bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[VCT] JustNxthing
NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2019. gada 11. augustā, 21:57

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos VCT.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: JustNxthing

Iepriekšējie nickname: JustNothing

Tavs vecums: 16, decembrī 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Nikolay Glebchuk - Daydream, Michael Boyka - CK, Oleg Mangal - frakcijas nav bet izliekos par instagram zvaigzni

Pieredze kā VCT: Tātad ceļot savus serverus ar čomiem lielāko daļu laika esmu pavadījis iekš vehlib, lielākoties man patīk taisīt mašīnās tā kā tās ir dzīvē (protams ne tik precīzi ka tur uzrāviens 19 sekundes līdz 100 bet nu aptuveni). Kaut cik varu atšķirt ka toyota camry nav RWD bet gan FWD un 2.5 ir lēnāka nekā 3.5 un abas brauc vienādā  ātrumā

Pieredze Roleplay jomā: Ērpoju kopš 2013 gada, varbūt 2014, tik sīki neatceros. Kā jau lielākā daļa veco spēlētāju ceļus uzsāku SAMP pēc kā pateicoties draugam pārgāju uz MTA un šie skripti priekš manis bija kautkas jauns. MTA ir pilnīgi cits RolePlay līmenis ja tur pietiek uzrakstīt /me uzrāda pasi tad te vajag detalizēti. Loģiski ka gadiem ejot līmenis ir uzlabojies, kā nekā MTA kapāju 4-5 gadus

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Diemžel jā, bet nu kam negadās

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/t7hZATg">https://imgur.com/a/t7hZATg

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ga/?post=10241">https://mta.kick.lv/forums/topi…ga/?post=10241 tur baigi piesaistoši burti 

Kas Tevi piesasta kļūt par VCT tieši iekš mūsu servera?: Nu sāksim ar to ka iepriekšējie VCT ir pieļāvuši daudz kļudu, protams nav kritiski, bet nu patīkami arī nav. Kā arī man patīk ņemties gar vehlib taisot mašīnas, nu un kļut par VCT serverī ar augstu statusu tas priekš manis būtu gods.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad ja kāds izlasīja manu sasveicināšanos zin ka mani sauc Adriāns un es dzīvoju Mārupē. Ar mašīnām interesējos jau no pašas bērnības, atceros kad ejot ar omi uz tirgu vienmēr gāju un teicu auto markas un es tās zināju, un ne banāli tur BMW Audi un visi tie bet es zināju gan Chrysler, gan Cadillacus un visus tos jo no 4 gadu vecuma man bija ps2 uz kura kā sīks puika spēlēju NFSU2 un centos kautko izdarīt, bet lielākties sacīkstes gāja mans sencis, es tik freeroam braukāju (pleisis man vēljoprojām uz plaukta stāv). Tad no kautkur 10 gadiem sāku interesēties jau par motoriem tilpumiem un visu to, skatījos visādus test drive uz mašīnām lielākoties no Krievu youtuberiem un loģiski ka skatījos topgear. Tagad mans mīļakais youtubers kas filmē auto tematiku ir Bulkins (nesen BMW M5 F90 nopirka). Nu un tad jau kautkur no 2014 gada taisot serverus ar čomiem vienmēr ņemos gar vehlib skatoties sīkāk wikipēdia par visiem tiem tilpumiem uzrāvieniem u.t.t 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

                                                                                                                       Čau tas es

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 11. augustā, 22:00
0
post

Nepamatošu kapec. ANTI

FallenAngel
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 4h 53m 36s
Redzēts 2020. gada 14. jūnijā, 19:19
Pievienots, 2019. gada 11. augustā, 22:12
0
post

Šitas labs kenārs, zinu, ka māk ņemties ar vehlib, kopā ir celti vairāki projekti, un viņa činītais vehlib ir cepuri nost. Vienvārd sakot rekomendēju, jo šis čalītis tik tiešām zin ko dara.

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
910 atbildes forumā
Online: 46d 10h 5m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 11. augustā, 22:12
0
post

Kopš kuriem laikiem šādi pieteikumi tiek rakstīti?

Nezinu ko teikt, lai tad bunnys pieskata, kaut viņam tam laika nav, par.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 11. augustā, 22:48.

