bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[GM] Rains
buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 23. augustā, 12:06

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [-]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Rinalds

Iepriekšējie nickname: Jack

Tavs vecums:15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Ryan Lewis( Bezdarbnieks ) Jack Light (Bezdarbnieks) Xavier Fernandes (Bezdarbnieks) Sergey Mikhailow ( Bezdarbnieks )

Pieredze kā Gamemaster:Esmu bijis Administrators samp.Rp*p komūnā.Biji kādus 6 menešus ,jau ar laiku tiku paaugstināts uz  galveno administratoru.Zinu visas komandas utt.

Pieredze Roleplay jomā: Nu ar rp jau saskaros 6 gadus.Sāku no samp tagad jau atnācis esmu uz mta rp. Mta roleplays ir daudz reālāks nekā piemēram samp rp. Ja vajadzētu novērtet sevi liktu sev 8/10.Es nesaku ka esmu pats labākais rp ,bet rp pārzinu kā arī teminus.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Tūlīt ielikšu uzgaidat.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…iki/?post=6001">https://mta.kick.lv/forums/topi…iki/?post=6001

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? To ka ir Rp skolotāja statuss atvērts un redzu ka serveri ir ļoti liels pieaugums.Saprotu ka īsti vairs nav tie gamemaster vajadzīgi ,jo jau ir daudz.Bet ja man ir iespēja palīdzēt serverim es to darīšu, tāpēc jau rakstu pieteikumu.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Es piesakos ,tāpēc ka statuss ir atvērts un redz ka serverim ir liels pieaugums.Vēl mani motivē tas ka esmu aktīvs ļoti serveri esmu atspēlējis 130+ stundas.Es pārzinu visas gamemaster komandas.Jo pats agrāk tāds biju.Vēlos ieviest kārtibu lai personas iemācas roleplay un ievērotu servera noteikumus.Nevēlos lai šis serveris vienkarši ir pilns ar LowRperiem kuri nezin nevienu rp terminu.Ja būs vajadzība varēšu arī personažās apmācīt kas ir rp un ,kas ir rp termini. Kā jau teicu esmu bijis Rp skolotājs iekš sampa un tur pakāpu līdz pat vecākajam administratoram. Nu saprotu ka man ir tikai 15 gadi ,bet es nāku ar domu palīdzēt serverim un prast personas apmācīt.Tas ka man ir maz gadi tas neko neizsaka par manu pieredzi. Nēvēlos lai te visi pārvēršas par skoupiem ,bet par normāliem spēlētajiem.Es esmu gatavs atdod visu ,lai man iedod iespēju sevi pierādit kā GM.Esmu pretīmnākoš un izpalīdzīgs.

Tālak izlemsiet jūs un administratori!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā!

Pēdējo reizi rediģēja buddyy, 2019. gada 23. augustā, 12:21.

 

 

 

MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 23. augustā, 12:10
0
post

Nu nezinu gan.. cik redzāts serverī rp prasmes nav pietiekošais lai būtu gm.. negribu neko teikt taču zaļs un nemākulīgs .. statusņiks kārtējais.. teikšu nē. Jo vajag aktīvus gamemaster kas ieliks pamatus speletajiem..

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. augustā, 12:10
0
post

Pazīstu tevi kopš reģistrējos forumā ,esi diezgan normāls ,bet rp skolotāja statuss aizvērts ,bet vissiem jādod iespēja ,par Gl :)

cau

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 23. augustā, 12:15
0
post

SAMP un MTA administrācijas komandas , baigi pat atškirīgas ir - izņemot jail/ban/unban

RP skolotāja statuss - AIZVĒRTS

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0