bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
2
topic
[Gm] MadYoga ?
MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 14:34

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Anketa

Tavs vārds: Valts Alvis

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 20

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Pablo De Luca [ ck ] Hue Griffin LSPD Andrea Anderson N/A

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir diezgan pietiekoša , kā ar GM , tā arī ar ADM statusu kā arī VCT. Pirms sāku spēlēt Kick , tad spēlēju blakus serveros , tādā kā Mult**** , tur sāku kā spēlētājs , pēc kā īpašnieks pamanīja manu aktivitāti iecēla par GM , pēc kā sasniedzu AD statusu , un tad pievienoja man VCT , lai palīdzētu. Gm statusu , labrāt izvēlos , lai sāktu palasīt reportus un palīdzētu spēlētājiem uzsākt aktīvāku roleplay iekš ic , lai nesanāk tikai naudas "fermošana" , vai vienkārša vizināšanās apkārt. Kā Game Master , vienmēr esmu izpalīdzīgs un palīdzu kā vien spēju , ja ir nepieciešams varu ari apmācīt jaunos spēlētājus kuriem pieklibo izpratne par roleplay , kā arī par komandu /do /me lietošanu.

Pieredze Roleplay jomā: Ar  to Role-Play dzīvi aizraujos un rpoju , vairāk kā 5 gadi , sajēga, kas un kā ir pietiekoša. Spēju palīdzēt , iemācīt , paskaidrot , ja nepieciešams tad parādīt. Ar roleplay aizrauties aizsāku pirms kādiem 5 gadiem , ārzemju serveros kur iestādīju pamatus roleplay. Pēc kā ar laiku pievērsos latviešu roleplay serveriem , kuros protams tas līmenis nav tik augsts , bet visu ir iespējams uzlabot , lai visiem patiktu spēlēt roleplay. Saprotams kad visi mēs nekad neatveidosim roleplay ļoti augstā uz vienādā līmeni , taču ir jādod laiks un jāpamāca cilvēkiem lai virzītos uz to.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): N/A

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): N/A

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Valts , esmu 20 gadus vecs , dzīvoju Jelgavā , un savu brīvo laiku pavadu iekš Role-Play servera vai arī strādāju servisā. Mans hobijs varētu tā teikt ir volejbols un florbols.Ar šiem sporta veidiem aizraujos jau no 13 gadu vecuma.

Tātad tagad dzīvoju Jelgavā , pirms tam dzīvoju Saldū.. Esmu samērā traks jaunietis , it sevišķi ja tiek iedzerts kāds grādīgais dzēriens , tad ir iespēja ka palieku kā *dzīvnieks* un daru visādas bļēņas , ja to tā varam nosaukt. Pats vairāk nemācos , taču nākošo gadu doma ir iestāties LLU par Inženieri.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?  Tāka uz doto momentu gamemaster pieteikšanās ir aktīva , nolēmu pamēģināt uzrakstīt pieteikumu , protams zinu ( daudzi mani heito , jo esmu aizrādījis par ļoti daudz ko ) , taču tā pati /report sistēma vieglāk ir novēršama ja ir aktīvi GM un AD online. Ir dienas kad uzrakstot /report ir kāds #8 un admini vai gm , kas atrodas online nepieņem reportu bieži pavada afk , vai darot kautko citu... Tāpēc nolēmu uzrakstīt , jo ceru un spēšū palīdzēt spēlētājiem tik galā ar radušajām neskaidrībām , kā arī problēmām.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad , Sveiki te MadYoga viens no servera pipariem , kurš bieži tiek paheitots , jo esmu aizrādījies daudziem par noteikumu pārkāpšanu.. Tāpēc serverī atrodos lielāko dienas daļu , šobrīd gan neko vairāk par erpošanu ic nevaru padarīt, jo neēsmu spējīgs piespiest cilvēkus erpot iekš ic. Bieži redzot neaktīvus ad vai gm kuri ir online taču ir izgājuši vai sēž AFK , nedaudz paliek skumīgi , kad cilvēki gaida palīdzību un to nespēj saņemt , un brīžiem iziet no servera vai izrunājās diezgan nesmuki par kick..