 

Daniels
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 4d 20h 0m
Redzēts 2023. gada 06. maijā, 21:01
Pievienots, 2019. gada 11. augustā, 22:41
0
post

visiem kas raksta anti , ir jāpamato kādēļ, nejau tādēļ ka tādu pieteikumu neviens neraksta utt. Tas nav iemesls. 
Un es došu par,tikai esošo vct pilnā uzraudzībā! Jo izskatās ka esošajiem nav īsti laiks darīt savus pienākumus pilnībā tādēļ vajadzētu atbalstu. 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. augustā, 22:44
0
post

Par vari neprasīt kapēc ,jau zini :)

cau

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2019. gada 12. augustā, 04:27
0
post

Ja sačinīsi McLarena max km/h būšu pateicīgs. Anyways par, liecies sakarīgs ))

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 12. augustā, 04:33
0
post

PRET , neuzskatu ka vajadzīgs VCT , viss jau ir tā diezgan labi . GoblinX vai lai jau uzticama AD ar VCT ņemas .

Pēdējo reizi rediģēja Kristherz, 2019. gada 12. augustā, 04:33.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 12. augustā, 04:33
0
post

Nē , VCT nav nepieciešams , ja ir , tad lai Goblinix , vai augstākā administrācija , to labo , taisa .. 

moš ikkatram izdalam vct random ??? 

 

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 12. augustā, 04:44
0
post

Būšu PRET jo uzskatu ka serverī nav nepieciešami VCT.. 

yanchux
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1451 atbildes forumā
Online: 73d 19h 12m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 12. augustā, 15:22
0
post

Došu PRET, jo, manuprāt, serverī uz doto brīdi nav vajadzības pēc jauniem VCT biedriem.

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2019. gada 12. augustā, 15:23.

fujax

tirpeklis
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 18h 30m 54s
Redzēts 2022. gada 12. aprīlī, 22:59
Pievienots, 2019. gada 12. augustā, 18:18
0
post

+rec vajag jaunu, noderesi

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 10h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 13:31
0
post

Nu laikam es šeit izteikšos beidzot arī.

Nedaudz sasmējos par šo..

JUSTNXTHING citējums

 Kaut cik varu atšķirt ka toyota camry nav RWD bet gan FWD un 2.5 ir lēnāka nekā 3.5 un abas brauc vienādā  ātrumā

Es esmu taisijis vehlib kickam vairākas sezonas jau, kad te Danex valdijis, man handlingu likšana nav nekas svešs, bet par cik jūs nezinat, tad mums ir OWL gamemods paņemts un pārtaisīts/optimizēts un pieslīpēts, bet owl gamemodā ir viens bugs tieši ar šiem auto : Hermes, Williard, GreenWood < greenwood ir uzlikts uz Toyota Camry. Ko es vēlos pateikt ar šo? Tieši šiem GTA SA modeļiem nesaglabājas custom liktais handlings ko es lieku, handlings tikai uzliekas virsū, kad auto jūs nopērkat, testējot autoplacī ''drive-test'' jums rādīsies GTA SA stock handlings, proti kā JUSTNXTHING minēja uz toyotas stāv RWD, kas ir smieklīgi, bet tā nav... kad jūs nopirksiet auto, mans custom handlings uzliksies virsū. Tas pats arī uz Hermes modeļa ( BMW E36 drive-test rādas FWD, bet kad nopērk auto - uzliekas custom handlings mans) un pārējiem kam ir šī problēma arī ir tas pats. Hermes, Williard, GreenWood nav vienīgie modeļi kam ir šī problēma, šie tieši man vienkārši pirmie ienāca prāta. Un šo bugu nav reāli salabot, jo warningus vai errorus nemet nekādus. Vienīgais kā šo var salabot ir tikai samainīt nosaukumus attiecīgajām piedziņām un atstāt sandros placī, bet šo darīt ir pa vēlu, jo lielākajai daļai jau šie auto ir sapirkti.

Ceru, ka sapratāt mani

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 21:34
0
post

Sveiks,JustnxThing!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt,  tiek izdomāts, sava veida(brīvas izvēles pieteikums), bezsakarā tiek iepostos, kaut pat nekādā sakarā netiek meklēts VCT (biedrs/līderis), noņema tev GameMaster, jātiecās pret citu statusu, Nē, paldies.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0