bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
2
topic
Assasin Par Gamemaster?
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 22:55

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Toms

Iepriekšējie nickname: WickedAssasin

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Andrei Mitchell *Auto pārdošana un pirkšana

                                                                              William Smith*LSPD Virsnieks

                                                                             Dominick Montoya*N/A

                                                                              Mickey Cobra*Friendly Neighbourhood Crips

                                                                              William Orkla*N/A

Pieredze kā Gamemaster: Kā RP skolotājam man pieredzes vēl, diemžēl, nav, bet ļoti vēlos pamēģināt, kā ir mācīt, kā arī dalīties pieredzē ar citiem spēlētājiem.

Pieredze Roleplay jomā: Nebūšu cocky, kā dažs labs te, stāstot, ka ir RP dievs, un tādā garā, bet droši varu teikt, ka ar RolePlay sāku nodarboties 2013. gadā, bet ir bijušas daudz lielas pauzes, bet kicka komūnā es spēlēju jau aptuveni 3 mēnešus un esmu nospēlējis aptuveni 360h. Šajā laikā posmā, starp 2013. un šo brīdi, esmu iemācījies daudz ko, ko vēlētos iemācīt arī citiem. Runājot, par pieredzi... Spēlēju RolePlay gamemode based serverus jau pailgi, un manuprāt, ka esmu gatavs ne tikai atveidot kvalitatīvu lomuspēli, bet arī mācīt to darīt citiem.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Vienu reizi mani sodija par Mix, es tad tikai biju iesācis spēlēt un īzti neizpratu čatus.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Tas pēdējais ajail no Megijas ir jānoņem jo cik nopratu tad tika uzlausts Megijas acc un kādam es dikti nepatiku un viņs visu laiku mani trolloja un jailoja ne par ko, https://imgur.com/a/xUbH9cU">https://imgur.com/a/xUbH9cU

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Es esmu 15 gadus vecs, pēc dzimuma cik noprotu esmu vīrietis. Mani aizrauj automašīnas un motocikli, es esmu devies uz visāda veida autosporta jau no aptuveni 2 gadu vecuma un vēl jau projām es izbaudu motora rūkoņu.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad, Es, Toms, vēlos pievienoties administratīvajam kolektīvam, GM, jeb RP skolotāja amatā, lai varētu mācīt jaunajiem, kas ir RolePlay gamemode, tā terminus, noteikumus, un protams, pašu galveno domu, kam šāda veida serveri ir paredzēti. Esmu gan cēlies, gan krities, taču lomuspēli, cenšos, vienmēr, uzturēt maksimāli kvalitatīvā līmenī. Man ir bijuši nedaudz nepatīkamu strīdu ar citiem spēlētājiem, bet es ceru ka viņi man spēs dot iespēju mainīties.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā es to apzinos un ļoti ceru kad man izdosies tos nēpārkāpt.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 12m
Redzēts 11. aprīlī, 09:47
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 13:53
0
post

Visas prasības nav, pieteikums ir šāds tāds - (250 vārdi kā minimums), šoreiz pret.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 14:49
0
post

PAR sakarīgs čalis!!!

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 16:31
0
post

Antirekomendācija! Pieteikums līdz galam nav aizpildīts, ir izlaists viens jautājums.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 17:43
0
post

Piedodiet, es nezināju kad uz to arī jaatbild jo pārējiem ir kols bet tam nav!

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts Vakar, 18:34
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 18:47
0
post

Esmu,Erpojis esmi Normāls čūvis.Māki visu pareizi un kārtīgi izskaidrot. Kā arī labs padomdevējs dažādās lietās.

PAR

Fushion Lv
Lietotājs
221 atbildes forumā
Online: 15d 6h 16m
Redzēts 2019. gada 16. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 19:24
0
post

Esmu redzējis kā atveido savu lomuspēli jeb RolePlay tāpēc lieku lielu -PAR

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:58
0
post

Sveiks,Assasin!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, netiek ievērotas elementāras ortogrāfijas un interfunkcijas normas, kas neatbilst GameMaster amatam, netiek izpildītas visas prasības.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):IR TIKAI 66

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0