bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
Gamemaster Laur- ?
Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts Vakar, 18:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 21:15

 

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Lauris

Iepriekšējie nickname:Rudy Shaun

Tavs vecums:17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Rudy Mikley[NADD Līdzīpašnieks]

Pieredze kā Gamemaster:Pieredze ir ,bet negribu samelot,viņa ir maza,bet ļoti labi pārzinu terminus un varu jaunajiem spēlētājiem pālīdzet attīstīties,un veidot kvalitatīvu lomas spēli iekš servera.

Pieredze Roleplay jomā:Ir liela,mēģinu sīkās detaļās atveidot lomas spēli,bet kā katrs mēdz kļūdīties,un var labāk,savu rp vērtēju 8-9,kā katrs var labāk.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):https://failiem.lv/u/83fd55sn">https://failiem.lv/u/83fd55sn

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):-

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiki,kick lietotāj,Mani sauc Lauris.Man ir 17 gadi,aktīvi nodarbojos ar sportu,bet brīvajā laikā uzspēlēju datorspēles,kā-csgo,mta,nhl 09...,esmu pieejams discord,ja gribat sīkāk uzzināt par mani! Dc-Lauriszz,tiekamies serverī.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Serveris ir tiko atvēries,gribu palīdzēt gan jauniem spēlētajiem,gan administrācijai,un šim serverim gribu atvēlēt daudz laika un darba,un pierādīt ka varu palīdzēt šim serverim,šis ir vienīgais serveris,kur pavadu daudz laika...,esmu runājis ar bunnyhop un goblinX,šie puiši serverim atvelta daudz laika ,un ir sakarīgi.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Par RP skolotāju piesakos tādēļ ,ka redzēju ,ka tiek meklēti jauni GM un domāju kāpec gan nē?Esmu pavadījis daudz laika spēlejot,erpojot u.t.t ,bet gribās pameiģināt ko vairāk kas vēl nav meiģināts.Bieži saskaros ar ļoti stūlbām situācijam kuras atrisināt nav manos spēkos piemēŗam cilvēks ir veicis nepareizu Roleplay darbību viņam to stāstot kā pret sienu ,jo reakcijas nav nekādas.Bet palīdzēt un atrisināt tādas lietas man nav šķērslis.Uzskatu sevi par zinošu par un ap roleplay tāpec šo visu tagad rakstu ,jo vēlos palīdzēt serverim un jaunpienācējiem ,kurus es labprāt apmācītu lai LV:RP augtu...

 

 

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 21:16
0
post

esmu par, ja iejailosi goblina brali

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 21:21
0
post

Par  kādreiz biji ad un likies diezgan sakarīgs ,gl :)

cau

Megiii
Meitene zeltene
59 atbildes forumā
Online: 6d 10h 12m
Redzēts 2021. gada 17. janvārī, 01:27
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 21:23
0
post

Es esmu par, atceros, ka vēl biji administrātors, nebija slikti.

Attēlu rezultāti vaicājumam “high af gif tumblr”

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 22:50
0
post

kas mainijās no pēdējiem pieteikumiem? nekas,pacensties varēji, toties ielikšu tev to par, gamemasteri tiešām noderētu.

- If you don't like me then i'm sorry -

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2019. gada 12. oktobrī, 09:50
0
post

Esmu jau par, bet jēga tev no šī visa, ja Goblins tāpat atteiks?

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 25m
Redzēts Vakar, 20:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. oktobrī, 10:09
0
post

Nu par lai iet domaju tik gala ez 


GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 23:09
0
post

Sveiks, Laur!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to apstiprināt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa.
Sazinies ar mani serverī caur /report - Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0