neesmu likuma pārkāpējs. Došu Thomasam zaļu PAR, tādēļ, ka ikviens drošivien vēlētos pašlaik palīdzēt serverim, kas šeit uzturas spēlējot, nevis troļļojot. Uzteikšu personas RolePlay, tādēļ, ka esmu saeRpojies ar personu iekš nelegalas frakcijas.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 30. oktobrī, 16:32
0
post

Tomas, nu tu gan biji pazudis uz labu laiciņ. Par!

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 23:13
0
post

Sveiks, Thomas!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, noraidīt, sakarā ar tavu uzvedību, kuru šodien novēroju un tavus ooc insultus.
Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0