bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[Gm] GeNesiS
GeNesiS
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 3d 8h 57m
Redzēts 2020. gada 04. martā, 16:26
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 13:21

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [+]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [+]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [+]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [+]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [+]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Kristers

Iepriekšējie nickname: nav ir tikai viens

Tavs vecums:17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Arighetto Umbertto , LSGD

Pieredze kā Gamemaster:ir bijusi citā komūnā , šeit arī ir bijis status.

Pieredze Roleplay jomā:3 gadi varbūt bišķīt vairāk 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā 1x

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):https://prnt.sc/ottweh">https://prnt.sc/ottweh

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):https://mta.kick.lv/forums/topi…esi/?post=3654">https://mta.kick.lv/forums/topi…esi/?post=3654

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?Jo šis ir vienīgais latviešu rp serveris, kuru es spēlēju , ka arī vienīgais kas man patīk , šeit ir daudz maz tautas .

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Sveiks , tā tad es esmu pavadijis daudz laika iekš MTA, kā arī tieši šajā komunā , spēlējot esmu iemācijies , iepazinies un sapratis , kāda nasta ir tam kurš atbild par konkrēto lietu.Es vēlos pamēģināt un palīdzēt no savas puses , cik spēšu . Es vēlos kļūt par GameMaster , lai dotu vairāk brīva laika augstāk stāvošiem cilvēkiem , lai vini var domāt un uzlabot serveri , lai tas kļūtu vel labāks , kā līdz šim Es vēlos palīdzēt spēlētājiem , lai viņi varētu uzlabot savas prasmes , kā arī izpalīdzēt viņiem kad tas būtu nepieciešams. Es ceru kad mans pieteikums pierunas jus un citus , es velos izpalidzet serverim , ipasi nesanak tas motivaciajs vestules rakstit, bet zinu kad varu pieradit sevi tiesi ieks mta , bet par to var spriest citi , nevis es , jo pasam skiet kad esmu pietiekami laba limeni . Veiksmigu jums dienu .

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Tieši tā

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 13:25
0
post

Par cigarešu paciņu dzīvē es tev iemetišu rekomendaciju. 

MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 13:29
0
post

Varu droši teikt PAR , cik atceros cik komūnos esam spēlējuši un cik ir redzēts GeNeSis kā GM tīri izpalīdzīgs cilvēks..

Pats vienreiz iedevu viņam GM pēc laika AD un ja godīgi nenožēloju daudz laika pavada serverī un palīdz jaunajiem spēlētājiem kā vien var ^^ respec from Metju ^^.

Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 13:34
2
post

Ay, cosmoss?

Ay, poxxuj! Lieku PAR

Tev šodien paveicās :D 

 

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 28m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 13:58
0
post

Sveiks, sakarīgs esi, IG tevi gan kaut kā neesmu manījis.. Forumā arī reti kad esi, diemžēļ nāksies likt pret, dēļ aktivitātes un pieteikuma apjoma, izskatās, ka esi veltījis tam maksimums 10 minūtes..

Piedod, veiksmi. :)

 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 14:18
0
post

Es teikšu  PAR ,jo ir zināms čalis in game un ir ir kruts domāju ka tev šis status noderēs :D   Veiksmi

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 16:34
0
post

Rekomendācija! Esmu sastapies ar tevi ingame, liecies sakarīgs un ļoti izpalīdzīgs cilvēks.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 21:04
0
post

Sveiks,Genesis!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt,  balstoties uz sniegtajām atbildēm(PAR), nebija pie kā piekasīties, /history tīrs, motivācijas vēstulē vārdu apjoms bik ir mazāks, bet pietiekoši.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0