bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
Gamemaster] - krans
krans
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 1h 54m 36s
Redzēts 2019. gada 24. oktobrī, 02:48
Pievienots, 2019. gada 20. oktobrī, 23:31

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Čarlijs

Iepriekšējie nickname: bobiks

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Bob_Herm - Man nav darba 

Pieredze kā Gamemaster: Sen atpakaļ 2017. gada sākumā biju gamemaster šeit un no tā laika man ir tikai adminēšanas pieredze, bet uzskatu, ka nebūtu nekādas problēmas ar gamemaster amatu man. Kā arī kaut kad pagaišgad pirms vasaras laikam, ka arī te biju gamemaster uz vienu brīdi, bet tā sanāca, ka nācās aiziet no MTA uz laiku. Vēl lomuspēlē kaut kad adminēju.

Pieredze Roleplay jomā: 2014. gadā sāku ar SA-MP un nepatika, ka tur neviens neievēroja noteikumus, tādēļ arī pārcēlos uz MTA. Paspēlēju kādu laiku te, tad atkal nedaudz atpakaļ uz SA-MP. Tad atnācu uz kick'u Danexa laikos un pēc tam, kad te viss nobruka beigās aizgāju uz angļu community roleplayot, jo tur ir daudz attīstītāks roleplay. 8 mēnešus sanāca pa'rpot LSPD, tad izlēmu atnākt atpakaļ uz veco labo kicku, jo kas var būt labāks par to.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 1 reizi par to, ka es respawnojos roleplay laikā un mani attpoja atpakaļ, bet tad kad pagāja tās 30 sekundes un LSGD mani ķip izārstēja, tad mani aizteleportēja atkal pie slimnīcas un GM's vienkārši domāja, ka es RP Avoidoju. Pēc tam man laiku samazināja, jo mana kļūda tomēr bija, ka respawnojos.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Kā jau daudzi mani zina, esmu bobiks. Nekad neesmu bijis dikti atklāts par savu real life situāciju, jo nav vajadzība, tādēļ arī nekad īsti neveidoju sasveicināšanās topiku. Dzīvoju Skrundā, mācos Rīgā. Brīvajā laikā sanāk iet uz konsultācijām, jo esmu stipri sačakarējis savas atzīmes.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Es ieeju serverī un redzu, ka uz 4 staff memberiem stāv 10 reporti. 4 administrācijas locekļi uz 50 cilvēkiem neskan diez ko labi, lai gan pieteikumos to vien dzirdu, ka ''gmi ir pietiekami, blah blah''. Kāpec tad nav neviens online? Uzskatu, ka būtu jābut aktivitātei no staff locekļiem, tādēļ, es - pieredzējis cilvēks vēlos palīdzēt serverī.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Mani patiesībā motivē tas, kāds līmenis pašlaik ir serverī. Nevienam īsti neinteresē tas roleplay, līdz kamēr ir 50 cilvēki online un katram ir mašīna ar ko driftot. Es gribētu kaut ko darīt servera labā. Jāsāk ir ar to, ka vajag kādu, kas pieskata legālās frakcijas, jo tiku domē un pirmajā dienā jau pieķēru LSAK līderi zogam no bankas, lai nopirktu lamborghini. Tā tam nevajadzētu būt. Mani arī motivē tas, ka zinu kā ir jādara gamemaster darbs un neesmu jauniņais, tādēļ man nekāda apmācība nav vajadzīga un varētu ķerties uzreiz pie lietas. Nevajadzētu arī pievērt acis uz to, ka ir visatļautība serverī. Noteikumi ir lai tos ievērotu, nevis lai viņi tur vienkārši būtu. Vajadzētu pēc iespējas vairāk sodīt tos, kuri neRPo un triecās visur kur pagadās. Es arī vēlētos strādāt ar šo staff komandu un nav man nekādu personīgu pretenziju pret nevienu vai naids, bet varētu arī nedaudz pielabot savu uzvedību kāds. Gribas atcerēties vecos laikus un pamācīt kādu jauniņo vai vienkārši palīdzēt cilvēkiem ar reportiem.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Pēdējo reizi rediģēja krans, 2019. gada 20. oktobrī, 23:35.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. oktobrī, 23:38
0
post

Pret ,pirmo reizi redzu ,otrs liekas ka nespēsi būt gamemasters un izmantosi spējas savā labā ,gl :)

cau

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 20. oktobrī, 23:38
0
post

par, jo esi adminējis citur - pieredze diezgan liela.

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 28m
Redzēts 17. martā, 22:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. oktobrī, 23:39
0
post

-Pret pirmo reizi tevi redzu mans draugs ;(

Buu
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 15h 35m 09s
Redzēts 2019. gada 22. oktobrī, 21:40
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 00:40
0
post

Aiziet došu par kopā erpojam no 1993.gada kad Vjetnamā iepazināmies

Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 02:24
0
post

Amm, what??!

Kas tu tads vsp esi?

Tikko pieregojies foruma, uzreiz GM? Naaaaa. nebus!

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 10h 32m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 03:57
0
post

-Dzīvoju Skrundā, mācos Rīgā. Brīvajā laikā sanāk iet uz konsultācijām, jo esmu stipri sačakarējis savas atzīmes.

mm varesi apvienot pecstundas ar gm??? loti nopietns darbs tas ir, bet gnj ka bus labi dosu par !!

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 51m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 06:26
0
post

Pirmo reizi redzeu,  piedod pret.


swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 13:38
0
post

lai jau iet par, vajadzīgs jauns gamemasters serverī.

- If you don't like me then i'm sorry -

   
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 4d 12h 56m
Redzēts 2019. gada 19. novembrī, 12:45
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 13:52
0
post

Pirmo reizi redzu. PRET, atvaino.

­ 

                                                                                                             

Boo
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 15h 42m 28s
Redzēts 28. februārī, 13:18
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 14:22
0
post

/history nav, /stats nav.

PRET

Nespied šeit

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 21. oktobrī, 15:58
0
post

ti kto takoi? davaj dasvidanje

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 23:10
0
post

Sveiks, krans!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, sakarā ar tavu aktivitāti.
Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0