bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
Pieteikums LSGD
Rimbikis
Lietotājs
10 atbildes forumā
Online: 1d 1h 45m
Redzēts 2023. gada 01. oktobrī, 20:19
Pievienots, 2023. gada 09. septembrī, 13:53

Los Santos Glābšanas Dienesta Rekrutēšanas Pieteikuma Veidlapa

 

Svarīgi Norādījumi Kandidātiem:

- Pieteikumam jābūt iesniegtam no vismaz 24 gadus veciem kandidātiem. 

- Jābūt derīgai B kategorijas vadītāja apliecībai.

- Nav pieļaujamas sodāmības; jābūt tīrai sodāmības vēsturei.

 

Personiskā Informācija:

 

1. Vārds:  Daniel

2. Uzvārds: Kimro

3. Talrunis:588942

4. Dzimšanas datums (Diena/Mēnesis/Gads): 09/11/1993

5. Dzimums (Vīrietis/Sieviete): Vīrietis

6. Pašreizējā dzīvesvieta:2401, Washington street, Iddlewood. (brāļa māja)

 

Izglītība:

 

1. Augstākā iegūtā izglītība: Los Santos universitātes ārsta palīga kvalifikācija

2. Sertifikāti iegūti San Andreas štatā: Covid-19 sertifikāts, vispārējās, vidējās izglitības skolotāja sertifikāts.

3. Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Iepriekšējā- Autobusa vaditājs

 

Personiskā Pieredze:

 

1. Vai man ir iepriekšēja darba pieredze? (Jā/Nē; Ja jā, kur un kādā amata): Jā, pirmās palīdzības sniegšana, nogādāšana ārstnieciskā iestādē.

2. Kāpēc tieši izvēlējos Los Santos Glābšanas Dienestu? (Minimāli 45 vārdi): Vienmēr ir paticis palīdzēt cilvēkiem, jo tā ir daļa no mūsu sabiedrības un es gribu, lai mūsu sabiedrība būtu jauka. Los Santos glābšanas dienests ir laba iespēja pierādīt sevi, kur es esmu profesionālis savā jomā.

3. Kādas unikālas prasmes vari ienest Los Santos Glābšanas Dienestā?: Varu ienest labas komunikācijas prasmes, kas nenoliedzami ir viena no svarīgākajām prasmēm šāda veida darbā, jo bez komunikācijas nevar pastāvēt glābšana.

4. Kā jūs reaģētu uz stresa situācijām un neatkliekamajiem uzdevumiem? (Minimāli 75 vārdi): Mana lielākā prasme ir stresa kontrolēšana, nekad nav bijušas panikas lēkmes vai kautkas tamlīdzīgs. Spēju reaģēt ātri un domāt loģiski. Pirmkārt, tiktu skaidrībā, kas konkrētajā situācijā ir noticis, lai spētu izsaukumā labi sagatavoties, otrkārt paliktu mierīgs un kontrolētu notiekošo, treškārt vienmēr būtu gatavs jebkādiem izaicinājumiem, lai arī tas prasītu manu dzīvību, jo citu dzīvība priekš manis ir svarīgāka, ceturtkārt reaģētu pēc iespējas ātrāk, jo glābšanas dienestā manuprāt tā ir vissvarīgāka prioritāte.

5. Kur sevi redzi pēc diviem gadiem? Kāds ir tavs ilgtermiņa mērķis?: Redzu sevi LSGB kā mediķis, kurš būtu gatavs jebkurā dienakts laikā izbraukt uz izsaukumu, jo tas ir darbs kuru mīlu.

 

OOC Informācija:

 

1. Vecums: 17

2. Pievienot SS no /history: 

 


Papildu Informācija:

 

1. Kādu lomu uzskati par visuzrunājošāko, ko esmu atveidojis spēlē, un kāpēc?: Ārsts, jo tas ir darbs ar cilvēkiem un ļauj iztēloties itkā tur darītu to īstā dzīvē.

4. Nosaukt vienu sarežģītu situāciju vai problēmu, ko esi atrisinājis lomspēlē un kā esi to paveicis?: Esmu bijis ugunsdzēsējs kurš dzēš degošu māju, pēc ilgas rp situācijas problēma tika atrisināta

5. Kas ir tava stiprā puse, kas padarītu tevi noderīgu Glābšanas Dienestā?: Gatavs atveidot roleplay jebkurā brīdī.

Pēdējo reizi rediģēja Rimbikis, 2023. gada 09. septembrī, 14:08.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 105 skatījumi )
dandijs, airdox, keyglock, Kiwix, issabella4love, Rimbikis, albis, LUĪZE, DesertFoxLV, Valca08, Bosch, Liepinshh