bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[LSV] Nick Carnos
Norbis
Bijušais administrators
42 atbildes forumā
Online: 3d 13h 36m
Redzēts 19. aprīlī, 18:20
Pievienots, 18. februārī, 16:48


Los Santos Valdības galvenais mērķis ir veicināt plašu attīstību pilsētā, palīdzot un īstenojot civiliedzīvotāju velmes. Darīsim visu nepieciešamo, kas veicinātu atvieglotāku dzīvi pilsētā,cīnīsimies par stabilitāti un plašām aktivitātēm pilsētas nolūkos.

 

[ Nepieciešamās prasības kandidātam,atzīmē ar X ]

● Nepieciešama autovadītāja apliecība [ x ]
● Sasniedzis 21 gadu vecumu [ x ]
● Labas komunikācijas prasmes [ x ]
● Atbildīgums un precizitāte [x  ]
● Politikas analīze [ x ]
● Datu pētijumi [ x ]
● Pasākumu plānošana [ x ]
● Microsoft Office pakete [ x ]


Anketas paraugs:

[ I ] - Personālā informācija

- Vārds uzvārds: Nick Carnos
- Telefona numurs:818842
- Epasta adrese:n.carnos@lossantos.com
- Vecums:45
- Nacionalitāte:Amerikānis
- Dzimums:Vīrietis
- Dzimšanas vieta:Los Santos

[ O ] - Izglītība

Izglītība:

Bakalaura grāds Finanšu pārvaldībā Los Santos Universitātē.   

Iegūts: 11.06.2023

[ P ] -  Kandidāta motivācija

- Vakance uz kuru vēlaties pretendēt: Finanšu ministrs

- Pastāstiet par savu pieredzi: Pieredze saistībā ar finansēm pašlaik ir tikai praksē, īsi pirms skolas absolvēšanas, devos praksē uzņēmumā, kur atbildīgs biju par uzņēmuma finanšu pārvaldīšanu.

- Iepriekšejā pieredze iekš valdības: Nav, bet esmu ļoti motivēts, lai tāda būtu.

- Kāds ir jūsu motivācijas faktors,kādēļ vēlaties pievienoties Los Santos Valdībā?: Esmu pārliecināts, ka varu dot lielu labumu valdības uzlabošanā, kā arī pārējo organizāciju finanšu stabilitātes uzraudzībai.

- Kāda ir jūsu vīzija par notiekošo pilsētā?: Pilsētā ir ļoti daudz cilvēku, tie daudz tērē, Los Santos valdībai ir jābūt kādam, kas šos nodokļus regulē un arī sistemātiski iegulda. Pilsētā ir liela aktivitāte arī valdības piedāvātajos darbos, kas mums nes peļņu. Liela aktivitāte ir no policijas un auto konfiscētājiem.

- Kā jūs spēsiet nest par labu pilsētai, pievienojoties Los Santos Valdībā?: Pārvaldīšu visu valdības organizāciju kontus novēršot krāpniecību, kā arī centīšos pilsētas iedzīvotājiem mazināt nodokļus, lai tie aktīvi strādātu. Izstrādāšu plānus, kā darbiniekiem, kas strādā valdības organizācijās saņems darbinieku prēmijas reizi mēnesī, ja likumprojekts tiks apstiprināts.

- Kas pēc jūsu redzējuma būtu jauzlabo pilsētā?: Jāoptimizē nodokļu sistēma par labu pilsētas iedzīvotājiem, jāpārskata valdības organizācijas tēriņi, jākontrolē to naudas plūsma.

- Motivācijas vēstule [50 vārdi]- Vēlos šajā amatā nokļūt un ķerties pie darba, esmu izglītots pie labiem speciālistiem, kas pēc manām domām, ir jāliek lietā! Centīšos strādāt tā, lai pilsētas iedzīvotājiem un arī valdībai būtu labvēlīgi apstākļi saistībā ar finansēm, par ko centīšos arī izcīnīties.

 [ C ] - Apbalvojumi un goda tituli:

[Jebkuri attiecīgi apbalvojumi vai goda tituli, kuri ir saņemti]

-Pateicības raksts par ieguldījumu pilsētas labā.

-

[ A ] -  Personālā vēsture

- Vai kādreiz esat sodīti ieslodzijumā?: Nē
- Ja esat,tad miniet iemeslus:N/a

[ B ] -  Ārpus tēla Informācija

- Lietotājvārds:Norbis
- Vecums:24
- Ekrānšāviņš no /history : nav nekas
- Ekrānšāviņš no /stats : nestrādā tāds

chaos
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 3h 6m 09s
Redzēts 28. februārī, 13:13
Pievienots, 18. februārī, 18:19
0
post

Sveiks! Ļoti patika tavs pieteikums. Esi pieņemts, sazinies ar mani. Mans nr: 421353

Mērs M. Izaki 

Pēdējo reizi rediģēja chaos, 18. februārī, 18:22.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 98 skatījumi )
LerryS, keyglock, Skrevele, Psychicaut, inciks, pasarti, cukurs, Norbis, FalkeLV, chaos, dandijs, 9Boz, Kasparsrims, naurz