bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
3
topic
Venoms par GM? o.0
Venom
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
44 atbildes forumā
Online: 2d 7h 25m
Redzēts 2021. gada 06. septembrī, 20:07
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 15:44

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.
Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!
• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darba arbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x] 
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x] 
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]
Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!


Anketa
Tavs vārds:Tomass
Iepriekšējie nickname: Venom
Tavs vecums:17
Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Zac O'Conell(LSPD), Ramon Moore(N/A) , Puruta Deguchi(N/A) 
Pieredze kā Gamemaster: Šajā amatā nav bijusi liela pieredze. Varētu teikt ka pat nav bijusi. 
Pieredze Roleplay jomā: Roleplay serveros sāku spēlēt, ja nemaldos 2014. gadā. Respektīvi roleplay serveros spēlēju 5. gadus. Ja man pašam būsu sevi jāvērtē es to darītu šādi. 7/10
Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Esmu sodīts vienu reizi par OOC insult. Tajā dienā biju uzvilcies uz visu pasauli. Manuprāt, visiem ir bijušas tādas dienas, kad vārdi lido pirmie un protams ka ne tie labākie. 
Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):Man tie ir diezgan,tāpēc nevēlētos publicēt baigi.(https://i.imgur.com/4d37Tfi.png">https://i.imgur.com/4d37Tfi.png nav ko baidīties) :EDITED BY GOBLINX
Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Mans vārds ir Tomass. Es esmu 17 gadus vecs jaunietis. Mācos par auto elektrotehniķi. Ļoti patīk skaļa mūzika. Esmu komunukabls, cenšos ar rupjiem jeb necenzētiem vārdiem nemētāties. Esmu saprotoš cilvēks. Vienmēr uzklausīšu kādu un palīdzēšu, ja vien es to spēšu. Kā arī, esmu pacietīgs. Cenšos visiem atbildēt pieklājīgi.
Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Kā jau iepriekš minēju patīk palīdzēt cilvēkiem, ja vien tas ir pa maniem spēkiem. Vēlos arī papildināt savas zināšas iekš servera /staff. Esmu bijis nedroš. Ilg biju domājis- Rakstīt vai nerakstīt pieteikumu uz GM statusu. Baidoties no tā kā citi cilvēki to uztvers zinot mani. Bet tomēr izdomāju, ja nepamēģināsi nekad neuzināsi. 
Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Sākšu ar to, ka man nepadodas motīvācijas vēstules(iespējams izlasīsiet murgu). Esmu diezgan vecs mta kick. lv servera biedrs. Esmu iekarojis savu popularitāti samērā labi. Mani daudzi pazīst iekš servera, kā arī atbalsta. Cenšos būt izpalīdzīgs spēlētājiem. Lūk būs mazs piemērs- Vakārdien brakāju ar moci. Man pienāk klāt viens spēlētājs un vaicā? - Cik ilgi tu šeit spēlē? Es nekad neesmu spēlējis Mta kick.lv. Vari mani lūdzu pamācīt. Tad nu sazinājos ar viņu caur DC, jo. Tā ir vieglāk sazināties. Tad nu pēc 3 stundu ilgas apmācīšas iemāciju cilvēkam kā pareizi erpot. Kā izmantot komandas. Un iemāciju svarīgākos terminus, kuri bieži tiek pārkāpti. 
Tad nu tas liecina tikai par to, ka es māku apmācīt spēlētājus. Mani iepriecināja tas, ka spēju viņam palīdzēt. Tad nonākam pie secinājuma. Esmu samērā labs priekš RP skolotāja jeb GM statusa. Varu apmācīt daudzus. Tikai cik kuram tas prasa laiku. Tieši tam spēlētājam tas prasija aptuveni 4 stundas, bet to ties viņš uzzināja kas vispār ir MTA RP. Tagad šī persona mierīgi var erpot. Protams viņam var būt kādas nepilnība, bet tomēr es viņam iemāciju RolePlay pamatus. 
Manuprāt, esmu labs kandvidāts uz RolePlay skolotāja statusu. 

Patīkamu Spēlēšnu jums novēl -Venom


Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2019. gada 15. augustā, 19:48.
SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 15:50
0
post

lai gan nēsam saskārušies RolePlay,bet tiešām piekritīšu visa EXATCLY teiktajam,veiksmi.

-PRET-

Pēdējo reizi rediģēja SmokeY, 2019. gada 15. augustā, 17:10.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 16:21
0
post

Ar smiekliem varu paziņot, kad jusu motivācija ir ļoti drausmiga un es to nemaz nenosauktu par motivāciju.

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 16:27
0
post

Tu labāk būtu savus frakcijas biedrus kopā ar līderi pamācijis. Kuri pārkāpj metagaminga terminu visu laiku lietojot  ārpus tēla frakcijas čatu, apgāž savu mašinu un sagaida reportā, kad atnāks admins vai gamemasters, kurš respawnos mašīnu un tūlīt pat atteleportēs to atpakaļ. Un ko dari tu? Tu seko līdzi plūsmai un visticamāk dari to pašu. Pieci gadi spēlēšanas, kuru tu piemini arī man škiet maldīgi.

