bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
1
topic
[GameMaster] XmacePI
kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 19:35

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Niks.

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 17.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Tryrone Brawly, Los Santos Auto Konfiscētuve. Iespējams tulīt LSPD priekšnieks, SkyLine apstiprināja, tikai DC vēl jārunā.

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir liela, pirms aptuveni 2 gadiem playhard komūnā biju administrators.

Pieredze Roleplay jomā: RolePlay spēlēju jau ļoti ilgi, varētu būt ap kādiem 6 gadiem. Manuprāt, tas ir ilgi!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://prnt.sc/p3cd9w

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki, mani sauc Niks. Man ir 17 gadi, mācos Ventspils tehnikumā par automehāniķi, 1 kurss. Kā jau minēju esmu playhard bijušais administrators. Iespējams kāds mani pazīst, esmu šeit atnācis nesen, pirms kādām 3 nedēļām.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Serverī ir diezgan daudz cilvēku, gandrīz katram no tiem ir Low RP, kuru es šajā serverī taisos izmainīt. Tas arī būtu iemesls, kāpēc taisos kļūt par GameMaster. Vēlos apmācīt citus cilvēkus, iemācīt to jēgu spēlēt. Kā arī serverī ir diezgan daudz reportu un administrācija netiek tik ātri galā, cilvēkiem ir jāgaid.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): GameMaster galvenais pienākums ir apmācīt un to es pratīšu. Apnicis, ka cilvēki nesaprot RolePlay jēgu, visiem galvā tikai nauda, bet RolePlay ir serveris, kurš pielīdzināts reālajai dzīvei un galvenā doma šeit ir erpot, bet to gandrīz neviens nedar. Cik es sapratu tagad meklē GameMaster un es domāju, ka Jūs nekļūdīsieties paņemot mani. Rakstu ātri, gramatiski pareizi, saprotami. Tas arī ir viens no galveniem iemesliem, kāpēc mani būtu jāpieņem. Vēl es uzskatu, ka jums mani ir jāņem dēļ lielās pieredzes. GameMaster amats man nav svešs. Neesmu vairs nekāds mazs, man ir 17 gadi, uzskatu, ka tas ir pietiekami liels vecums, lai kļūtu par GameMaster. Galvenais, ka es zinu RolePlay jēgu, GameMaster pienākumus kā arī galva uz pleciem, lai domātu vislaik līdzi, kas notiek. 

Paldies, ka izlasīju, ar cieņu, XmacePI!

Pēdējo reizi rediģēja kidpromil, 2019. gada 08. septembrī, 14:41.

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 11. septembrī, 17:08
0
post

Sveiks,Xmacepi!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, balstoties uz administrācijas sniegtajām atbildēm, un ar to ka esi pilnīgi svešs visiem, kā arī tavu attieksmi pret administrāciju, vakar novēroju nevisai labu.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0