bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
Jordan Servis
Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 20:04

Jordan'Serviss. 

Informācija par uzņemumu Viss sākas ar to, ka es divi draugi izdomāja uztaisīt servisu.Mēs pārvācāmies no Las Venturas štata uz Los Santos štatu. Pēctam pēc pārvākšanās uzsākām vispirms strādāt kādā domes darbiņā un pēctam nolēmām ''kāpēc gan ne'' atklāt un uztaisīt pirmo servisu Los Santos'ā. Šo uzņēmumu sauc par ''Jordan''Serviss'' tādēļ cik minēts jau ir uzņēmuma nosaukumā . Kā arī manam draugam ir tāds pats uzvārds kā man.Mēs ar draugu nolēmām uztaisīt servisu kur var plaši darboties un būt lielas sfēras serviss. Runājot par konkurentiem mums tādu ir maz, domāju nākotnē arī citiem konkurentspējība izaugs un pārspēs mūs, bet manuprāt ka nepārspēs mūs tādēļ, ka mūsu sfēra ir tik plaša un talantīga, ka nebūtu liela iespēja citiem pārspēt mūsu darbību. Sākumā pirms šī servisa atvēršanās mans draugs jau bija savā servisā kur tikai varēja salabot un uzlabot automašīnas, taču mēs ar laiku izaugam. Esam kvalificēti un talantīgi mehāniķi kuri dara visu kvalitatīvi cik vien iespējams. Šis uzņēmums ir mērķtiecīgs un konkurent spējīgs. Nodarbošanās Pašlaik nodarbojamies ar auto izlozēšanu, pārdošanu, auto uzlabošanu, salabošanu un ceram ka nākotnē varēsim modificēt automašīnas jeb forsēt, kā arī importēt automašīnās jebkuram transportlīdzeklim. Visu saplānojām kārtīgi, kā mēs dabūsim lielākus ienākumus nekā no auto iepirkšanas, cenšamies saplānot auto cenas tā, lai ne klientiem būtu tāda reakcija ''Akdievs, kur tik dārgi'', bet gan lai būtu mēs visi apmierināti, gan klients, gan uzņēmums un to darbinieki.

Pēdējo reizi rediģēja Hačiko, 2019. gada 13. jūnijā, 12:25.

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0