Pieredze kā Gamemaster: Šajā amatā nav bijusi liela pieredze. Varētu teikt ka pat nav bijusi.   Tev ir konkrēti jāatbild uz jautājumu vai nu  apstiprinoši, tad sniedzot piemērus, kas apstiprina tavu iepriekšejo pieredzi vai noliedzoši, tā arī jāraksta ka nav bijusi nevis jāsniedz maldīgas atbildes.

Tad nu tas liecina tikai par to, ka es māku apmācīt spēlētājus. Mani iepriecināja tas, ka spēju viņam palīdzēt. Tad nonākam pie secinājuma. Esmu samērā labs priekš RP skolotāja jeb GM statusa. Varu apmācīt daudzus. Tikai cik kuram tas prasa laiku. Tieši tam spēlētājam tas prasija aptuveni 4 stundas, bet to ties viņš uzzināja kas vispār ir MTA RP. Tagad šī persona mierīgi var erpot. Protams viņam var būt kādas nepilnība, bet tomēr es viņam iemāciju RolePlay pamatus. 
Manuprāt, esmu labs kandvidāts uz RolePlay skolotāja statusu.   
Tas ka tu esi paskaidrojis terminoloģiju un dažus servera noteikumus uzreiz nenozīmē to ka viņš visu ir apguvis par lomuspēli un apjēdz kur viņs atrodās un kas viņam jādara. Jebkurā darba vietā ir prakse, tāpat arī spēlē cilvēkam nav jēgas kalt visus servera terminus, kurus viņs visus tāpat neatcerēsies. Būtiski ir ieinteresēt viņu veidot individuāli savu tēlu, attīstīt to tālāk. 

Es tev nedodu rekomendāciju, bet ņemot vērā to, ka prasības uz šo amatu attiecībā pret lomuspēles līmeni serverī nav tik augstas pieļauju iespēju ka tevi paņems. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Guzman , 2019. gada 15. augustā, 16:28.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 17:17
2
post

zinu tevi ,dc vakar runāji ,labi piedalījies apšaudē :D ,esi virsnieks ,esi man iemācijis arī ko pd un diezgan labs rp ,un labi komunikacē ar cilvēkiem,vienīgais ko varu teikt ir par ,veiksmi ceru tevi gaidīt staff sastāvā,gl :)

cau

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
309 atbildes forumā
Online: 31d 3h 40m
Redzēts pirms 51 minūtes
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 20:50
0
post

Anti, tev bišķītiņ pa daudz ir /history

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 42m
Redzēts 25. martā, 23:31
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 21:02
1
post

cau lowak,tu namek Repot,teikshu ne,paldies

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 21:24
0
post

neesmu par

Bambusa Lācītis 

babushka
Lietotājs
Who dis?
43 atbildes forumā
Online: 2d 1h 37m
Redzēts 2022. gada 26. jūlijā, 02:53
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 21:26
0
post

Lieku PRET, Ja Nevari PD Normali Vadit Kur Vel Par GM ??

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 21:37
0
post

histroijs veselas divas lapas

pret

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 22:06
0
post

Sāku lasīt itkā vis likās tā tīri neko tad es izdomāju apskatīties /history un godīgi sakot biju šokā piedod bet būšu PRET.. 

Daniels
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 4d 20h 0m
Redzēts 2023. gada 06. maijā, 21:01
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 22:29
0
post

Pilnīgi neadekvāts, neder, pret

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 22:35
0
post

/history čābīgs, patīk patrollēt , pret. 

 

Megiii
Meitene zeltene
59 atbildes forumā
Online: 6d 10h 12m
Redzēts 2021. gada 17. janvārī, 01:27
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 22:43
0
post

Ak, nē! Mazāk pārkāpt noteikumus vajag. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “high af gif tumblr”

yanchux
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1451 atbildes forumā
Online: 73d 19h 15m
Redzēts pirms 23 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 07:11
0
post

Galīgi zaļš vēl esi. Pietika ar LSPD līderi, vēl uz statusu iesi? Nē, paldies

PRET!

fujax

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 28m
Redzēts 17. martā, 22:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 07:13
0
post

Sorry vecais tu esi pārāk liels trollis šim komūnam,-PRET.

Pēdējo reizi rediģēja Animals, 2019. gada 16. augustā, 07:13.

Fushion Lv
Lietotājs
221 atbildes forumā
Online: 15d 6h 16m
Redzēts 2019. gada 16. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 07:15
0
post

Sorry vecais tu esi pārāk liels trollis šim komūnam,-PRET. @JanchuX un @Animal teiktajam,,,

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 21:28
0
post

Sveiks,Venom!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt,  redzot tavu /history, kuru tu baidījies rādīt.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0