Tādēļ uzskatu kad esmu aktīvs un būtu labs kandidāts uz šo GameMaster amatu , jo pārzinu roleplay , un spēšu palīdzēt , iemācīt , parādīt  , jaunajiem spēlētājiem kā pareizi lietot komandas , lai nesanāktu pārkāpt noteikumus , un nenāktos tos ļoti bargi sodīt liekot cietumā ! Pieteikumu rakstu pirmo reizi , tāpēc ceru ka netikšu ļoti noheitots , un uzskatu kad mums AD un GM vidū vajag kādu cilvēku kam ir galva uz pleciem un ir pietiekoši vecs , un neaizsvilots par katru sikumu.. Paldies par uzmanību un jauku dienu cilvēki !!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

Pēdējo reizi rediģēja MadYoga, 2019. gada 11. septembrī, 16:26.
swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 14:37
0
post

nav zel iemest to par, bet ja tevi piesaista tikai /report, tad doma ir jega? 

 

- If you don't like me then i'm sorry -

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
462 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 14:47
0
post

GL. Esi saprotošs, tavas Rp spējas ir labas 

 PAR. :)  

 

 

 

 

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:04
0
post

Kāpēc aktīvus  , gados večus , neielikt staffā? Serverī izmirums , no staff aktivitātes /report ziņā , gl. PAR

Tik neaizmirsti par RP situācijām , kurās pats arī vari piedalīties, ne tikai sēžot gdtuyā.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 50m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:43
1
post

Pret, neparliecina vecis.


Redman
Lietotājs
103 atbildes forumā
Online: 4d 20h 53m
Redzēts 2023. gada 16. janvārī, 02:50
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:46
0
post

Par, vakardien parunājām, diezgan sakarīgs purns, tikai neaizdomājies līdz statusa izmantošanai savā labā ;)


wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:48
1
post

MadYoga, tu pat nemācēji noerpot kā krāso auto.

PRET!

Pēdējo reizi rediģēja wolfenstein, 2019. gada 09. septembrī, 15:52.

TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:54
0
post

Sorry Pret, jo ka jau saka ka nemaceji masinu nokrasot. Sorry 

Megiii
Meitene zeltene
59 atbildes forumā
Online: 6d 10h 12m
Redzēts 2021. gada 17. janvārī, 01:27
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:55
0
post

Kāpēc gan nē. Es par.

Attēlu rezultāti vaicājumam “high af gif tumblr”

Floyzz
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 5h 20m 49s
Redzēts 2019. gada 18. septembrī, 15:44
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 16:02
1
post

^^ Pamato savu rec, savādāk pienākās brīdinājuma punkts.   Nvm, nav vairs foruma noteikumu. xd

Pret, rp 0, kā jau augstāk minēts. Motivācijas vēstule nav sasveicināšanās, tā arī irl darbu neatradīsi. xd

 

Pēdējo reizi rediģēja Floyzz, 2019. gada 09. septembrī, 16:33.
LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 16:20
0
post

Vec es tev došu PAR kāpēc gan ne?

Esi sakarīgs fujaks plus vel serveri butu noderīgs sakarīgs GM

GL :D

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 17:12
0
post

Piesakies uz GM un pieteikumā raudi par to, kad NEVIENS neko nedar, drausmas džekiņ.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 18:20
0
post

Toxisks, un ļoti zemisks cilvēks // PRET.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 11. septembrī, 16:31
0
post

Sveiks, MadYoga!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, netiek izpildītas visas prasības, netiek pielikts /history, kurā redzami 5jaili, divi par CS, par NonRP un NonRP reklāmu, kas parāda, ka neievēro servera noteikumus.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0