bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[GM] Flexi atpakaļ?
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 12:37

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X ]

Anketa

Tavs vārds: Jānis

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 20

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Hayden Moore - LSV , Joseph Meyer - N/A

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir diezgan pietiekoša , kā ar GM , tā arī ar ADM statusu , esmu bijis šeit iepriekšējās sezonas, sākot no  GM pakāpeniski ar laiku paagustinot savu līmeni līdz administrātoram , kad vēl servera vadība bija Danex/Mikseena rokās.

Pieredze Roleplay jomā: Ar  to saucamo Role-Play dzīvi nodarbojos, rpoju , vairāk kā 5 gadi , sajēga, kas un kā ir pietiekoša. Spēšu apmācīt/pastāstīt/palīdzēt utml darboties.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): N/A

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): N/A

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Jānis , esmu 20 gadus vecs , dzīvoju latvijā , un savu brīvo laiku pavadu iekš Role-Play servera vai arī tripoju ar autiņ pa pilsētu. Mans hobijs varētu tā teikt ir sports, patīk skatīties - fanot jeb nodarboties ar  to saucamo  ''totalizātoru''. Kāmēr tas saucamais ''piķis'' ir kabatā , tikmēr var atpūsties, pavadīt savu brīvo laiku , kā vien sirds kāro. Vairāk es par sevi nevaru neko pastāstīt , jo īsti nezinu , ar ko lai Jūs iespaido.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?  Tāka uz doto momentu gamemaster pieteikšanās ir aktīva , un es tā nodomāju , kāpēc lai gan atkal neizmēģināt savas prasmes un pietiekties? Aktīvi cauru dienu/nakti darboties serverī , palīdzēt spēlētājiem , kā arī ar tiem pašiem /report ir diezgan interesanta nodarbe, tajā pašā vidū arī Rpot.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Sveicināts cienījamais lasītāj , tātad  mani sauc Jānis , tas saucamais FL3X.  Izvirzu savu kandidatūru uz to saucamo ''GM'' - GameMaster amatu , jo vēlos uzturēt serveri aktīvi , ar tiem pašiem /reportiem , apmācībām , situāciju risināšanām u.c. lietām. Esmu aktīvs spēlētājs , kurš spēlē cauru dienu/nakti , neredzot citreiz sauli aiz loga , jo tīri neko negribās darīt , kā pavadīt savu brīvo laiku iekš burvīgā servera. Kā jau  augstāk minēju , esmu šeit bijis tā saucamajā ''staff pulkā'' , kad šo visu vadīja pavisam citi cilvēki , spēju katram pierādīt , ka ne par velti tie gadi role-play dzīvē ir pavadīti ar zināšanām. Priekš katra  es esmu atsaucīgs/izpalīdzīgs , neesmu nekad atteicis, lai arī kāda būtu tā situāciju , jebkādā veidā mēģinātu palīdzēt/uzjautāt palīdzibu. Pazīstu arī  dažus cilvēkus no iepriekšējās sezonas, kas šobrīd atrodās STAFFā , aktīvi strādā/pilda savus pienākumus un pavada RP dzīvi. Dodu Jums šādu iespēju izteikt savas  domas , rekomendēt vai noraidīt manu pretī nākšanu, viss ir Jūsu rokās. Paldies, ar cieņu FL3X/Jānis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 12:38
0
post

Nav runa zakit. Protams par. Un liels par.


swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 13:00
0
post

viss ko izdariji, nomainiji to, kur tavi personāži strādā tagad, vēl uzliki centrēšanu visam tekstam, viss pārejais no vecā pieteikuma. pacensties varēji, vismaz izdomāt kaut ko jaunu.

PRET

Pēdējo reizi rediģēja swolex, 2019. gada 09. septembrī, 13:01.

- If you don't like me then i'm sorry -

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 13:47
0
post

Bļaviens, jūs paši parakstijāties kad otrā iespēja netiks dota. Bet jūs tik un tā rakstat otro reizi.. i mean PAR.

 

 

 

 

Floyzz
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 5h 20m 49s
Redzēts 2019. gada 18. septembrī, 15:44
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 15:58
0
post

par, viens no labākajiem kandidātiem, tiks lagā ar pienākumiem. :)

Pēdējo reizi rediģēja Floyzz, 2019. gada 09. septembrī, 19:01.
wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 16:02
0
post

Par, normāls džeks.

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 19:39
0
post

Rec, aktīvs esi, pieteikums man patika. Bet ja dabūsi gm, tad ceru, kad atkal nepazaudēsi stulbības dēļ

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 7. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 19:46
0
post

Tev to baigi vajag? bet nu okey,problēmas nav Rekomendācija

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 21:34
0
post

Ouu flexi back?nu kapēc gan nedotu PAR,protams,ka likšu lielu PAR,jo ceru,ka spēsi pildīt savus gm pienākumus,kā arī domāju,ka nēakstīsies ar so amatu.Domāju,ka esi cienīgs amatam,veiksmi---GL

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 21:44
0
post

mācīsi spēlētājiem braukt ar Behu, kas velk 250+

TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 21:55
0
post

Pret, ja aizgaja tad pats vainigs!

Unicorn
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 7h 50m
Redzēts 2021. gada 23. septembrī, 22:53
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 23:05
0
post

Es došu par, TIKAI TAPĒC, ka zemāk postos ir ''jūs parakstaties uz to ka otrā iespēja netiks dota''

kāds <cenzūra> sakars? visi var vēlreiz atnākt, ja vien nav sadarījis problēmas.

 

Related image

Karchiks
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 3d 2h 20m
Redzēts 2023. gada 14. oktobrī, 20:03
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 07:39
0
post

Par, stulbības sadarīji, bet cerams ka esi izaudzis.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 11. septembrī, 16:36
0
post

Sveiks,  Flex!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, jo biji jau vienu reizi, nepierādīji sevi no labās puses, kā arī no tevis serverī nav pilnīgi nekas, tikai naudas fermošana, esot mēra vietniekam, nekas netiek darīts, ne rīkots, tikai braukā apkārt un viss, un atkal tiks izmantos admins savā labā, nē paldies.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0